Anime Sohbet Ana Konu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Noyan bunu yazdı:
    -----------------------------

Berserk izlemediyseniz sizi animeci saymıyorum. Hele Slam Dunk izlemediyseniz hiç konuşmayalım.

bunu şaka olsun diye söyledim ama izleyin cidden çok iyi yapım. hem müzikleri çok güzel hem konu ortaçağ

ben bu animeyi çok beğeniyorum mangası da muhteşem. Nedense vazgeçilmezlerimden.

Japonca izleyin.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Zaten şu berserkin bazı bolumlerı ıngılızce oldugundan ızleyesım gelmıyor. Ayrıca cızımlerındende nefret ettım.

Bu arada az once rurouni kenshin'i bitirdim. Kenshin harika bi karakter. Ama grafiksel açıdan biraz daha iyi olabılırdı. Bi kaç yerde müzik geçişleri çok garipti. Ayrıca son zaman feng shui olayına gırmelerıne uyuz oldum. Kenshin gibi buyuk bı kılıc ustasını at ustundeki suvarıye denk getırdıler son bolumlerde karakter zayıfladı sankı bana gore.

Ama genel anlamda cok ıyı denılebılcek bır anıme.

Berserki ve code geass 2 bıtırsem bleach movılerıne baslayacamda anımeye fazla taktım gıbı . Baska ıslerımı yapıcak zaman bulamıyorum anımeden

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

op'yi uzun süre takip ettim ama büyük savaştan sonra sıçtılar resmen girdikleri fillerin haddi hesabı yok bleach başladım 20-25 bölüm izledim bırakacaktım nerdeyse ama olaylar başladı birden sardı tam hız ilerliyorum ama hala bi yandan naruto'ya başlayasım geliyor bleach bitmeden başlamak istemiyorum :W

geçen psişik dedektif'i bitirdim kısa bi anime ama güzel sarıyor insanı yakumo'da candır klas adamdır :W

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    Psychic detective yakumo tam bir hayalkırıklığıydı.d.gray men pek izleyen yok tr de ama cok popüler .izlenmeli.ayrıca bu sezondan level e ye byıldım.komedi ve uzaylının harika karışımı tavsiye ederim.aayrıca ana karakteri seslendiren adam süperdi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

D. Gray-Man'i çıktığında takip ettim ve bitirdim ama hiç sevmedim. Hala sevmiyorum.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

KrypT bunu yazdı:

D. Gray-Man'i çıktığında takip ettim ve bitirdim ama hiç sevmedim. Hala sevmiyorum.

bleachten sonra ilaç gibi geliyor.ölümsüz ve sürekli kanlar içinde takla atarak dövüşüp yenilmeyen gaza gelen ichigodan sonra,dayak yiyebilen ve kaybedebilen bir antikahraman iyi geldi.korkunç,depresif hava iyi yansıtılmış ve dünyayı gezmeleri ,çizimleri,karakter derinliği ile benim çok hoşuma gitmişti.ayrıca ilk defa bir türk anime karekteri görmüş olduk bodrumdan.müzikleri da şahanedir kanımca.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

op'yi uzun süre takip ettim ama büyük savaştan sonra sıçtılar resmen girdikleri fillerin haddi hesabı yok bleach başladım 20-25 bölüm izledim bırakacaktım nerdeyse ama olaylar başladı birden sardı tam hız ilerliyorum ama hala bi yandan naruto'ya başlayasım geliyor bleach bitmeden başlamak istemiyorum :W

geçen psişik dedektif'i bitirdim kısa bi anime ama güzel sarıyor insanı yakumo'da candır klas adamdır :W

Hocam one piece'de mangasında bı kac bolum olan ace-luffy-sabo'nun arasında gecen olayları o kadar uzattılarkı gercekten ınsanın canını sıkmakta. Ama ne olursa olsun bana one pıece fıllerları bıle guzel gelmekte. Ayrıca o savastan sonra fıller gırılmese garıp olurdu dıye dusunuyorum cunku o kadar gerıldıgımı hatırlamıyorum cok fena gaza geldım  :)

Bleach basladıgımda banada garıp gelmıstı. Hatta one piece'dede narutoyu ızledıkten sonra ıkısı cok garıp geldı one pıece baslamam 15 20 gun surmustu her gun 1 bolum fln ızleyıp sıkılıyodum. Bleach'te olaylar o kadar gaarıp baglanıyorkı bırbırıne sasırıyorsun.

Naruto ıcın acele etme bleach'e devam et narutoya gecersın :)

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

naruto pembe dizi tadında gidiyor hala

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Lambo bunu yazdı:

naruto pembe dizi tadında gidiyor hala

Hocam senın nıckı ne zaman gorsem aklıma lambo gelıyo gulumsuyorum ıstemsız olarak :D

http://www.youtube.com/watch?v=CUDheAdOR-s

bırde bu vıdeodakı ılk sahne gelıyo :)

Senın adın ne benım adım lambo-san pekı benım adım ne bılıyorum lambo-san :) unutmadıgım tek sahne :D

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

hehe harikadır lambo ya bayılırım ona her yerde bu nicki kullanırım

edit: bide buna bak coco komedi http://www.youtube.com/watch?v=CUDheAdOR-s =D

Toplam Hit: 12056 Toplam Mesaj: 103