Ankara Bisiklet Ve Kamp Ekibi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

Bence ramazandayken iftar buluşmasiyla birlikte tanişmaliyiz valla kusura bakmayin diyarbakirda bile buluştuk biz koca Ankarada ses cikmiyor :)

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

İftarı düzenlemek mantıklı aslında. Admin ler ile görüşmek lazım. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Naptınız şu kamp işini merak ettim doğrusu. Ben bu haftasonu Güdül-Sorgun'a gidicem eşimle.

Bisikletle zor olur böyle yerlere gitmek. Hem çok yakın da değil Ankara'ya. Ancak arabayla gidip orada bisiklet sürülebilir.

Ankaranın havası ısınınca kamp çok iyi geliyor cidden. Bolu Abant veya Yedi Göller ya da Güdül Sorgun gidilecek en güzel yerlerden :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı

Naptınız şu kamp işini merak ettim doğrusu. Ben bu haftasonu Güdül-Sorgun'a gidicem eşimle.

Bisikletle zor olur böyle yerlere gitmek. Hem çok yakın da değil Ankara'ya. Ancak arabayla gidip orada bisiklet sürülebilir.

Ankaranın havası ısınınca kamp çok iyi geliyor cidden. Bolu Abant veya Yedi Göller ya da Güdül Sorgun gidilecek en güzel yerlerden :)

bu hafta sonu Eskişehir gürleyik şelalesine tur düzenledi bizim ekip fakat ben gidemedim.

fotoğraflarını görüp çokça kıskandım. ama elbet bir daha ki sefere ben de dahil olacağım:) sorgun nasıl güzel miydi ? cevabın evet ise bisiklet ya da araba ile gidebilirim:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    rui bunu yazdı
    Darkparadise bunu yazdı

bu hafta sonu Eskişehir gürleyik şelalesine tur düzenledi bizim ekip fakat ben gidemedim.

fotoğraflarını görüp çokça kıskandım. ama elbet bir daha ki sefere ben de dahil olacağım:) sorgun nasıl güzel miydi ? cevabın evet ise bisiklet ya da araba ile gidebilirim:)

Güzeldi evet ama çok kalabalıktı.

Bisiklet ve atv kiralayabiliyorsun. Ata binebiliyorsun. Gölde balık tutmak yasaktı fakat birkaç kişiyi tutarken gördüm. 

İzciler, gezginler, aileler bir sürü grup grup insan vardı. Wc de ışık yoktu ve pisti. Girişde ücret almadıkları için çevre ve wc temizliği adına hiçbir şey yoktu. Biz kendi kamp alanımızı temizleyip, bittiğinde de temiz bıraktık.

Işıklandırma hiç yoktu. Tamamen doğal ortam denilecek gibi :)

Açıkçası Bolu-Abant daha temiz ve güzeldi. 

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı
    rui bunu yazdı
    Darkparadise bunu yazdı

Güzeldi evet ama çok kalabalıktı.

Bisiklet ve atv kiralayabiliyorsun. Ata binebiliyorsun. Gölde balık tutmak yasaktı fakat birkaç kişiyi tutarken gördüm. 

İzciler, gezginler, aileler bir sürü grup grup insan vardı. Wc de ışık yoktu ve pisti. Girişde ücret almadıkları için çevre ve wc temizliği adına hiçbir şey yoktu. Biz kendi kamp alanımızı temizleyip, bittiğinde de temiz bıraktık.

Işıklandırma hiç yoktu. Tamamen doğal ortam denilecek gibi :)

Açıkçası Bolu-Abant daha temiz ve güzeldi. 

bolu karagöl var gitin mi hiç?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, bir süredir kamplara katılıyorum. En sonuncusu Bolu yedigoller oldu. 

Şahane bir ortam ve doğa harikası. 

Yürüyüş için 14 15 km lik dere kenarında ki yolu kullandik. Gölleri gezdik ve  temiz havaya doyduk. 

Görsel de çadır kurduğumuz yer büyük göl sanırsam 2 ci göl orda ki. Gece zifiri karanlık olduğundan gölü görmemiştim meğerse tam dibine kadar gelip çadır kurmuşuz:) sabah ilk gördüğümde hissettiklerim anlatılmaz yaşanır :) 

Kısacası gitmek isteyen varsa durmasın gitsin. 

Ateş yakmak yasak çadır kurma ücreti 25 tl giriş şahıs 4 tl araç olarak 10 tl büyüdükçe artıyor. 

Biz gece geldiğimiz için çadır kurma için para vermedik. Görevliler gelmeden semaver yapıp söndürdük:) ona göre ayarlayın kendinizi. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkeles84
    mkeles84's avatar
    Erkek

Çadır bizden ama kurma ücreti 25 TL mi? Neye karşılık anlamadım. Girişte hadi 4 TL alınıyormuş. Ayrıca ateş yakmadan kampın tadı çıkar mı? Nasıl çay demleyip içeceğiz yanımızda tüp mü taşıyalım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pr_x71
    pr_x71's avatar
    Erkek
    mkeles84 bunu yazdı

Çadır bizden ama kurma ücreti 25 TL mi? Neye karşılık anlamadım. Girişte hadi 4 TL alınıyormuş. Ayrıca ateş yakmadan kampın tadı çıkar mı? Nasıl çay demleyip içeceğiz yanımızda tüp mü taşıyalım.

Geçenlerde kamp yaptık yedigöllerde hocam.Gece görevli olmuyor pek akşam saat 8 den sonra filan mangalımızı yaktık,yanımızda tüp vardı onda da çayımızı demledik.Büyük variller var ayrıca ateş yakmak için.Kesinlikle tavsiyemdir yedigöller.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    pr_x71 bunu yazdı
    mkeles84 bunu yazdı

Geçenlerde kamp yaptık yedigöllerde hocam.Gece görevli olmuyor pek akşam saat 8 den sonra filan mangalımızı yaktık,yanımızda tüp vardı onda da çayımızı demledik.Büyük variller var ayrıca ateş yakmak için.Kesinlikle tavsiyemdir yedigöller.

görevlilerin olmadığı saatlerde herkes ateş ve mangal yapıyor izim geldiğimizde ateş olmayan  yer yok gibiydi hemen hemen. sabah görevliler geziyor ateş varsa söndürün diyor. 

Biz tüp + sac + semaver yaptık ateşi sadece semaver için yaktık o kadar. 

Bir daha ki sefere mangalı mutlaka yakarız orası ayrı:) tecrübe edildi ve notlar alındı. :)