Ankara'da İş Yok

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliss
    aliss's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı

Selamlar mürid mürideler.

Daha önce kendi işimizin başındaydım. Devredip taşınınca iş arar halde buldum kendimi. Ankarada memurluk dışında iş yok mu acaba? Ya sanayi işi ya da devlet işi var.. 

Adam akıllı iş bulamadım kendime. Ankarada bana (bayana) göre çevresinde iş olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Photoshop, Axasoft (Cari ve stok) Ön Muhasebe, bütün office programlarına hakimim, birkaç yazarın kitaplarını ve tezlerini hazırlayıp editörlük redaktörlük yaptım, bilmediğim bilgisayar programlarını da kısa sürede çözebilirim.

Dediğim gibi bu konu hakkında bana yardımcı olursanız çok sevinirim. 

Hayırlı Geceler.

Üniv hastanesinde çalışırım dersen bana cv mail at vereyim yönetime. artık ne zaman ararlarsa.

burası dolacak.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Merak etme İstanbul'da da yok askerden geldim İŞKUR a başvurdum ne İŞKUR da ne kariyer de ses var sadece "başvurunuz tarafımıza ulaşmış olup incelemeler neticesinde aranılan pozisyona uygun bulunması halinde sizinle irtibata geçeceğiz" nasıl bir pozisyonsa artık nasıl bir kriterse

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

askere gitmeden 3,5 ay önce işkur'a başvurmuştum askere gittim tezkere almama 1 ay kalmış mesaj geldi şu firma sizinle görüşmek istiyor diyo şaşırmıştım bu kadar çabuk geri dönüş oldu diye 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Sokayim verecekleri işlere de, sürdürdükleri sözde iş süreçlerine de.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

İlk defa bir bayan görüyorum izmarit harici.

Ankarada değil hiçbiryerde yok. Köle dersen var .

İşkur komedi hiç bulaşma :)

meslek seç bölümünde cumhurbaşkanlığı var. Yani issiz cumhurbaskanıysan bile başvurabiliyorsun çok elit bir yer :) kıymet bilemiyoruz.

Grafiker diye kendini tanıttıysan grafik tasarimci arayan yerlere başvuramıyorsun :)

Ben arada eğlencesine uğruyorum. Kaç yıl oldu özledim kerataları :))

Kendi işini kur kısaca

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Grafiker diye kendini tanıttıysan grafik tasarimci arayan yerlere başvuramıyorsun :)

Neden?

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    futurist bunu yazdı

İlk defa bir bayan görüyorum izmarit harici.

Ankarada değil hiçbiryerde yok. Köle dersen var .

İşkur komedi hiç bulaşma :)

meslek seç bölümünde cumhurbaşkanlığı var. Yani issiz cumhurbaskanıysan bile başvurabiliyorsun çok elit bir yer :) kıymet bilemiyoruz.

Ben arada eğlencesine uğruyorum. Kaç yıl oldu özledim kerataları :))

Kendi işini kur kısaca

Kendi işim için biraz çalışıp para kazanmalıyım :)))

Sermayem yok. Yeni evlendim. Masraf ve ödeme hiç bitmiyor. Bakalım beklemedeyim, sonumuz hayır olsun inşaAllah. 

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

<?php

$iller = array('Adana', 'Adıyaman', 'Afyon', 'Ağrı', 'Amasya', 'Antalya', 'Artvin', 'Aydın', 'Balıkesir', 'Bilecik', 'Bingöl', 'Bitlis', 'Bolu', 'Burdur', 'Bursa', 'Çanakkale', 'Çankırı', 'Çorum', 'Denizli', 'Diyarbakır', 'Edirne', 'Elazığ', 'Erzincan', 'Erzurum', 'Eskişehir', 'Gaziantep', 'Giresun', 'Gümüşhane', 'Hakkari', 'Hatay', 'Isparta', 'Mersin', 'İstanbul', 'İzmir', 'Kars', 'Kastamonu', 'Kayseri', 'Kırklareli', 'Kırşehir', 'Kocaeli', 'Konya', 'Kütahya', 'Malatya', 'Manisa', 'Kahramanmaraş', 'Mardin', 'Muğla', 'Muş', 'Nevşehir', 'Niğde', 'Ordu', 'Rize', 'Sakarya', 'Samsun', 'Siirt', 'Sinop', 'Sivas', 'Tekirdağ', 'Tokat', 'Trabzon', 'Tunceli', 'Şanlıurfa', 'Uşak', 'Van', 'Yozgat', 'Zonguldak', 'Aksaray', 'Bayburt', 'Karaman', 'Kırıkkale', 'Batman', 'Şırnak', 'Bartın', 'Ardahan', 'Iğdır', 'Yalova', 'Karabük', 'Kilis', 'Osmaniye', 'Düzce');

$metin="

kiokhan bunu yazdı

-ANKARA kardeşliktir

Bize gidelim dir

Bizde yiyelim dir

Bizde kalalım dır 

“La bende para var olum sen yeter ki gel” dir

Beraber dayak yiyip senelerce hatırlamaktır.

ANKARA

İzmir'li,İstanbul'lu gibi denizi boğazını değil sebepsiz yere seversin Ankara'yı.

Tıpkı anneni sever gibi. Karşılık beklemeden 

Anneleri oğullarını gönderirken “dikkatli ol oğlum” değilde ,

“kimseye bulaşma olum” dedigi yerdir ANKARA

İçindeki anadolu hamurunu kaybetmeyen tek şehirdir , 

İşte bu yüzden sizin orada dost dediginiz kişilere 

Biz burada KARDEŞ deriz. 

";

$metin = str_replace("La ","",$metin);

$metin = str_replace("İzmir'li","Sanfrancisco'lu",$metin);

$metin = str_replace("İstanbul'lu","New York'lu",$metin);

foreach ($iller as $il) {

echo str_ireplace("ankara",$il,$metin);

}

?>

--

Sanki çok süper bir yer havası vermeyin ankaraya :) İnsan iş bulamıyor, bu bile başlı başına sebepli sevmeme sebebidir. 

Malesef hep memurluk var ankarada. Kendi işini kurman en güzeli olacaktır.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    NoktaliVirgul bunu yazdı

--

Sanki çok süper bir yer havası vermeyin ankaraya :) İnsan iş bulamıyor, bu bile başlı başına sebepli sevmeme sebebidir. 

Malesef hep memurluk var ankarada. Kendi işini kurman en güzeli olacaktır.

Yaşadığın şehir içinde sevdiklerin varsa orası yaşanmaya değer bir yer oluyor, neresi olursa olsun.

Konu o değil de ben bu gidişle kpssye tekrar hazırlanıcam galiba..

Teşekkürler bütün yorumlar için, özellikle trooper, ILKER06, baristbt, ve aliss'e..

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Zodiac bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Neden?

İşkur sitesini kim kurmuşsa onun süper salak olmasından kaynaklanıyor :) birde memurların kendilerine bile hayrı olmamasından.

Algoritmik hata.  Şöyle a işiyle a işi uyanları denkleştiriyorlar. Fakat a işine b c veya d olan grup başvurursa eşleşme uymadığından sistem kabul etmiyor. 

Grafik tasarim a grafikerlik b uyumsuz :)

Birde lisyede aradigini bulamayan kisi var. 3d cizim bilenlerede grafiker yaziyorlar.

Karisik birsey

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 3672 Toplam Mesaj: 26
ankara eleman i̇ş