Anlamıorum Hicbisii

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mabelle
    Mabelle's avatar
    Dişi

ya erkek arkımdan yeni ayrıldım nedeniyse mechul.anlamıorum bu erkekleri naapmaya calısıolar yoksa bende mi bi bozukluk varrr?off ne yapıcam bu erkeklerii akıl vermek istiyen varmıı?görüorumki sitenin coğu erkeklerden oluşuo.

"Öyle bir dünyada yaşıyoruz ki, bir peşin hükmü söküp atmak, atomu parçalamaktan daha zor."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek
    Anlamamaya devam et. Erkekleri anlamak zordur :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahraman
    Kahraman's avatar
    Erkek

valla sorun kimde bilinmez ama sunu bilmen isine yarar erkekler 2 seyi 1 arada kullanamaz..

aklını kullanırken küsküyü kullanamaz..

küsküyü kullanırken aklını kullanamaz..

yani erkek arkadasının düsüncesini cöz önce..

Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

araştırırsan, ayrılıkların nedenlerinin yüzde elliden fazlasının boş şeyler olduğunu, bktan şeyler olduğunu görürsün. neden ise basit aslında. kimileri kendi mutluluğunu ister kimileri başkalarının mutluluğunu.bari herkes kendi mutluluğunu istesede, ayrılıklar ele gelir bir sebebten olsa.

sende o kervana katılmışsın.hoşgeldin diyelim.

sktr et kafana takma :)

erkeklerin çoğu demiyelim de. kızlı erkekli bu guruba girenler accük ..oluyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Bu ara ihtiyacım var sana ..ellerimi sakın bırakma ..bana huzur veren tek yer senin yanın unutma etc... :P

Amk 3 yıldır bi sürü kız geldi geçti ..sadece birisi hala sbt bende ..hatta devam edio da denebilir ..barıştıq tekrar ..bu kaçıncı saymadım ama ..rekora gidiyoruz herhalde ..ayrılıp tekrar başlamada, küsüp tekrar barışmada :) 

Anlayamıyosan hiç bişi ..aşk vardır işte :) ..mantıklı değilse olanlar aşk vardır işte :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    isin tuhafi sudur ki bizlerde sizleri anlamiyoruz :)

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angina
    angina's avatar
    Dişi
    yok ya cok anlayıslı erkekler de kadınlar var biraz klişe ama dogru zamanda dogru kişiyi bulmak zor gercekten..benimde eski erkek arkadasımla birsuru sorunum wardı ilişki daima kavga halinde be!!dayanamadım dedim sevsende sen doru kişi değilsin kadın erkek ilişkilerinde pes etmiceksin bi hatasını gordunmu karsındakini bırakıcaksın yoksa daa kısacık bi ilişkide hata yapan adam ilerde ne yapmaz..

you"ll be the death of me bury it/i won"t let you bury/i won"t let you smother it/i won"t let you murder it
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mabelle bunu yazdı:
    -----------------------------

ya erkek arkımdan yeni ayrıldım nedeniyse mechul.anlamıorum bu erkekleri naapmaya calısıolar yoksa bende mi bi bozukluk varrr?off ne yapıcam bu erkeklerii akıl vermek istiyen varmıı?görüorumki sitenin coğu erkeklerden oluşuo.

Duzeltiyorum:

Sitenin çoğu, Aşktan ebesinin damını görmüş, kendini asosyalliğe ve bilgisayara vurmuş erkeklerden oluşuyor... 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:
    Mabelle bunu yazdı:

Duzeltiyorum:

Sitenin çoğu, Aşktan ebesinin damını görmüş, kendini asosyalliğe ve bilgisayara vurmuş erkeklerden oluşuyor...

kardeşim çözmüş olayı bak :D

bu arada itina ile sevgili olunur ağlanacak omuz yaslacak duvar vb. şekillere girilir.

aşk acısı yapmayan gönül ağrıtmayan her derde deva mürid amele_2 

(şaka takılıom bişi diyen olursa üzerim ) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Nedenler çeşitli olaiblir ama muhtemelen sorun sende...

ERKEKLERDEN BÜTÜN BAYANLARA

8 hafta süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, bir doktora gidin.

Alışveriş yapmak zevkli değildir ve asla da
    olmayacak

"Beni seviyor musun?" diye sormayın. Emin olun ki sevmesek yanınızda bir saniye bile durmayız. 

Bir probleminiz olduğunda bizden sorunu çözmek için yardım isteyin. Bizden sizinle aynı üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin kız
    arkadaşlarınızın işi.

Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayın. 

Biz erkekler basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan "ekmek masada değil" diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın. Bunda ne bir dolaylı anlam ne de bir iğneleme var. 

Eğer 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle öbür anlamında söylemişizdir, boşuna bizi sıkıntıya sokmayın. 

Eğer aslında cevap beklemediğiniz bir soru
    sorduğunuzda duymak istemediğiniz bir cevap alırsanız, sakın şaşırıp kızmayın. 

Eğer bir şey istiyorsanız sormanız yeterli. Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Biz erkekler öyle farklı anlamlar taşıyan dolaylı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin. 

Eğer şişmanladığınızı düşünüyorsanız büyük
    ihtimalle şişmanlamışsınızdır zaten. Bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruz.

En karmaşık durumda bile bizim için temel
    kural şudur: "En kolayını seç". Bizden komplike şeyler beklemeyin. 

Erkekler sadece 16 renk görürler. Şampanya
    bir renk değil, bir içkidir.

Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. Tekrar ediyoruz, biz basitiz. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını sormayın, bilmiyoruz.

"Evet" ya da "hayır" gibi cevaplar yeterlidir; soru ne olursa olsun. Başka anlamlar aramayın, "evet" ya da "hayır" işte. 

Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol bol yemek yemek, arkadaşlarla muhabbet, futbol, bira. Bizden başka bir şey beklemeyin. İster deprem, ister yangın, ister sel, ister dolunay olsun bizim için hafta sonları budur.

Siz el çantalarını ne kadar seviyorsanız biz de birayı o kadar seviyoruz. Bunu anlamanızı beklemiyoruz, çünkü biz de sizinkinianlamıyoruz. 

Size "neyiniz var" diye sorduğumuzda, "hiç bir şeyim yok" derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin. 

Sizi düşünmediğimiz zamanlar da olabilir. Bu kötü bir şey değil, buna alışmalısınız. Bize ne düşündüğümüzü sakın sormayın, çünkü bu bizim için sizin politika, ekonomi, felsefe, futbol, kafa çekmek, göğüsler, kalçalar ve arabalar hakkında muhabbet edebileceğinizi gösterir, ama edemezsiniz.

Yeteri kadar ayakkabınız ve
    elbiseniz var. Bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir.

---------------

Umarım beni anlamıssındır 

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:

Nedenler çeşitli olaiblir ama muhtemelen sorun sende...

ERKEKLERDEN BÜTÜN BAYANLARA

8 hafta süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, bir doktora gidin.

Alışveriş yapmak zevkli değildir ve asla da
    olmayacak

"Beni seviyor musun?" diye sormayın. Emin olun ki sevmesek yanınızda bir saniye bile durmayız. 

Bir probleminiz olduğunda bizden sorunu çözmek için yardım isteyin. Bizden sizinle aynı üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin kız
    arkadaşlarınızın işi.

Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayın. 

Biz erkekler basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan "ekmek masada değil" diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın. Bunda ne bir dolaylı anlam ne de bir iğneleme var. 

Eğer 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle öbür anlamında söylemişizdir, boşuna bizi sıkıntıya sokmayın. 

Eğer aslında cevap beklemediğiniz bir soru
    sorduğunuzda duymak istemediğiniz bir cevap alırsanız, sakın şaşırıp kızmayın. 

Eğer bir şey istiyorsanız sormanız yeterli. Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Biz erkekler öyle farklı anlamlar taşıyan dolaylı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin. 

Eğer şişmanladığınızı düşünüyorsanız büyük
    ihtimalle şişmanlamışsınızdır zaten. Bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruz.

En karmaşık durumda bile bizim için temel
    kural şudur: "En kolayını seç". Bizden komplike şeyler beklemeyin. 

Erkekler sadece 16 renk görürler. Şampanya
    bir renk değil, bir içkidir.

Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. Tekrar ediyoruz, biz basitiz. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını sormayın, bilmiyoruz.

"Evet" ya da "hayır" gibi cevaplar yeterlidir; soru ne olursa olsun. Başka anlamlar aramayın, "evet" ya da "hayır" işte. 

Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol bol yemek yemek, arkadaşlarla muhabbet, futbol, bira. Bizden başka bir şey beklemeyin. İster deprem, ister yangın, ister sel, ister dolunay olsun bizim için hafta sonları budur.

Siz el çantalarını ne kadar seviyorsanız biz de birayı o kadar seviyoruz. Bunu anlamanızı beklemiyoruz, çünkü biz de sizinkinianlamıyoruz. 

Size "neyiniz var" diye sorduğumuzda, "hiç bir şeyim yok" derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin. 

Sizi düşünmediğimiz zamanlar da olabilir. Bu kötü bir şey değil, buna alışmalısınız. Bize ne düşündüğümüzü sakın sormayın, çünkü bu bizim için sizin politika, ekonomi, felsefe, futbol, kafa çekmek, göğüsler, kalçalar ve arabalar hakkında muhabbet edebileceğinizi gösterir, ama edemezsiniz.

Yeteri kadar ayakkabınız ve
    elbiseniz var. Bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir.

---------------

Umarım beni anlamıssındır 

emirreis abi, iyi güzel demişsin ama herkes böyle değil. genelleme yapmak doğru olmaz. ben böyle değilim mesela. Yazdıklarında Benle aynı olan şeyler var da hepsi değil.

...
Toplam Hit: 3300 Toplam Mesaj: 28