folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankara'da Ki Müridler

Ankara'da Ki Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar.

Ben Suan ufak bır seyahatteyım.Erzurumdan basladım Sivas-Kayseri-Nevsehir-Eskisehir-Sakarya-Bursa-Bilecil-Canakkale-Kocaeli-Istanbul ordanda memleketım Gıresun'a gıdecegım.

Suan Sıvas,Nevsehır ve Kayserıyı gezdım.Neyse Lafı uzatıpta yanlıs anlasılmıyayım.

Ben Kayserıden dırek Eskısehıre gececektım Trenle,Ama yol 14-15 saat cıvarı suruyormus,O nedenle Ankara uzerınden Eskısehıre Gecmem gerekıyormus.

Yanı ılk Kayserı'den Ankara'ya Otobüsle ordan da Eskişehire hızlı trenle gecıcem.

Ben Ankara 8-9 sene once gıtmısıtm ve pek bırsey hatırlamıyorum desem yerı,zaten Hastane dolayısıyla gıtmıstım,pek yer gezmedım.

Ben bu gece 2:30 da Ankara için yola cıkıcam yarın 7-7:30 gibi Ankara'da olucam inşallah bi aksilik olmazsa.

Demek ıstedııgm şu,laf cok uzadı :) 

Hazır Ankara'ya gelmısken,2-3 saat Ankara'da sagı-solu gezeyım dıyorum,ne bılımAnıtkebır olsun,Genclık parkı felan varmıs,tam bılgımde yok nerdeler,nasıl gıdılır...otogardan,tren ıstasyonuna nasıl gıdılır,bırsey bılmıyorum...

Bır murid arkadaşımız eger ; "Kardeşim ben yardımcı oluruz,1-2 saat ben senı gezdırırım bı kac yer" derse benim için gerçekten unutulmıcak bır gun olur.

Guvenılır,Saglam,yapmış oldugu bu yardımı unutulmıcak bır Dost lazım bana.

Bu arada hakkımda bı kac bılgı vereyım de,hanı kım bu cocuk neyın nesı,ne dıye yardım edıcem felan gıbı laflar olmasın.

Gıresunluyum,20 yaşındayım.Erzurum Ataturk Unıversıtesınde okuyorum.

Cevaplarınızı beklıyorum,Şimdiden Herkese Teşekkur ederım.Bu arada zamanım kısıtlı.saat 1 gibi otogarın servısıne yetısmem lazım yola cıkmak ıcın.

Tekrardan tesekkurler...

Allah büyüktür vesselam...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

metro turizmin kayseriden eskişehire otobüsü var :|

bursaya yada çanakkaleye gidiyo sandımca..

edit: kaldırmışlar yokmuş :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:
    -----------------------------

metro turizmin kayseriden eskişehire otobüsü var :|

bursaya yada çanakkaleye gidiyo sandımca..

Hocam biletimi aldım zaten :) Şuan ıtıbarı ıle olsa da pek bırsey degısmıyor.Hem amacım zaten Eskısehıre gıtmek,trenle gıdecektım uzun yol yolcugu sıkıcı oldugundan(yanlız oldugumdan daha dogrusu:) Otobusle Ankaraya,ordan Eskısehıre gecıcem.yanı toplam 6.30 saat cıvarı sonra Eskısehıre(hedefıme:) ulasıcam.

Bende ıste Ankara'ya hazır gelmısken gormedem gozlerım kapanmasın dıyorum :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    valla hocam iş olma gezdirmek isterdim ama merak ettiğim şey bu gezinin sebebi ne?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

@apokontek 

valla bursadayım hoca bende.. Ankara'da olsam sorun değil zaten boş adamım benle bir gezerdin :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

tarzan bunu yazdı:

@apokontek 

valla bursadayım hoca bende.. Ankara'da olsam sorun değil zaten boş adamım benle bir gezerdin :|

eywallah kardesım,saolasın :)

Solemen yeterlı...Umarım bır murıd kardesımız yardımcı olur.En azından gezdırme olmasın,benı tren garına kadar gotursun razıyım:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

TeRRoR bunu yazdı:
    valla hocam iş olma gezdirmek isterdim ama merak ettiğim şey bu gezinin sebebi ne?

Hocam bole bır ufak caplı gezı planlıyordum bı kac aydır.Nasıp buguneymıs.Aslında bu kadar fazla yere gıtmıcektım ama arkadaslar saolsun bırbırıne duyurmus,o dedı Kayserıye gelırsen Nevsehıre gelmeden gıtme,konusmam.

Bırı dedı Eskısehıre gıdıp Sakaryaya gelmezsen gebertırım senı :)

Sonra sakarya'ya tamam dedık ondan baska bı arkadas duydu(Lıseden) Sakarya ya gelıpte Bursaya gelmezsen sılerım defterden :)

Baktım gordum hepsı cephe aldı :)

Neyse bende hepsıne bırer gun,bazıları bı hafta ıstedı onları zorla ıkna ettım 2 gune.Yanı Arkadasların kurbanı olduk bu sayede bu kadar yer cıktı :)

Saolsun kardeslerım ve bacılarımın yanına gıdıp kalıcam ıste,bazıları lıseden bazıları unıversıteden,bazıları cocukluk arkadasım 1 tanesıde ınternetten tanıstıgım bır dostumdu.

Ankara planda yoktu yoksa onada bırsey dusunurdum ama bugun mecburıyetten dolayı ortaya cıktı Ankara :( anlıcan olay bole gelıstı usta.

Bu arada Saolasın usta,Sen ısıne bak,mesgul adamız zaten bırılerınıde mesgul etmıyelım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben ankaradayım ama dersim var. :D Ayrıcanak da annem tanımadığın kimselerle konuşma dedi.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

ben ankaradayım ama dersim var. :D Ayrıcanak da annem tanımadığın kimselerle konuşma dedi.

Peki Kardeşim,canın saolsun. msjın ıcınde tskler.Sen dersını calış ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Birde arkadaslar unutmadan not edeyım.Eger bır kardesımız cıkarsa ılgılenecek,o kısıyle msn den ozel olarak kameralı gorusmek ısterım,Yarın bırbırımızı gordugumuzde yabancılık cekmemek ıcın :) 

Suanlık cıkmadı henuz Ankaralı ama neyse,Can SAglıgı... :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

ah ulan ankarada olcaktım şimdi

dostum gençlik parkı ölüdür bu zamanlarda ama aştiden metroya atladınmı gençlik parkına gidebiliyosun (ulus durağında incen)

gençlik parkından sonra tren e atlayıp sincan-harikalar diyarı na  gidebilirsin ben hiç gitmedim nasıldır bu zamanlarda bilmiyorum.Gençlik parkından tren istasyonu 4-5dk yürüme mesafesinmde.

iyi eğlencelerde tek başına sarmaz diyim :)

edit: tren sincana gidiyo harikalar diyarıda sincanda ama trenlemi gitmek mantıklı otobüslemi gitmek mantıklı bilemiyorum

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
Toplam Hit: 6790 Toplam Mesaj: 63