Ankara Adres Tarifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhabalar kizilaydan mebs okul ve egitim komutanlığı mamak adresine nasıl giderim metro felan ortalama kac dakika sürer? 

seagate189 tarafından 13/Ara/17 00:09 tarihinde düzenlenmiştir

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Mürid için yukarı

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

HJocam o tarafa metro yok, Kızılaydan tam nasıl gidilir bilmiyorum ancak Ulus Bentderesi'nden dolmuşlar kalkar, dolmuşa bindikten sonra 15-20 dakika sürer. Kızılaydan oraya geçmen de bi 20-30 dakika alır (yürünecek kısım da var çünkü) acemiliği orada yaptım ondan biliyorum :) Sen de acemilik için mi gidiyorsun?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wilback
    wilback's avatar
    Erkek

iyi geceler sabah bende yola çıkıcam bende oraya gidiyorum acemiliği yapmaya :)

ben direk aştiden geçeceğim. Bu adreste güzel açıklamışlar işine yaraya bilir. https://eksisozluk.com/entry/26493596

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Trafi yanılmıyorsal ankarada çalışıyor

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ne gun saat kacta gidiyorsunuz? Zamani tutturursak dikimevi metrosunda inin ben birakayim, calistigim yerler oralarda, hem tanismis oluruz.

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Astsubay mulakati icin gideceğim 

18 aralikta sabah 8 de orda olmam gerekiyor

Kizilayda konakliyacagim

@izzmarit çok teşekkür ederim 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Hocam ben maamk a askerlik şubeye gitmiştim. Kızılaydan aşağı sıhhıye ye inersin orda sıhhıyede köprü var köprüye çıkarsın minübüsler geçiyor ordan mamak için. Binersin gidersin amamğa daha sonra da mamakdan biner aynı yerde inersin. (Ben bu şekilde yaptım diye hatırlıyorum) Tavsiye de vereyim kaybolursan kesinlikle yolda tarif isteme alayının aa....astarını s....  2 kere sordum 2 sindede alakasız yerlere gönderdiler. Kaybolduysan gez dolaş daha çok kaybol ama yolda adres sorma...

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

kızılaydan başlayacaksa yol tarifi metroya bin ulusta in. (yürürsen de aynı sürede aynı yerde olursun, gençlik parkından sola dönme, dimdik devam et (soğukta yürüme :)))ulus heykelinden sağa dön. lcw ve camiyi geçince yokuşu in. dolmuş durağını görürsün. bentderesi dolmuşu diye sorarsın karıştırırsan. (direkt bentderesi nerde diye sorma ) orda sor değnekçi abiye. 

hangi dolmuşun gittiğini gösterir. en son sınav için 2011 de gittim. güncelleme olduysa bilemiyorum.

kartalkethuda tarafından 13/Ara/17 08:23 tarihinde düzenlenmiştir

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sıkı giyin ayazda götün donar hocam..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    seagate189 bunu yazdı

Astsubay mulakati icin gideceğim 

18 aralikta sabah 8 de orda olmam gerekiyor

Kizilayda konakliyacagim

@izzmarit çok teşekkür ederim 

Pazartesi sabah 8 olmadi :/ toplu tasimayla metro (dikimevi) + otobus/dolmus ya da taksi yapman gerekiyor, oraya toplu tasimayla hic gitmedim belki tek vasita da gidiliyordur yarin bi sorarim. Gececegin yerlerde hastaneler var sabah muazzam trafik oluyor fazla fazla hesap et ustune bi de yarim saat koy. 

Su mamak tip fakultesi caddesi taraflarindaki tek binilebilir taksi duragi: 0312 319 7864 digerlerini tavsiye etmem, kaydet bulunsun.

izzmarit tarafından 13/Ara/17 19:18 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 1548 Toplam Mesaj: 16
mebs