folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankara'da Yapılacak Şeyler

Ankara'da Yapılacak Şeyler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç ay öncesi Ankara'ya yerleştim. Çok az zamanım kalıyor sosyalleşmek için. Genelde haftasonları da dolu oluyorum. Böyle boşluk yakaladığımda yanlız başıma gezip görebileceğim, yapabileceğim etkinlik tarzı önerdiğiniz şeyler var mıdır?

Teşekkürler.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam 30 senedir angaralıyım, doğdum büyüdüm, sen nereden geldin bilmiyorum ama ? inan bana çok boş şehir he ben başka bir yerde yaşayabilirmiyim yaşayamam orasıda çok farklı,

ankara kalesi

mogan gölü

hacıbayram

keçiören şentepe teleferik

keçiören estergon kalesi

atatürk orman çiftliği kokoreçç :)

cebeci hamamönü

ulucanlar cezaevi

nato vega akvaryum

ulus roma hamamı

beypazarı var biraz uzak ama çok tatlı bi yer

kızılcıhamam soğuksu milli parkı

şereflikoçhisar var ankaraya 1.5 saat tuzgölü mükemmel bir yerdir

50.yıl parkı cebeci muhteşem manzarayı otur tek başına izle kafa dinle

kızılay yüksel cad,tunalı hilmi,bestekar

bahçelievler 7.cadde

bir iki kadeh bir şey içmek ve kafanı rahatlatmak istiyorsan yenimahalle barlar sokağı çalıkuşı meyhane, bu arada mükemmel mezeleri vardır enfess

dikmen seğmenler parkı

mamak mavigöl

gene mamak sallanan köprü arabanın içinde bir iki birşey içip sallanmanın keyfini yaşamak :)

eymir gölü

anıtkabir var stabil :))

beytepe yeşil vadi

gene ulucanlarda çıkrıkçılar yokuşu var çok muzzam bir yerdir tarih kokar bir simit al ve başla yokuşu çıkmaya

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

2014 ocak şubat aylarında Ankara da staj yaptım. Bitse de İstanbula geri dönsen diye baktım. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Attığınız mesajlar için teşekkür ederim. Yeni bir serüven hiç olmayacak bir şekilde mecburen başladı benim için. Siz de benim moralimi iyice bozdunuz :) Fakat yazipcikacak dediğin yerlere teker teker gideceğim hocam. Teşekkür ediyorum.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

Attığınız mesajlar için teşekkür ederim. Yeni bir serüven hiç olmayacak bir şekilde mecburen başladı benim için. Siz de benim moralimi iyice bozdunuz :) Fakat yazipcikacak dediğin yerlere teker teker gideceğim hocam. Teşekkür ediyorum.

Bana değil @devilkingtr arkadaşa tesekkur etmen gerekir. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo
    yazipcikacak bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

Bana değil @devilkingtr arkadaşa tesekkur etmen gerekir. 

Evet hocam, dalgınlığıma gelmiş. Sana da teşekkür ederim yorumun için @devilkingtr e de ayrı teşekkür ediyorum.. :)

Rahmi Koç müzesine gitmeye karar verdim. Katılmak isteyen olursa şayet konum yollarsa alabilirim

Castaway tarafından 17/Nis/16 13:53 tarihinde düzenlenmiştir

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @DevilKingTr :D her yeri saymışsin, daaa. merak ettiğim bir iki yer var.

bu elma dağ tarafında (etraftakiler elma dağ diyor. genellikle üzeri, diğer tepelere bakarak, beyaz örtü var. gerçi şu an kalmamış görünüyor ) kayak pisti filan var mi. günü birlik gidilebilir mi? gidiş geliş kaç saat tutar? kayak aletlerini kiralıyorlar mi, ne kadar?
    birde bu Mamak tarafında mi neresi ise, akşam üstü yada gece baktığımda, kabaca sınırları açısından, tenis raketine benzeyen( tamamında YEŞİL ışıklandırma var ) bir park yapmışlar, herhalde. Oranın adı nedir?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Ankara'da yaşasaydım her boş vaktimde Anıtkabir'e dua etmeye giderdim.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Denizi olaydı iyiydi :) 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    HarmOniYaFil bunu yazdı
    @DevilKingTr :D her yeri saymışsin, daaa. merak ettiğim bir iki yer var.

bu elma dağ tarafında (etraftakiler elma dağ diyor. genellikle üzeri, diğer tepelere bakarak, beyaz örtü var. gerçi şu an kalmamış görünüyor ) kayak pisti filan var mi. günü birlik gidilebilir mi? gidiş geliş kaç saat tutar? kayak aletlerini kiralıyorlar mi, ne kadar?
    birde bu Mamak tarafında mi neresi ise, akşam üstü yada gece baktığımda, kabaca sınırları açısından, tenis raketine benzeyen( tamamında YEŞİL ışıklandırma var ) bir park yapmışlar, herhalde. Oranın adı nedir?

Hocam kasimda aciliyor subatta kapaniyor elmadag kayak pisti diye gecio 50 tlye kiralanio kayak takimlari ankara merkezden Elmadag 50 km bisi 25 30 dkda oradasin dedigin parkin ismi 50.yil parki siyasal bilgilerin ustu yazmistim zaten yukarda

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Ankara'da yaşasaydım her boş vaktimde Anıtkabir'e dua etmeye giderdim.

Oturduğun yerden et ordanda kabul olur merak etme. Arada dedene babannene filanda et. 

Toplam Hit: 3307 Toplam Mesaj: 36
ankara