folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankarada Üniversite -MYO-

Ankarada Üniversite -MYO-

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

Hacettepe Üniversitesinin Bala ve Polatlı'daki okulları ve Ankara Üniversitesinin Elmadağ MYO var..

Ankaradaki 2 yıllık Meslek Yüksekokulları hakkında Ankaralı müridlere ufak birkaç sorum olacak...

Bala, Polatlı ve Elmadağ ulaşım ve yaşam olarak nasıldır ??

Daha önce Ankarada bulunmamış birine tavsiyeleriniz nelerdir ??

Yaşam, kampüs, bana ne kadara maal olur orada yaşamak vb.. ??

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    hacettepenin batıkentte myo su var ben oraya gidicem ankara myo suna nazaran hiç yoktan ismi var hacettepenn öyle düşünmek lazım

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacettepenin batıkentte myo su var ben oraya gidicem ankara myo suna nazaran hiç yoktan ismi var hacettepenn öyle düşünmek lazım

polatlı ve bala'daki de hacettepenin :)

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:

Hani Batıkent :|yaklaşık 10 yıldır batıkentteyim haccettepenin myo su olduunu yeni duydum :|

* YOP KODU Üniversite
    . .
    Yüksekokul Program Adı
    . .
    METEB
    . .
    Puan Türü
    . .
    Kontenjan Puan
    . .
    Öncelik / Yerleşme Şansı
      1247198 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Hacettepe Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama (İkinci Öğretim) ANKARA SAY1 60 77.885 2007,3,İ,89
      1245313 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Polatlı Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ANKARA SAY1 30 74.616 2007,3,İ,89
      1245285 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ Bala Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ANKARA SAY1 30 64.103 2007,3,İ,89
      2095324 FATİH ÜNİVERSİTESİ Ankara Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ANKARA SAY1 90 73.242

2004,2,İ,85

www.yesilgrow.com - Growshop
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    Never-More bunu yazdı:

SilenC3 bunu yazdı:

Hani Batıkent :|

*YOP KODUÜniversite
    . .
    YüksekokulProgram Adı
    . .
    METEB
    . .
    Puan Türü
    . .
    KontenjanPuan
    . .
    Öncelik / Yerleşme Şansı
     1247198HACETTEPE ÜNİVERSİTESİHacettepe Meslek YüksekokuluBilgisayar Teknolojisi ve Programlama (İkinci Öğretim)ANKARASAY16077.8852007,3,İ,89
     1245313HACETTEPE ÜNİVERSİTESİPolatlı Teknik Bilimler Meslek YüksekokuluBilgisayar Teknolojisi ve Programlama ANKARASAY13074.6162007,3,İ,89
     1245285HACETTEPE ÜNİVERSİTESİBala Meslek YüksekokuluBilgisayar Teknolojisi ve Programlama ANKARASAY13064.1032007,3,İ,89
     2095324FATİH ÜNİVERSİTESİAnkara Meslek YüksekokuluBilgisayar Teknolojisi ve Programlama ANKARASAY19073.242

2004,2,İ,85

biraz önce dershaneden geldik Walideyle şu rehberlikçi Ali hoca varya o söledi zaten şuraya baq anlarsın

http://www.humyo.hacettepe.edu.tr/genel-bilgiler.html

2004 – 2005 Bahar yarıyılı itibari ile Keçiören Endüstri Meslek Lisesinde yürütülen tüm programlar YÖK Genel Kurulu’nun 11/03/2005 tarih ve 2547 sayılı kanunun 2880 kanunla değişik 7/h maddesi uyarınca vermiş olduğu karar ile Batıkent Endüstri Meslek Lisesinde yürütülmek üzere yer değiştirmiş ve 2005 – 2006 Güz yarıyılında itibaren Yıldırım Beyazıt Endüstri Meslek Lisesi ve Türk Telekom Anadolu Teknik Lisesi bünyesindeki tüm programlar YÖK Genel Kurulunun 07/04/2005 tarih ve 2547 sayılı kanunun 2880 kanunla değişik 7/d-2, 7/h ve 3843 sayılı kanunun 4. maddeleri uyarınca vermiş olduğu karar ile Batıkent Endüstri Meslek Lisesinde yürütülmek üzere yer değiştirilmiştir.

anladın sanırım :| 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek
    Never-More bunu yazdı:

SilenC3 bunu yazdı:

Hani Batıkent :|yaklaşık 10 yıldır batıkentteyim haccettepenin myo su olduunu yeni duydum :|

YOP KODUÜniversite
    . .
    YüksekokulProgram Adı
    . .
    METEB
    . .
    Puan Türü
    . .
    KontenjanPuan
    . .
    Öncelik / Yerleşme Şansı
     1247198HACETTEPE ÜNİVERSİTESİHacettepe Meslek YükekokuluBilgisayar Teknolojisi ve Programlama (İkinci Öğretim)ANKARASAY16077.8852007,3,İ,89
     1245313HACETTEPE ÜNİVERSİTESİPolatlı Teknik Bilimler Meslek YüksekokuluBilgisayar Teknolojisi ve Programlama ANKARASAY13074.6162007,3,İ,89
     1245285HACETTEPE ÜNİVERSİTESİBala Meslek YüksekokuluBilgisayar Teknolojisi ve Programlama ANKARASAY13064.1032007,3,İ,89
     2095324FATİH ÜNİVERSİTESİAnkara Meslek YüksekokuluBilgisayar Teknolojisi ve Programlama ANKARASAY19073.242

2004,2,İ,85

----------------------------

özel koşullara bakarsan orada göreceksin..

hacettepe myo bilgisayar teknolojisi ve programlama ikinci öğretim eğitimi, batıkent eml de görülecektir yazıyor..

ayrıca Hacettepenin Polatlı ve Bala'da diğer MYO ları var

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:
    Never-More bunu yazdı:

SilenC3 bunu yazdı:

Hani Batıkent :|

*YOP KODUÜniversite
    . .
    YüksekokulProgram Adı
    . .
    METEB
    . .
    Puan Türü
    . .
    KontenjanPuan
    . .
    Öncelik / Yerleşme Şansı
     1247198HACETTEPE ÜNİVERSİTESİHacettepe Meslek YüksekokuluBilgisayar Teknolojisi ve Programlama (İkinci Öğretim)ANKARASAY16077.8852007,3,İ,89

2004,2,İ,85

biraz önce dershaneden geldik Walideyle şu rehberlikçi Ali hoca varya o söledi zaten şuraya baq anlarsın

http://www.humyo.hacettepe.edu.tr/genel-bilgiler.html

2004 – 2005 Bahar yarıyılı itibari ile Keçiören Endüstri Meslek Lisesinde yürütülen tüm programlar YÖK Genel Kurulu’nun 11/03/2005 tarih ve 2547 sayılı kanunun 2880 kanunla değişik 7/h maddesi uyarınca vermiş olduğu karar ile Batıkent Endüstri Meslek Lisesinde yürütülmek üzere yer değiştirmiş ve 2005 – 2006 Güz yarıyılında itibaren Yıldırım Beyazıt Endüstri Meslek Lisesi ve Türk Telekom Anadolu Teknik Lisesi bünyesindeki tüm programlar YÖK Genel Kurulunun 07/04/2005 tarih ve 2547 sayılı kanunun 2880 kanunla değişik 7/d-2, 7/h ve 3843 sayılı kanunun 4. maddeleri uyarınca vermiş olduğu karar ile Batıkent Endüstri Meslek Lisesinde yürütülmek üzere yer değiştirilmiştir.

anladın sanırım :| 

ali bunu kaç saatte açıkladı :D 

hangi bölümleri taşımışlar ki tüm programlar diyo sadece 

www.yesilgrow.com - Growshop
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

Beyler konuyu saptırmayalım..   =)

1905 bunu yazdı:

Hacettepe Üniversitesinin Bala ve Polatlı'daki okulları ve Ankara Üniversitesinin Elmadağ MYO var..

Ankaradaki 2 yıllık Meslek Yüksekokulları hakkında Ankaralı müridlere ufak birkaç sorum olacak...

Bala, Polatlı ve Elmadağ ulaşım ve yaşam olarak nasıldır ??

Daha önce Ankarada bulunmamış birine tavsiyeleriniz nelerdir ??

Yaşam, kampüs, bana ne kadara maal olur orada yaşamak vb.. ??

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

Never-More bunu yazdı:

ali bunu kaç saatte açıkladı :D

hangi bölümleri taşımışlar ki tüm programlar diyo sadece

bilmiorum saat 12de ordaydık daha yeni geldim eve düşün aq :Dbide dioki "aslanım istersen gene başla dershaneye seneye daha iyi olur" dio :D bende aynen güldüm o dershane bi sene daha kaldıramaz beni :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    hacım şimdi bala ya gitme kira belki 300 e bulursun ama yaşam berbat söleyim :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

sertan_06 bunu yazdı:
    hacım şimdi bala ya gitme kira belki 300 e bulursun ama yaşam berbat söleyim :)

okul bala da diye orda kalacağım diye bir koşul yok :)

ankaranın merkezine yakın mı.. nasıl olur ulaşım ?? 

Toplam Hit: 2809 Toplam Mesaj: 12