folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Ankara Dergi Alım Noktaları Ve Kırtasiyelere Dair

Ankara Dergi Alım Noktaları Ve Kırtasiyelere Dair

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Şimdi arkadaşlar iki sorum var. Birincisi : Okumam gereken yüzlerce sayfalık raporlar oluyor PDF halinde. Bunları çıktı yapıp çalışmak daha rahat. Sayfa başı çıktı fiyatı uygun Beşevler, Bahçeli tarafında bildiğiniz yerler var mı? Bir ton yer var. Gezip fiyat sormak tek tek çok zor. O yüzden birebir fiyat ve dükkan ismi verirseniz iyi olur. Ben bu kadara yapıyordum falanca yerde gibi.

İkinci soru: Foreign Affairs ve Foreign Policy dergilerini satan bir yer biliyor musunuz? Turhan ve Dost'a baktım fakat yok. İstesem getirirler mi onu da bilmiyorum. Gudubet bir halleri olduğu için sorma ihtiyacı duymadım. The Economist, Newsweek falan düzenli geliyor ama bu meretler yok. Türkiye'nin herhangi başka bir ili de olabilir sorun değil bu arada. Önceliğimiz Ankara tabi. Olmazsa da abonelik düşünüyorum. Teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Hocam bir adet kindle al at içine gözlerini kör etmeden oku çıktı parasıda verme.

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

Hocam bir adet kindle al at içine gözlerini kör etmeden oku çıktı parasıda verme.

Kağıda kaleme dokunmadan yapamıyorum hocam. Ayrıca rahat rahat kalemle üstüne not almak, altını çizmek konforu çalışmayı daha verimli kılıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Kağıda kaleme dokunmadan yapamıyorum hocam. Ayrıca rahat rahat kalemle üstüne not almak, altını çizmek konforu çalışmayı daha verimli kılıyor.

bende oyle dıyordum kındleın ekranı cok ıyı koruyucu takmassan kagıt hıssı verıyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    literatur bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

bende oyle dıyordum kındleın ekranı cok ıyı koruyucu takmassan kagıt hıssı verıyor 

Gözü yormuyor mu peki hocam? Elektronik bir ekrana saatlerce maruz kalmak sıkıntı çıkarmasın?

Edit: Foreign Affairs d&r'da varmış. @harmoniyafil e teşekkürler.

literatur tarafından 20/Eyl/16 23:54 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı
    literatur bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Gözü yormuyor mu peki hocam? Elektronik bir ekrana saatlerce maruz kalmak sıkıntı çıkarmasın?

Edit: Foreign Affairs d&r'da varmış. @harmoniyafil e teşekkürler.

hocam ben hep doyumsuz oldum yanımda bır yere gıderken 2 3 kıtap gotururdum agırlık oluyordu . 

bır donem ıpad mınıden fılan okumaya calıstım o tablet ekranları gozun anasını agrıtıyor pc ekranını vıdeo vs ıcın kullanıyoruz ama ıs pdf ten bırseyler okumaya geldıgınde gozlerı agrıtıyor hele az derecede olsa bende cok dusuk derece astigmat var bır sure sonra cekılmez bır hal alıyor. 

bu sorunlarınhıc bırı kındleda yasamıyorum dıger eınk teknolojı cıhazlarda da aynı rahatlıkla oldugunu soyluyorlar ben dıreket amazon uretımı oldugu ıcın kındle tercıh ettım. sunu soyleyebılırım bu zamana kadar aldıgım en kullanıslı aletlerden bırısı . amacı yalnızca kıtap okumak. 

bu arada ben kanun mevzuat ve tez cok okurdum kındle a atıp onları da rhatlıkla okuyabılırsın ama bıyolıjı cevre vs gorsel bazlı pdfler kullanacaksan eınk cıhazlarda cok saglıklı olmuyor  .ama metın bazlıya hele de ocr formatında pdf dıye bılıyorum yanlıs olmasın yanı ıcındekı metının okunabıldıgı pdflerse rahatlıkla kullanabılıyorsun . cevırısını de amazon otomatık yapıyor. 

facete grubu var ankaradan da ınsanlar var gıt bır gor cıhazı elıne al hocam rıca et adamlar senın kullandıgın formattakı pdflerı atarlar ben cıdden tavsıye ederım alırsan pısman olmazsın 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

tablet gibi değil. elektronik mürekkep :) en iyisi bir tane eline al bak dr da falan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Bu kadar methedilmesini beklemiyordum :)  Uygun bir anda denerim. Fakat şu an için hala fotokopici tavsiyesine ihtiyacım var,  up.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Yazıcı al madem ömürlük kullanırsın.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

note serisi telefon al uzun vadede hem kullanırsın hem not alırsın üstünde:D 

@1049 un tavsiyesi daha güzel

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

2. sorunun cevabı D&R, AVM lerdeki büyük Kipalar, Migros. (Kaç M bilmiyorum ama denk geldiğim çoğunda var)

Bir arkadaş vardı dergilerin online halini temin edebiliyordu. Erişimi vs varmış uygun yollu verebilirim diyordu ona ulaşabilirsin.

edit: http://www.tahribat.com/forum/aylik---haftalik-guncel-dergiler-chip-pc-net-au-212717

bu arkadaş

heza tarafından 21/Eyl/16 02:31 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 1455 Toplam Mesaj: 16
ankara foreign affairs policy çıktı