folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Ankara İlçelerde İnternet Nereden Alırız?

Ankara İlçelerde İnternet Nereden Alırız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Merhabalar, KahramanKazan ilçesinde bulunduğumuz sokakta internet altyapısı bulunmuyor. Telekomu aradım altyapı yok kazı yapılması gerekiyor falan olmaz kısaca dedi. TürkNet in siteye baktım orada da aynı şey altyapı yok diyor. İnternet almak istiyoruz ama nasıl olacak? Uydunettir bilmem ne öneriniz var mı?

Telekom - yok          Kent net - yok

Türknet - yok           Kablo net - yok

dcpromo tarafından 19/Haz/18 14:49 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

alakasız bişey sorcam abi

şimdi Kazan'ın adı Kahraman Kazan oldu ya, günlük hayatta kazan mı diyonuz Kahraman Kazan mı ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

şimdi Kazan'ın adı Kahraman Kazan oldu ya, günlük hayatta kazan mı diyonuz Kahraman Kazan mı ?

Ben 1 yıl oturdum ablam hala orada oturuyor ben şuanda orada oturmuyorum ama genel olarak yerel halk kazan diyor. Hatta yaşlılara mesela nereye gidiyorsun desen kazan köyüne diyor :D İleride değerlenecek otaraflar yatırım yapacak olan oradan biraz yer alsın beklesin :D 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Maraş'a özentilik mi acaba? Bende düşünüyorum bazen.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kablonet’in sitesinden sorgulama yaptın mı hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Bimer cimer yazin baglanmayan yerr baglanti yaptirdik biz bu sekilde. Birde dilekce toplayin 5 10 tane baglatmak isteyen hane bunlarida bu bimere cimere gonderin maduriyetinizi belirtin sorununuz muhtrmel cozulur

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Bimer cimer yazin baglanmayan yerr baglanti yaptirdik biz bu sekilde. Birde dilekce toplayin 5 10 tane baglatmak isteyen hane bunlarida bu bimere cimere gonderin maduriyetinizi belirtin sorununuz muhtrmel cozulur

kaç zamanda çözülüyor reis 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kablonet’in sitesinden sorgulama yaptın mı hocam ?

yapmadım şimdi yapıyorum du hatta yapim sonucu yazım

0850 li numara aradım yeni mahalle mamak bilmem ne 7-8 tane saydı oralarda varmış kazanda yokmuş

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Hacim telekomun yatirim planlamasiyla dogru orantili ama eger birden fazla talep olursa baglanti icin ozaman islemler daha hizli yurutulebiliyor. En onemli soru santral ne kadar uzaklikta birde etrafta internet kullanan varmi? Eger hic santral yoksa ozaman iste butun problemler basliyor ve baglanti 3-4 sene kadar surebiliyor:( en yakin internet altyapisi ile aranizda nekadar mesafe var?

delimiyim ben?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Maraş'a özentilik mi acaba? Bende düşünüyorum bazen.

darbe girişimi orda TAİ diye biryer var oradan da yönetiliyor uçak kalkıyor muhabbeti vardı bir de kazanda millet olayı duyar duymaz oraya koşup uçakların kalkmasını falan engelliyor çatışmada ölenler oluyor falan. Gerçekten önemli bir hamle yapılıyor aslında kazanda kritik bir nokta idi. O yüzden dolayı vermişler. Asıl ismi de taa timur zamanında sanırım veriliyor. Savaş zamanında kocaman kazanlarda yemek yapılırmış bilmem ne muhabbeti vardı ordan verilmiş ismi idye biliyorum :)

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı

Hacim telekomun yatirim planlamasiyla dogru orantili ama eger birden fazla talep olursa baglanti icin ozaman islemler daha hizli yurutulebiliyor. En onemli soru santral ne kadar uzaklikta birde etrafta internet kullanan varmi? Eger hic santral yoksa ozaman iste butun problemler basliyor ve baglanti 3-4 sene kadar surebiliyor:( en yakin internet altyapisi ile aranizda nekadar mesafe var?

binanın maksimum 100 metre her iki yanında internet cafe var. Maksimum 300 metre ilerisi Kazan Belediye Binası var yine maksimum 150 metre yanında Kazan Devlet hastanesi var :D etrafı işyeri dolu sanki sokak lanetlenmiş gibi orada yok :D 

next next next install
Toplam Hit: 10607 Toplam Mesaj: 35
yok internet adsl adsl2 vdsl altyapı