folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ani Göz Kararmaları :S

Ani Göz Kararmaları :S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    bende çok oluyor genelde tv izlerken yada sabh yatakdan kalkıyorum yürüüyorum aniden gözüm kararıyor nedendir annemdede oluyor bu bende bu aralar her 20 30 dk oturdukdan sonra kaltığım mutkala oluyor göz kararması saki kör oluyomuşum gibi :S nedendir bilen varmı

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

tansiyonun düşüyor büyük ihtimalle

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

zayıfsan..ondan olabilir.

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ieizhtzeihtzner
    Ieizhtzeihtzner's avatar
    Erkek
    bir yerden ani bir sekilde kalkarsan kan beyine biraz gec ulasır aynı g kuvveti gibi buda anlık göz kararmalarına neden olur ani hareketlerden kacın hastalık degil
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

Ani hareketlerden dolayı aynı şekilde bende de oluyodu göz kararması + baş dönmesi geçti Allaha şükür

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meta
    meta's avatar
    Erkek
    bende de oluyo arada öle yürümeye çalışmayı seviyom :)

ben......sen...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

ya aslında bakarsan hoşuma gidiyor içmeden sarhoş oluyorsun gibi oluyor ben bir az zayıfın birde o var arkadaş sayısan olabilir demiş doğru saolun :D

"bea"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    Tansiyon.Aynı sorun bende de var tuzlu bir ayran iç düzelir.

http://yigitdemirag.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Sıcaktan tansiyon çötönk diye göçüveriyo abi :) sen bi tuzlu ayran iç bak hiç bişiin kalmıycak görejackson yani...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    kansızlık,halsizlik ya da su kaybına bağlı olarak ani göz kararmaları meydana gelebilir!..düşük tansiyon olabilir!..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

aniden kalkınca olur tansiyon diğildir dorudan. sen yatarken kalbin yukarıya diğil yatay bi vücuda kan pompalıyo aniden kalkınca eylemsizlik prensibine göre kan aşağıda kalıyo bi anlık vücudun üst bölgelerine kan gitmiyo ve bi anlık kararma oluşuyo vücut ona göre kendini adepte edince gene görüntü geliyo ama direkten tansiyon olsaydı kararma çökünce sende yere çökerdin

bide ayrı bi nedeni daha var gözde huni şeklinde ve ağaç şeklinde zımbırtılar vardır ağaç gibi olanlar ışıksız yerlerde honi gibi olanlarda ışıklı renkli yerlerde görür anında ışıklı ortamdan ışıksıza geçersen gözün gene kararır çünkü göz belli bi orana sabitlemiştir kendini sendeki ışık miktarı değişirse hem bu oranın değişmesi hemde göz bebeğinin boyutunun değişmesi lazım ama bu dediğimin senle ilgisi olduğunu sanmıyorum genede yazıyım

Toplam Hit: 5958 Toplam Mesaj: 20