folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankara Ve Kastamonuda Yaşayan Ve Yaşamış Müridler

Ankara Ve Kastamonuda Yaşayan Ve Yaşamış Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek

hocalar şimdi ben oks ye girdim ve liseyi ankarada okumayı düşünüyorum büyük ihtimlalle şöle bana ankarıanın sokaklarını yaşam sitilini fln herşeyiyile anlatın müridler

bide kastamanuya gidebilitesim oranın sokaklarını çocujlarını ankara gibi naltırsanız sevinirim müridler

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Ankarada barajların doluluk oranı %1 :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sokak hayayı heryerde aynıdır hoca ssen zaten tatigat mürid olmuşsan hiç zorluk çekmezsin gir tahri tshirttini çık sokağa korkma daha :_D

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

ankara güzeldir....

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

Buraya gelirsen yaşam standardın değişir. Kendini unutursun hele hele keçiören de :)))

Gelme :))))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

HolyDemon bunu yazdı:
    -----------------------------

Buraya gelirsen yaşam standardın değişir. Kendini unutursun hele hele keçiören de :)))

Gelme :))))

-----------------------------

doğru söylüyor keçiörene gelme:D

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek

keçiören??? neyi var bide hocam bırakın yoq %1 hep öle diyolar sonra bi yağmur aha doldu diyolar merak etme başımız<da tayyip baba var

AKPli MÜRİD bu sitde akpli müridlere duyurulur grup krularım grupta hayvan siyanojen Qin ve sirpence karabasan351(yeni üye) akpli mürid yoqluğu var :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kastamonu da hayat yok.

Eğer maddi durumunuz iyi ise,

Ankara da okumalısın.

Yok değilse

Kastamonu nun yolları taştan : |

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

Şaka yapıyorum lan keçiören iyidir. Türkiye nin 71 ilinden büyük olduğu rivayet edilir ki bu bir gerçek sıralamasındadır :)

Ankara gerçekten çok güzide bir memleket. Genelde memur memleketi olarak bilinir. Belirli yerleri sosyetik belirli yerleri zabazut kesimdir.

Çankaya, oran, çayyolu gibi kesimleri zengin ve sosyetik

Keçiören , batıkent , gibi yerleri genel memur kesim

Yenidoğan , çinçin, ismetpaşa, hacıbayram ( ulus diye geçer ) bu tarz yerleri de tehlikeli kesimleridir. Her türlü illegalite işler için bu tarafa başvuracaksın

Kızılay da ankara nın merkezi göbeğidir. Her türlü alışveriş ihtiyacın olsun gezme tozma derdin olsun buraya gideceksin.

İstanbul a göre ucuz olduğunu biliyorum , başka aklıma geldikçe yazarım. Yada senin sormak istediğin varsa sor bildiklerimi söyleyim sana...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    music
    music's avatar
    Erkek

çankayayı düşünüyorumda hocam sen bana keçiörenin sokaklarını anlat top oynarlar mesela sabah akşam hep dışardalarmıdır

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

Çankaya yı düşünme boşver. Oraya maddi imkan yetmez :)

Keçiören yaz ayları cıvıl cıvıl olur karılar kızlar gece 12 lere 1 lere kadar dışarda olur genelde. Çekirdeğini alan parkta oluyo genelde burda gökçek parkı var. Şerefsiz melih gökçek yaptırdı ( zaten parktan başka bişey yaptırmıyo ) orası yaz ayları cıvıl cıvıl ve ankara nın en büyük parklarından biri genelde böyle. Kışın da dışarda fazla insan olmuyo herkes işinde gücünde okulunda oluyo.

Toplam Hit: 2638 Toplam Mesaj: 27