folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder (Android)Cyanogenmod Hakkında Önerileriniz Nelerdir?

(Android)Cyanogenmod Hakkında Önerileriniz Nelerdir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar s3 e bunu kurdum gayet hızlı ve stabil çalışıyor. Uygulamalarda hiç sorun yok Allah'a şükür. Arayüz falanda gayet güzel.

Şimdi e sorun ne demeye başlamadan olaya gireyim hemen.

Google hazretlerinden yaptığım araştırmalarda (yanış araştırmışta olabilirim :D ) bu mod sonrasında yapılabilecek uygulanabilecek püf noktalar tarzında türkçe bir kaynak bulamadım. Ağzını açan mod çok iyi süper falan demesine rağmen ayrıntılı biçimde açıklama ve tavsiyede bulunan kimse yok. 

Tahribatta kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar bunun püf noktalarını vs yazarsa çok makule geçer .
    Güzel yazılar gelirse bunları derleyip döküman halinde tbt ye de koyabiliriz aslında. 

Lafı çok uzattım söz sende tahribat :D 

Edit:
    Merak edenler için :
    http://www.andronova.net/2013/09/24/cyanogenmod-10-1-3-kararli-surum-bircok-android-cihaz-icin-yayinlandi/

http://www.androidpit.com.tr/cyanogenmod-10-ve-yeni-oezellikleri

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Kullandım ben hiç beğenmedim, kişisel görüşüm bu.

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

En son ace model telefinumda kurdum 3 saatte full sarj bitiriyor ve camera sadece gosteriyor foto dahi cekmiyorduu 6 saat sonra degistirdim o dereceydi su anda nasil?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

şuy anda 10 numara 5 yıldız. yanlış sürümü yüklemiş olma ihtimalin var mı hocam ? Gerçi netten okuduğum kadarı ile bir ara epey bir sorun vermiş kullanıcıları mağdur etmiş. Netice olarak şu anda gayet stabil camera,mail hesapları,twitter vs gibi temek uygulamalarda hiç sıkıntı yok. 

peki MIUI romunu kullananınız var mı onun hakkında fikriniz nedir?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZINDIK
    ZINDIK's avatar
    Erkek

Ben bayadır cyanogenmod kullanıyorum. Taşınabilir exploit makinesi şerefsizim kafelerdeki business-man stayla oturup önemli bi skim yapıyomuş gibi feysbukta gezenlerin ekranında nobrain falan belirtmek için ideal. +Hergün otomatik nightly buildi çıkıyor. Ama genel kullanım için nightly buildler pek önerilmez.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    outmost bunu yazdı

Ben bayadır cyanogenmod kullanıyorum. Taşınabilir exploit makinesi şerefsizim kafelerdeki business-man stayla oturup önemli bi skim yapıyomuş gibi feysbukta gezenlerin ekranında nobrain falan belirtmek için ideal. +Hergün otomatik nightly buildi çıkıyor. Ama genel kullanım için nightly buildler pek önerilmez.

aynen.

nightly sürümler ile telefonunuzu sikertebilirsiniz gerek yok :D 

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    outmost bunu yazdı

hocam nightly build nedir ? 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ben s3 de denemedim çünkü sıkıldım artık bütün uygulamaları baştan yüklemeye vs ama tablete yüklemiştim performansı iyiydi. OC li kernel vardı üzerinde. Terminali falan da vardı da sıkı bir linux kullanıcı olmadığım için kullanamamıştım. Tabi eskiye oranla tabletin performansı gözle görülür bir şekilde artmıştı.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    outmost bunu yazdı

Nobrain konusunu acarmisin hocam :D :D nasil yaptin neler kullanarak? Birde uygulma patch widget tavsiyen var mi? Bu mod icin :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    xursi bunu yazdı

şuy anda 10 numara 5 yıldız. yanlış sürümü yüklemiş olma ihtimalin var mı hocam ? Gerçi netten okuduğum kadarı ile bir ara epey bir sorun vermiş kullanıcıları mağdur etmiş. Netice olarak şu anda gayet stabil camera,mail hesapları,twitter vs gibi temek uygulamalarda hiç sıkıntı yok. 

MIUI ram delisidir hocam, ona göre. Ama şahsen başarılı bulduğum tek android sürümüdür. Cloud Backup mevcut notlarına kadar herşeyi hesap açıp backuplayabiliyorsun, tema desteği var. Simgeleri değiştirebiliyorsun. Ben şu anda Razr için çıkan resmi MIUI v5 teyim. 1 gb ram 1.2 ghz çift çekirdek işlemciye rağmen kastığı oluyor bazen.

Almanya Fatihi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    xursi bunu yazdı

MIUI ram delisidir hocam, ona göre. Ama şahsen başarılı bulduğum tek android sürümüdür. Cloud Backup mevcut notlarına kadar herşeyi hesap açıp backuplayabiliyorsun, tema desteği var. Simgeleri değiştirebiliyorsun. Ben şu anda Razr için çıkan resmi MIUI v5 teyim. 1 gb ram 1.2 ghz çift çekirdek işlemciye rağmen kastığı oluyor bazen.

Bu moddan memnun kalmazsam ilk is MIUI ye yatay gecis yapacagim. Ama söyle birsey var şu anda en kararli cyanogen yaziyor her yerde ;/

Toplam Hit: 6018 Toplam Mesaj: 35