folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ani Enerji Yada Kuvvet Veren Besinler

Ani Enerji Yada Kuvvet Veren Besinler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

yarın dragon boat yarışımız var şimdiye kadar çok kez antrenman yaptık vücut her türlü hazır. bunun yanında bilenler için amino asit ve kreatin aldık.

ancak yarın 12:00 gibi yarış olucak. ve kuvvet verici doğal besin tavsiye edebileceğiniz varmı sıkıntı yaratmayacak, vücudun hemen tepki verebileceği besinler varmıdır bildiğiniz_?

bu arada yarın isteyen herkes izlemeye gelebilir. miniatürkün hemen yanında olacak . saat 10 gibi organizasyon başlıyor 12 gibi yarışlar başlıyor ilgilenenlere duyurulur.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

Hocam kendi deneyimimi söyleyim, köyde ayağımdan bal arısı soktu, 1 saat sonra yerimde duramıyordum acayip enerji geldi, sonra araştırdım meğer öyle bir etkisi varmış sporcular kullanıyormuş bile :) bunun dışında direkt kana karışacak monosakkarit alman faydalı olur. Özet: bal ye :)

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

AMpul bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam kendi deneyimimi söyleyim, köyde ayağımdan bal arısı soktu, 1 saat sonra yerimde duramıyordum acayip enerji geldi, sonra araştırdım meğer öyle bir etkisi varmış sporcular kullanıyormuş bile :) bunun dışında direkt kana karışacak monosakkarit alman faydalı olur. Özet: bal ye :)

Bal farklı bir enerji verir hacım. ortam çok cıvıl cıvıl olucak sonra ağaca çıkmayalım :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek

demek istediğini çok iyi anladım. sana önereceğim şey animal pump olacaktır. ilk aldığın andan 20 dakika sonrasında etkisini gösterebilen, ani enerji patlamaları ve güç antremanlarında sıkça kullanılan kalitesi yüksek bir ürün. tabi bir kez kullanmak için bir kutu alman gerekicek malesef tek paket halinde satılmıyor. bir kutusunda 30 paket var bir aylık kullanım için.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

vayhayvanvay bunu yazdı:

demek istediğini çok iyi anladım. sana önereceğim şey animal pump olacaktır. ilk aldığın andan 20 dakika sonrasında etkisini gösterebilen, ani enerji patlamaları ve güç antremanlarında sıkça kullanılan kalitesi yüksek bir ürün. tabi bir kez kullanmak için bir kutu alman gerekicek malesef tek paket halinde satılmıyor. bir kutusunda 30 paket var bir aylık kullanım için.

sonrasında kalp krizinden gitmeyelim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek

ben çok kullandım hocam zaten universal ürünü. hem de animal serisi. kullanan çok insan var. etkisini arttırmak, tam verim alabilmek için %100 üzüm suyuyla içersen çok daha iyi olur.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek

ama kullanan birinden rica etmen lazım bi paket. öbür türlü bi kutu alman lazım marka da pahalı baya çünkü. alamam dersen o zaman sana efedrin-nescafe-aspirin üçlüsünü öneririm. 45 dakika önce içersin, 45 dk sonra dragonun bizzat kendisi olursun. hem ucuz hem tek seferlik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

3 snickers götür ya da 2 yanına da bi powerade çak veya redbull tamamdır ama çok zararlıdır benden demesi 1 kereden birşey olmaz :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vayhayvanvay
    vayhayvanvay's avatar
    Erkek

powerade'in güç artışında ya da enerji konusunda pek bir yararı olmaz. powerade daha çok spor sırasında kaybedilen su ve mineral miktarını tamamlamaya yardımcı takviye bir ürün. snickers ya da redbull ise doğru tercihler olacaktır senin için.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

rapidhacker550 bunu yazdı:

3 snickers götür ya da 2 yanına da bi powerade çak veya redbull tamamdır ama çok zararlıdır benden demesi 1 kereden birşey olmaz :D

bunlar hikaye hacım 2 redbul içip 1 saat arayla çikolata ve powered içtik geçen yarışta ama son 30 metrede tıkanma oluyor.

bakalım yarın görecez hayırlısı artık.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

dertli bunu yazdı:

rapidhacker550 bunu yazdı:

bunlar hikaye hacım 2 redbul içip 1 saat arayla çikolata ve powered içtik geçen yarışta ama son 30 metrede tıkanma oluyor.

bakalım yarın görecez hayırlısı artık.

snickers ve redbull hikaye filan değil çikolata demiyorum 2 snickers al yanınada 1 redbull ama snickersları yedikten sonra redbull iç çünkü beraber içersen mideni yakar ve kötü kokulu şeyler çıkar arkadan :) ondan dediğimi bi dene işe yarayacaktır

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 5837 Toplam Mesaj: 25