folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ankara'lılar Buraya

Ankara'lılar Buraya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Hatay'ın meşhur tavuk dönercisi (Kebo - Diyet Düşmanı) Ankara - Kızılay Karanfil sokakta şubesini açtı.Meşhur su cafe yi biliyorsunuzdur,onun hemen karşısında.Bu lezzeti tatmadan ölmeyin arkadaşlar.Bildiğiniz tavuk döner lezzetini unutun,bir Hatay'lı ve 10 senedir Kebo bağımsılı biri olarak ısrarla tavsiye ediyorum arkadaşlar.Hatta haftaya pazar günü yönetiminde müsadesi olursa orda bir toplanıp bir Ankara buluşması gerçekleştirebiliriz.

https://eksisozluk.com/kebo--901217

http://www.uludagsozluk.com/k/kebo/

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Rıhtım çok bozmuştu iyi bir alternatif olabilir

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

bunu bilmiyorum ama muğlada öğrenciyken hataya ait bir ateş döner diye birşey vardı. arkdaş böyle birşey yok.

1 dürüm ama bileğimden daha kalın. ve yiyip üstüne bir ayran çaktımmı direk uyuturordu öyle doyurucu birşey:D

merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz. https://www.youtube.com/user/lidersezer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

bunu bilmiyorum ama muğlada öğrenciyken hataya ait bir ateş döner diye birşey vardı. arkdaş böyle birşey yok.

1 dürüm ama bileğimden daha kalın. ve yiyip üstüne bir ayran çaktımmı direk uyuturordu öyle doyurucu birşey:D

biz arkadaşlar arasında "kol yiyek mi" diyoruz :D aynen bileğim kalınlığında oluyor. istersen çift lavaş yaptırıp 3 gün yemek yemeden gezebilirsin.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bildiğiniz tavuk dönerleri unutun silin kafanızdan....:))))

Kebo yedikten sonra şimdiye kadar yediğiniz o iğrenç soslu şeylere tavuk döner demeye utanacaksınız ben o kadar iddalıyım.

Şahsi bir öneri sakın ama sakın bol acılı demeyinnnnnn.Hayatınızda yiyebileceğiniz en acı biberi kullanıyorlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

sivasta öğrenciyken Öncü ve Közz den yerdik bu hatay usulünü istanbula geldim o lezzeti veren yerleri bulamadım gitti ya

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

Ankara da degilim canimi cektirdin be dj 

"Galata'da, Yelkenci Hanı bitişiğinde ikamet eden Uzun İhsan Efendi mi, yoksa bugünden tam üç yüz sekiz yıl sonra, sözgelimi İzmir'de oturan mahzun ve şaşkın adam mı? Hangimiz düş ve hangimiz gerçek? Düşünüyorum, o halde ben varım. Düşünen bir adamı düşünüyorum ve onun, kendisinin düşündüğünü bildiğini düşlüyorum. Bu adam düşünüyor olmasından varolduğu sonucunu çıkarıyor. Ve ben, onun çıkarımının doğru olduğunu biliyorum. Çünkü o, benim düşüm. Varolduğunu böylece haklı olarak ileri süren bu adamın beni düşlediğini düşünüyorum. Öyleyse, gerçek olan biri beni düşlüyor. O gerçek, ben ise bir düş oluyorum."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    marad10a bunu yazdı

Gittiğimde sorarım paket yaptırsak kaç saatlik yola dayanıyor,otobüse verir göndeririz şerefin var dostum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı
    marad10a bunu yazdı

Gittiğimde sorarım paket yaptırsak kaç saatlik yola dayanıyor,otobüse verir göndeririz şerefin var dostum.

Düşünmen yeterli hocam :) benim yerime de yersiniz :)

"Galata'da, Yelkenci Hanı bitişiğinde ikamet eden Uzun İhsan Efendi mi, yoksa bugünden tam üç yüz sekiz yıl sonra, sözgelimi İzmir'de oturan mahzun ve şaşkın adam mı? Hangimiz düş ve hangimiz gerçek? Düşünüyorum, o halde ben varım. Düşünen bir adamı düşünüyorum ve onun, kendisinin düşündüğünü bildiğini düşlüyorum. Bu adam düşünüyor olmasından varolduğu sonucunu çıkarıyor. Ve ben, onun çıkarımının doğru olduğunu biliyorum. Çünkü o, benim düşüm. Varolduğunu böylece haklı olarak ileri süren bu adamın beni düşlediğini düşünüyorum. Öyleyse, gerçek olan biri beni düşlüyor. O gerçek, ben ise bir düş oluyorum."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    kızılay'a gidince bi uğrayım..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

hoca "karanfil sokak" değil de "konur sokak"tır o, su cafe; konur sokakta leman kültürün yanında :)

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
Toplam Hit: 3595 Toplam Mesaj: 19