Antalya - Kaş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    khonyalim bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

La sen ne zaman büyüdün de evleniyorsun? Seni Buluşmada görmüştüm. Genç bir arkadaştın. Facede seninle etiketlendiğim resmi atayım.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=922086147830106&set=t.100001081477716&type=3&theater

Burada yeşil bileklikli olan sensin.

Allah bir yastıkta kocatsın. 

hocam 27 olduk vallahi bizde anlamadık büyümüşüz :D  bu arada link görüntülenemiyor diyor =) 

Pikacu tarafından 08/Ağu/17 17:18 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlpBTN
    AlpBTN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacılar ben de Kaş çevresine taşınmayı düşünüyorum kısmetse. Zaten birkaç akrabam Antalyada manavgat falan.

Bildiğim kadarıyla Kaş çevresi toprak yapısı bakımından tarıma elverişsiz, zaten ben de tarım yapmayacağım.

Sormak istediğim şey: Sosyal hayat nasıldır, deniz kum güneş gece hayatı turist var mı aile yaşabilir mi?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

hocam tatil araştırıyorum ben de kafamda bir iki yeri netleştirdim tabi, bakarken bir çok yer gördüm. size önerim çınarlı taraflarına da bakmanız. çok güzel oteller var. belki deneyimlemek istersiniz benimki tavsiye

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Beni bul kaşta yaşıyorum turizm ile uğraşıyorum, otel, tur vs ne ayarlayancaksa ayarlayalım hocam. 

Shephard tarafından 08/Ağu/17 23:58 tarihinde düzenlenmiştir

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

Beni bul kaşta yaşıyorum turizm ile uğraşıyorum, otel, tur vs ne ayarlayancaksa ayarlayalım hocam. 

ben garavel beni bul gibi olmuş hocam :) şaka bi yana mürite yardım sevaptır :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    khonyalim bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

La sen ne zaman büyüdün de evleniyorsun? Seni Buluşmada görmüştüm. Genç bir arkadaştın. Facede seninle etiketlendiğim resmi atayım.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=922086147830106&set=t.100001081477716&type=3&theater

Burada yeşil bileklikli olan sensin.

Allah bir yastıkta kocatsın. 

hocam 27 olduk vallahi bizde anlamadık büyümüşüz :D  bu arada link görüntülenemiyor diyor =) 

vay anasını zayıfmışım :D :D saçlarım uzunmuş, telefonum GM Discovery imiş hocam büyük throw back yeminle vaay bee :D :D 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

2 - 8 ekim arasında nasipse ölmez sağ salim gelirsek ulaşacağım hocam. sonuçta balayı tatili görüşürüz görüşemeyiz orasını bilmiyorum ama mutlaka bilgi alacağım şeyler olacaktır. varolasın hocam =) 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    khonyalim bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

2 - 8 ekim arasında nasipse ölmez sağ salim gelirsek ulaşacağım hocam. sonuçta balayı tatili görüşürüz görüşemeyiz orasını bilmiyorum ama mutlaka bilgi alacağım şeyler olacaktır. varolasın hocam =) 

özelden numaramı iste hocam ben telefondan bilgilendirirm seni.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam araba varsa gece kaputaş çok güzel oluyor. Ayın dolunaya yakın olduğu bir gece giderseniz çok güzel manzarası var.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azrak
    azrak's avatar
    Erkek

fethiye tarafına gidersen kayaköy var tarihi bi yer orada cinbal diye bi kuzu tandır restoranı var ömrümde böyle şey yemedim kesin uğra 

Toplam Hit: 2232 Toplam Mesaj: 21
antalya tatil balayı akdeniz kaş