Anket Doldurarak Para Kazanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek

Arkadaşlar başlığın içerdiği anlam ortaçağ zihniyetinden kalsa da bahsedeceğim site hala hatırı sayılır derecede para kazandırmaya devam ediyor. Özellikle dolar cinsinden kazanç oldukça avantajlı.

Eskilerin hatırlayacağı clixsense Amerikalı bir şirkete satılıp ismi ysense olarak değişti. Site kısaca reklam, araştırma ve anket ajanslarından topladığı talepleri üyelerine sunup bunun karşılığında ödeme yapıyor. Ayrıca oyun, program vs. uygulamaları yükleyip belli bir seviyeye getirdiğiniz de ekstra ödeme yapıyor. 

Ben 8 Mart tarihinde üye oldum ve toplamda 25$ kazandım ama uzun süreli kullanıcılar aylık 100$ civarı kazanıyor. Anket başına 0.50$ - 2.50$ arası ödeme yapıyor. Minimum ödeme tutarı 5$ ve payoneer, Amazon hediye çeki ve airtm yöntemleriyle çekim yapabiliyorsunuz. Ben airtm kullanıyorum ve ödeme başına %7 gibi bir kesintiyle banka hesabına geçiyor. Örnek olması açısından kendi kazançlarımı ekliyorum.

Sistemi kullanmak isteyen arkadaşlar dikkatli okusun.

Siteye kayıt esnasında tüm bilgileri eksiksiz ve doğru vermek gerekiyor. Yanlış bilgi verecekseniz de bunu ya bir yere not edin ya da unutmayın çünkü anket başlamadan önce sistem kayıt esnasında verdiğiniz bilgileri teyit etmenizi isteyecek. Bir ankete başlarken Ankara'da yaşıyorum, başka bir ankette İstanbul veya birinde evli diğerinde bekarım derseniz sistem otomatik olarak sizi atacak ve bundan sonraki anketlere katılım şansınız düşecektir. “Bu anket ortalama 15 dakika sürecektir” yazısını gördüğünüzde o anketi o sürede tamamlamaya çalışın, daha uzun veya daha kısa sürede bitirmek sistemi kandırmaya çalıştığınız anlamına gelebilir.

Ne kadar zengin bir profiliniz olursa o kadar çok anket gelir. Profilinizi doldururken kendinizi araştırma ve anket veren şirketlerin yerine koyun, çocuğu olmayan bir profile bebek maması anketi gelmez, evli olmayan birine mobilya seçim anketi gelmez, arabası olmayan birine yakıt tüketim anketi gelmez, alkol tüketmeyen birine alkol seçim anketi gelmez, hiçbir hastalığı olmayan biriyle ilaç ve medikal şirketleri ilgilenmez.

Arkadaşlar ilk başlarda anketlerden atılmanız çok normal çünkü sistem profilinizi oluşturana kadar size güvenmeyecek fakat siz her ankete aynı bilgiler ile başladığınızda sistem profilinizi sabitleyerek daha fazla anket sunacak. Ben 100 ankete katıldıysam toplamda 20 tanesini tamamlayıp para kazanmışımdır. Bunun için sabırlı ve istikrarlı olup anketlere düzenli olarak katılıp her defasında aynı bilgileri girmek gerekiyor.

Kayıt veya sonrasında aklınıza takılan bir konu olursa sitede Türkçe forum var oradan bilgi alabilirsiniz veya burada ben de yardımcı olmaya çalışırım.

Referans yaptığınız her kişi için 0.10$ - 0.30$ arası ödeme, doldurduğu her anket için %20 komisyon ve 5$ kazandığında size de 2$ hediye geliyor.

Üyelik için refli adres:

https://www.ysense.com/?rb=159259558

Refsiz adres:

https://www.ysense.com

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Anketler Türkçe mi ?

Bu tarz siteler hiç güven vermiyor. Para alanı da duymadım hiç.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Anketler Türkçe mi ?

Anketler Türkçe olarak geliyor evet. Ben iki kez ödeme aldım, o konuda problem yok zaten sitenin en büyük sağlamlığı ödemeleri sıkıntısız olarak gerçekleştirmesi. 8000$ a kadar ödeme alanlar var bu siteden.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Anketler Türkçe mi ?

Bu tarz site dediğin site yılların clixsense'i hocam. Yeni adı ile ysense olmuş. Bu işi hakkıyla yapan sağlam sitelerden bir tanesidir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

ref linkin ile üye oldum. canım sıkıldıkça bakarım.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Refli linkten üye oldum umarım yarın birgün savcılık kapımızı çalmaz :)) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Ben de uye oldum anket bana ingilizce geliyor

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek
    Realseyler bunu yazdı

VPN kullanıyor veya Türkiye dışında ikamet ediyorsanız ingilizce gelebilir. Her anketin başında dil seçimi geliyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    Ksiezyc bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı

VPN kullanıyor veya Türkiye dışında ikamet ediyorsanız ingilizce gelebilir. Her anketin başında dil seçimi geliyor

Bilgileri düzenlemede ingilizce geldi daha sonra düzeldi hocam..

Günlük mü anketler geliyor kac tane yaptim ücretsiz oldu..sana gore anket bulunmuyor gibi bir sey soyledi..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

0.16 $ vermisler oda herhalde kayit olurken gelmis. :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

Çok anket doldurdum ama hepsi ödeme vermiyor.

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
Toplam Hit: 759 Toplam Mesaj: 13
para kazanmak