folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ankara"Da Şaibeli Durumlar!

Ankara"Da Şaibeli Durumlar!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:
    -----------------------------
    ee dün akşam akpartili bi arkadaş bilgisayarla oynarken yakalanmıştır =) millet salak zaten değilmi ? adama akpli damgası vuruyorsunuz oda salak ya akp için çalışsa bi kere akpli olduğunu açıklamaz. ama bunu düşünecek akıl yokki bu adamlarda aklı hep fesatçılıkta ne yapsın bunlarda artık oylarla yetinirler kolay gelsin saygılar =)

bu mantığa göre adam akp li olmadığı için akpliyim dedi

öleyse bunu düşünmüş ve akp li olduğu anlaşılmasın diye akpliyim de demiş olabilir

hatta bunları tekrar düşünüp akpli olmadığından öle demişte olabilir..

bu teori uzar gider

....umarım anlamışsındır demek istediğimi 

ayrıca ekliyeyim i.m.g. den herşeyi beklerim.... 

Zugzwang
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Otistiq
    Otistiq's avatar
    Erkek
    Elektirik kesintisi ve sistemin çökmesi bana göre sadece laf.. Ve Bende sizin gibi bilmeden yorum yaparsam sadece günahını almş olurum laf attıklarımın... Ama Sistem bu 1 değil kaçbin yerden işlem yapılıyor tıpkı öss başvuru kaydında olduğu gibi sistem Durabiliyor bundada mı hile war ? yani anlycağnz "BANA GÖRE" kesin bilmeden konuşmak sadece gıybetten öteye gitmez sadece Hak eden kazansın...

Hayallerim ve Kendim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    alamadınız bari çirkeflik yapmayın..

. . .. . ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Melih Götçek şalterleri indimiştir kesin :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    iktidar parti olursa halka  dejavantanjlari iste bunlar dostlar..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

zndmn bunu yazdı:

BilimAdami bunu yazdı:
    ee dün akşam akpartili bi arkadaş bilgisayarla oynarken yakalanmıştır =) millet salak zaten değilmi ? adama akpli damgası vuruyorsunuz oda salak ya akp için çalışsa bi kere akpli olduğunu açıklamaz. ama bunu düşünecek akıl yokki bu adamlarda aklı hep fesatçılıkta ne yapsın bunlarda artık oylarla yetinirler kolay gelsin saygılar =)

öleyse bunu düşünmüş ve akp li olduğu anlaşılmasın diye akpliyim de demiş olabilir

bu teori uzar gider

siyasi görüşün beni ilgilendirmiyo fakat yaptığın şu yorum için seni cidden tebrik ediyorum.sonunda anlamışsındır demek istediğimi demişsin... sen benim ne demek istediğimi anlamışsın güzel bi yprum.

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

zndmn bunu yazdı:

BilimAdami bunu yazdı:

bu teori uzar gider

siyasi görüşün beni ilgilendirmiyo fakat yaptığın şu yorum için seni cidden tebrik ediyorum.sonunda anlamışsındır demek istediğimi demişsin... sen benim ne demek istediğimi anlamışsın güzel bi yprum.

dostum snn görüşünde bni ilgilendirmiyo ama senn düşünce sistemine göre her doğru bilgiden şüphe edilir buda ortada doğru bi kavram bırakmazki adam akplide olabilir akp ye bok atıyoda olabilir orasını bilemem ama sonuçta söylediği kabul edilmek zorunda.. 

Zugzwang
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    tayyoş tutuştu her boku yemeğe başladılar... seçimlere herzamanki gibi yine fesat karıştırılıyor bizde mal mal oturup izleriz seçim kurulu da gık demez bunlar da hayal olur kalır... geçtiğimiz genel seçimlerde de oyların bir kısmı boş arsalardan cıktığında seçim kurulu yine gık dememişti... bu kafayla gidersek bizi daha çok ellerler...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

lan dingil dinleseydin böyle demezdin.adam akp bilmemne başkan yardımcısı dedi.yani yakalanan adamda bunu inkar etmiyor.ne işi var o pezümengün orda? okey oynamak için geçmedi başına herhalde.Ne boktan hale geldik aq ne adi insanlar bunlar.ağızlarını açınca kul hakkı yetim hakkı demeden kapatmıyorlar bizim saf milletimizi kandırıyorlar amk:@

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    garip durumlar karayalçın çıkıo 2 puan öndeyim diyo mansur çıkıo bunları diyo o deil mevcut belediye başkanı çıkıpta bişe söleyemio eğer mhp ve chp bu olayların üzerine giderse çok değişik şeyler olabilir ve olmalı da

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
Toplam Hit: 4965 Toplam Mesaj: 42