Antalya Buluşma Planlaması...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Antalya Muritleri....

Malum kış geldi kışlık mekanlar açılışları ardı ardına yapılıyor her ne kadar yaz daha bitmemiş olsada antalyada. Daha oncekı bulusmalara gelenlerden gelmek ısteyıpde gelemeyenlerden herkezden yenı bulusmamız ıcın bı tarıh belırtırsenız 2 hafta ıcerısınde guzel bır bulusma organızasyonuna daha ımza atalım antalya ekıbı olarak yorumlarınızı musaıt oldugunuz zamanı yazarsanız guzel bır bulusma daha ayarlayalım derım sızlerden haber beklıyorum bana gelınce benım zaman sorunum yok cevaplarınıza gore bır program organıze edelım arayı fazla sogutmayalım...

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Yaz kardeşim yaz beni de yaz :)))

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Tarih yer belirlenirse katılım gösterebilirim , işlerin yoğunluğuna bağlı olarak.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

İşim olmazsa gelebilitem var.

Edit : lan konuyu okurken soluğum kesildi. Fazla nokta tuşu olan varsa elemana versin :|

iLLuMiNaTi tarafından 06/Kas/12 11:24 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carus07
    carus07's avatar
    Erkek

Çalışan var çalışmayan var herkez için hafta sonu çok iyi olur 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Hafta sonuda olabilir antalya muritleri bir tarih verin ona göre organizasyon ayarlayalım

Not: Türkçe yazı yazma konusunda biraz zayıfım noktalama işaretlerini hiç önemsememe sebebim bilmeyişimdir ama istersen grameri ve noktala işaretleriyle 7 dilde yazayım siz google da cevirin noktalara bu kadar takılıyorsanız  turkce dıl bılgısı yada noktalama işareti pek umrumda degıl.....

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    AchtunG bunu yazdı

Hafta sonuda olabilir antalya muritleri bir tarih verin ona göre organizasyon ayarlayalım

Not: Türkçe yazı yazma konusunda biraz zayıfım noktalama işaretlerini hiç önemsememe sebebim bilmeyişimdir ama istersen grameri ve noktala işaretleriyle 7 dilde yazayım siz google da cevirin noktalara bu kadar takılıyorsanız  turkce dıl bılgısı yada noktalama işareti pek umrumda degıl.....

sıkıntı yok şampiyon sadece şakayla karışık takılmış o kadar :)))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    AchtunG bunu yazdı

Adam alıngan çıktı iyimi :|

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Uzatılacak bir şey yok zaten ne zaman yapıyoruz :)))) Aslında aracı olanlar varsa merkez harici yerlere de gidebiliriz...Yakıtları karşılarız bendede bir tane motorsiklet var +1 kişiyi ben alabilirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Pazar günü çakırlarda kahvaltı olabilir mesela.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can666
    can666's avatar
    Erkek

Ben alanya'da oturuyorum daha dogrusu okuyorum o ne olacak :(

Toplam Hit: 4366 Toplam Mesaj: 37