Ankaralı Müritler Biralama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

ne zaman,,,,,,,,*

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Bira haramdır

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

^^/) afiyet olsun

Geçmişte alkol almıyorum demiştim ama, eksik söylemişşim.

İki arkadaşa birara bir değişiklik olsun, içek mi dedim, içelim dediler. Aileyi gönderdiler Antalya`ya tatile. Artık, hediye, satın alma, ne kadar alkol çeşidi varsa(sanırım bir altı-yedi çeşit vardı), içtik. öyle böyle değil, yüzelli-ikiyüz mlt`lik su bardağıyla, shot bardağıyla değil; viski, konyak, rakı (sek ^^D), burbon, bira, şampanya içtik. İlk yarım saat, hiç birşey olmadı. tabi kendimi de gözlemliyorum, düz çizgide yürümeye çalışıyorum vs. sonra bir bulantı, ardından mutfak lavabosu. Bir güzel ...... .en son, wc yerine mutfak lavabosunu temizlediğimi, ve ateşim çıktığı için halının üzerine kıvrandığımı(çünkü soğuktu) hatırlıyorum. diğer ikisi, koltukta ve kanepedeydi. ^^D ) sonra taşındılar, başka şehre gittiler, bizde. iletişim koptu. gözden uzak olunca, gönülden de uzak düşüyor nas. bu da böyle uzun bir paragraf olsun.
    @1234567b ^^D

RitmFarbRacourci tarafından 04/May/18 23:12 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djxeon
    djxeon's avatar
    Erkek

güzel konu her ilden toplanabilir aslında 

yok amk imzam
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

Kismet olursa devamli da olur paslasiriz. Katılmak isteyenler dm den tel yazsin wp de grup aciyorum beyler

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    haybeci bunu yazdı

Kismet olursa devamli da olur paslasiriz. Katılmak isteyenler dm den tel yazsin wp de grup aciyorum beyler

Wp grup deme kotu olur :)) geliriz ramazan gelmeden olursa daha iyi olur

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

Konu benim şehir dışına çıktığım gece açılmış :d önümüzdeki hafta katılabilirim galiba

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Bu gece ve yarın gece ben de katılabilirim. Eğitim için Ankara'ya geldim

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    JpnTr bunu yazdı

Kardeş seninle içilmiyor çok içiyosun . Bu gelirse ben gelmem beyler

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    JpnTr bunu yazdı

Kardeş seninle içilmiyor çok içiyosun . Bu gelirse ben gelmem beyler

Hahahahaha Ankarada olsam kesin katılırdım da, feleğin gözü çıksın. Ha en az içen benimdir genellikle. :))

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 6640 Toplam Mesaj: 44
tbt ankara