Ankara'da C# Programcisi Araniyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tugberk
    Tugberk's avatar
    Erkek

Merhaba muritler. Ankara'da ikamet edebilecek iki tane C# programcisi ariyoruz.

Cok fazla kriter yok, okul vs. C#'i iyi bilen ve merakli arkadaslar ariyoruz. Ilim amel ihlas ve guzel ahlak sahibi muritler konudan yazarsa memnun olurum, PM gozden kacabilir, ama konuya yazmamak icin bir sebebiniz varsa PM atabilirsiniz.

49 sayfa 2124325 tane teknoloji iceren CV gondermek yerine kisa ve oz neci oldugunuzu aciklarsaniz memnun olurum.

Mesela ornek (C# versiyonunu dusunun):

Calistigim konular          : Sistem programlama, compiler, interpreter, virus ...
    Sevdigim diller             : C, Python, Go
    Nefret ettigim diller       : C++, java
    Sevdigim bazi seyler        : Regexp, utf-8, json, yacc
    Nefret ettigim bazi seyler  : xml, gpl
    Sevdigim sahsiyetler        : Ken thompson, kernighan, dijkstra
    Sevdigim kitaplar           : Practice of Programming, Writing Solid Code
    Dizayn ve kodlama felsefem  : worse is better, KISS, unix philosophy ...

Bir de kisisel projelerinizden en sevdiginizi yollayin, kodunu paylasmak istemeyen konuda belirtip PM atabilir.

Son olarak, C, Asm, Brainfuck farketmez, merakli iseniz ve low level seylerden hoslaniyorsaniz yasiniz da cok yoksa, konu disi olarak bana yazabilirsiniz, ama aklimda super bir fikir var, birlikte yapalim, ya da soyle bir odev var icinden cikamadim vs. diye ulasmayin :)

Saygilar sevgiler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Kimse yazmamış ben yazayım bari :)

Ne iş için aranıyor? Yani biryerlerde çalıştırılacak evet ama ne iş yapacak asp.net mi winform mu? bana göre ben orta halliyim, istenilen işi yapacak kodu çıkartırım ama mükemmel değilim, ezbere bilmem çoğu şeyi yani iyi bilenden kasıt ne? "Yetiştirmelik ama zeki" eleman gibi anlıyorum ben, doğru mu? Ayrıca maaştı sigortaydı ne var ne yok?

:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Up olsun görmeyen vardır,  iş arayan vardır

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

info'lu şirket maili paylaşırsan facebook'ta falanda yayalım

The Beginning and The End.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Arkadaşım c# üzerine kendini geliştiriyor çok da iyi değil yetiştirelik arıyorsanız numaranızı pm den alayım görüştüreyim.  

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tugberk
    Tugberk's avatar
    Erkek

@wasd, hocam teknolojiler ogrenilir, zaten sen birinde uzman olana kadar yenisi cikiyor, dili iyi bilmek, kafasi calisan bir adam olmak, bir de programlama ile ilgili bazi temel practice lere hakim olmak iyi bilmekten kastettigim.

Bir iki proje yollarsan bana C# ci arkadaslara gonderirim. Bir de ilk mesajdaki template mini cv yi yazarsan memnun olurum, C# la alakali olmak zorunda degil yazdigin hersey..

Maas sigorta hepsi var, duzgun bir firma, at hirsizlari degil :) belki en onemli avantaji sizin de kendinizi cok hizli gelistirme imkaninizin olacak.

@CenkSertoz, sagol hocam ancak kariyer.net den filan ilan acmadan once referansla adam bulma ihtimalini elemek istiyorum. Yani tahribat bir referans benim icin hepimiz muridiz sonucta, ama senin facebook hesabindaki adamin kariyer.net deki adamdan pek farki yok.

@MhmdAlmz, hocam yetistirmelik adam aramiyoruz, minimum eforla direkt projelere dahil olabilecek adama ihtiyacimiz var, aksi halde olay tersine donuyor, yeni eleman faydadan cok zarar getiriyor. bkz: https://en.wikipedia.org/wiki/Brooks%E2%80%99_law

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Dijkstra'yi seven adamdan zarar gelmez :P

Gorunce bi animi paylasayim dedim. Veri yapilari dersi aliyoruz hoca shortest path anlatiyor, dedi bu adamin ismini dogru okuyamayan bilgisayar muhendisi olamaz, dayekstra diyeceksiniz. O donem bolum baskanimiz da ayrik matematik derslerine giriyor konu graflara geldi. Bu basladi anlatmaya dijikstıra (bu sekilde okuyor) asagi dijikstıra yukari :) aldi bizi bi gulme... Diyemedik de adama gectim bilgisayar muhendisi olmayi, adam prof olup bolum baskani bile olmus :))

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Bu adamin yaninda calismak icin .net teknolojilerini bile sevebilirim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tugberk
    Tugberk's avatar
    Erkek

@NmC, dijkstra peygamberimiz, alan kay'in hakkinda sakayla soyledigi bir soz: "I don't know how many of you have ever met Dijkstra, but you probably know that arrogance in computer science is measured in nano-Dijkstras."

@0x656e, eyvallah hocam ama benle calismayacak, benimle ayni firmada calisacak :) gerci emre tinaztepe hazretleri ile birlikte calisacagi icin yine baya feyizlenebilir arkadaslar :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    Tugberk bunu yazdı

@NmC, dijkstra peygamberimiz, alan kay'in hakkinda sakayla soyledigi bir soz: "I don't know how many of you have ever met Dijkstra, but you probably know that arrogance in computer science is measured in nano-Dijkstras."

@0x656e, eyvallah hocam ama benle calismayacak, benimle ayni firmada calisacak :) gerci emre tinaztepe hazretleri ile birlikte calisacagi icin yine baya feyizlenebilir arkadaslar :))

Şu zamanında cryptolocker le şifrelenen dosyalar çözen emre tinaztepe ise düşünen arkadaşlar fırsatı kaçırmasın derim...

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek
    Tugberk bunu yazdı

cv yi gönderdik de startup tarzı bir yer sanıyordum. Bildiğin  zemana'ya cv göndermişiz vay ak :) emre tınaztepe hazretlerine de ayrıca hörmetler :)

Toplam Hit: 2752 Toplam Mesaj: 14
c# programlama ankara