folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Anne-Babaya Almalık Telefon Önerileri - Maksimum 1.000 TL

Anne-Babaya Almalık Telefon Önerileri - Maksimum 1.000 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

xiaomi a8 aldım 950 liraya 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

huwaei y6 2 tavsiye ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı

Annemin telefonu yere düşerek bozuldu, kendisine akıllı telefon hediye ettim ama akıllı cihaz ile pek anlaşamadı ve bu yüzden tuşlu telefon arıyorum ama akıllı telefon adaptörleri ile şarj edilebilmeli. Hepsiburada n11 gibi yerlere baktım ve orada satılan telefonların ses sorunu gibi problemler olduğu veya cihazların bozuk olduğuna dair yorumlar var. 2.el tuşlu telefon bakayım dedim ama bataryası veya adaptörü yok yada kasaları kullanılmayacak kadar eski ve pis görünüyor v.s.. Ne yapsam acaba ?

Senin çaren Samsung B310. Piyasada çok çakması var ama orjinal bulursan ömürlük cihaz. Şarj girişi mikro usb.

Teşekkürler hocam umarım bulabilirim

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

1.000 tl bandina yakin LG Q60 var gecen gün a101 de 1.150 tl ye verildi sanirim. Nasildir sence is is görür mü?

1.200 lira falan hocam onun piyasası. O rakama Honor 9 Lite al daha iyi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Tam ben sana mesaj atıcamtımkı konuyu gördüm Hocam kendime samsung m20 almayı düsünüyorum nasıl bilirsin :)

Ayrıca babam içinde türkcell T70 (ZTE) kullanıyor bahsettigin modellerin arayüzü hangisi daha iyi

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    driveshaft
    driveshaft's avatar
    Erkek

XİAOMİ redmi 8a 32gb ile HONOR 8a 32gb arasında kararsız kaldım.

Sizce donanım ve kalite olarak hangisi daha avantajlı?

"Sen doğru dur, eğri belasını bulur"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Annemin telefonu yere düşerek bozuldu, kendisine akıllı telefon hediye ettim ama akıllı cihaz ile pek anlaşamadı ve bu yüzden tuşlu telefon arıyorum ama akıllı telefon adaptörleri ile şarj edilebilmeli. Hepsiburada n11 gibi yerlere baktım ve orada satılan telefonların ses sorunu gibi problemler olduğu veya cihazların bozuk olduğuna dair yorumlar var. 2.el tuşlu telefon bakayım dedim ama bataryası veya adaptörü yok yada kasaları kullanılmayacak kadar eski ve pis görünüyor v.s.. Ne yapsam acaba ?

benzer arayıştayız hocam ama alınacak düzgün tuşlu telefon kalmadı resmen. ya hiking filan diye tuhaf markalar var yada samsungun kötü modelleri. samsung 5610 bulunuyor nadir bile olsa ama adamlar 500-600 lira fiyat çekiyorlar tuşluya o parayı vermek istemiyorum. kafana yatan bişey bulursan haberleşelim.

şöyle sağlam bi 6300 yada 6303 yok ki alalım kafamız rahat etsin.

edit: şimdi bakayım dedim kaç aydır mal gibi boşuna telefon arıyormuşum. babam için bakınıyordum ondaki s5610 bayağı haşat olmuştu. adamlar kasa, tuş takımı ve arka kapağı komple 50 liraya satıyormuş bide batarya siparişi ekleyip alayım en temizi.

Kreyzi tarafından 17/Şub/20 00:07 tarihinde düzenlenmiştir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    C-force bunu yazdı

Tam ben sana mesaj atıcamtımkı konuyu gördüm Hocam kendime samsung m20 almayı düsünüyorum nasıl bilirsin :)

Ayrıca babam içinde türkcell T70 (ZTE) kullanıyor bahsettigin modellerin arayüzü hangisi daha iyi

Asus'un arayüzü karışık. Honor'un arayüzü biraz daha basit. Ucuz Samsung modellerine girme pişman olursun.

driveshaft bunu yazdı

XİAOMİ redmi 8a 32gb ile HONOR 8a 32gb arasında kararsız kaldım.

Sizce donanım ve kalite olarak hangisi daha avantajlı?

Honor döver. Yıl olmuş 2020 2 GB ramli telefon alınmaz bu devirde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada TBT bile ekonomik krizde. 🙂 Yeni Samsung S20 konusuna yazan yok ama burada yazan yazana.

Gerçi ben bunu birazda telefona doymamıza bağlıyorum. Yeni çıkan modellerde dikkat çekecek bir yenilik yok. Çerçevesiz çentikli tasarımla geçen sene milleti uyuttular. Bu sene ise zoom modası çıktı. Bakalım seneye ne uyduracaklar? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Valla babama asus zenfone 4 max aldık. @mkyb nin tavsiyesiyle oldukça memnunuz. 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 24987 Toplam Mesaj: 108
adfdsfsfs