Ankarada Ikinci El Telefon Satan (ALDIM)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Selamlar,

Ikinci el az akilli telefon alacagiz bugun aciliyeti var. Gidip alirim almaya da ikinci el olayi sikinti bu ara bizim buralarda biliyorsunuz calintisi imeisi bilmemnesi basimiz agrimasin aramizda satan varsa sizden alalim ya da oneri dukkan varsa bekliyorum (: 

izzmarit tarafından 30/Mar/19 16:55 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Ben de soracaktım var mı bir tahribat müridinin Ankara'da telefon mağazası :)

koray tarafından 30/Mar/19 14:19 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

teelfon satan varsa ben de bir adet sıfır xiaomi alacağım. Up olsun. 

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Up up herkese lazimmis (:

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

İstanbul da var gençler. Ankaraya kargolarım :)

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

OnePlus 5(8GB ram / 128 rom) satabilirim. Kutusu vs. duruyor. Çiziksiz tertemiz. Yanında 6 tane de kılıf + 1 ekran koruyucu. Teklifine açığım müridim. 

kiokhan tarafından 30/Mar/19 15:25 tarihinde düzenlenmiştir

Türk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

iphone 6 var 16gb beyaz

pil orjinal, tepesinde ufak bi ekran çatlağı var kullanımı etkilemiyor.

arkadaşımın kayıtlı türkiye'den alınma telefonu, model yükselttiği için satıyor.

bana konu açmamı rica etti ben de açık arttırma ile satacaktım burada, bahsi geçmişken yazayım dedim. ilgilenene foto moto yollarız, ya da akşama konu açayım en iyisi.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    kiokhan bunu yazdı

OnePlus 5(8GB ram / 128 rom) satabilirim. Kutusu vs. duruyor. Çiziksiz tertemiz. Yanında 6 tane de kılıf + 1 ekran koruyucu. Teklifine açığım müridim. 

Fazla akilli kacti hocam ben daha mutevazi bir sey kovaliyorum ama tesekkur ederim (:

Diger hocamlar, hemen bugun hatta yaklasik 1 saat icinde almam gerektiginden farkli sehir olamiyor ama sizlere de tesekkur ederim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Ilk sordugum yerdeki saticiyla anlasabilmek icin kenardaki simitciyi cevirmen olarak kullanmam gerekti :D az otedekinden aldim eli yuzu az daha duzgundu, artik kapanirsa ya da polis basarsa da yine konu acarim.

Tesekkur ettim herkese, baska mesajlar da oldugu icin konuyu kilitlemiyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

kaça aldın ? ne aldın ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Up up herkese lazimmis (:

@İtalyan 'a katılıyorum. 

Kaça aldın, Akılsız telefon olarak Marka/Model ne aldın?  `', ^)

Hergele yada Her gelen Meydanı'ndan aldım deme de. @@. (Melike Hatun Camii arkası.)  Bin liraya Note8 satıyorlar. ^^D ( Gençlik Parkı, Solmaz karakolunun karşısı) 

RitmFarbRacourci tarafından 30/Mar/19 19:20 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2565 Toplam Mesaj: 22
ikinci el telefon