folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Antalya Gezilecek Yerler

Antalya Gezilecek Yerler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Beyler antalya ya çıkıcam bi kaç günlügüne ilk defa çalışmaya degil tatil yapmaya gidiyorum :D Bi kaç gün kalicam tavsiye edeceginiz

bar yada gezilcek ortamlar varsa yazarsaniz sevinirim şimdiden sagolun.

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi git gez Antalya'nın tası topragı altındır :P

Alanya'ya akarsın...

James Dean :W 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtkkkcakmak
    kkkcakmak
    kkkcakmak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    zeytin köy(esra,uyuşturucu vs. vs.) satılan tek adres:)

Bir daha profilindeki herhangi bir extra bilgi bölümüne, bu yazıdan başka bişi yazarsan seni atarım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zoom8
    zoom8's avatar
    Erkek
    Kas,kalkan ve patarayi tavsiye ederim cok güzel yerler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    Aha Biliyordum Sıra Bana Geldi :D Hocam Yüzmek İçin Trt Plajı Uygundur Güzel Mekandır Kum'u İp İncedir,Mangal Yapma Yerleride Var,Dolaşmak İstiyorum Dediğin Anda Doğu Garajı Diye Bir Yer Var Ordan Kale Kapısına Git Karı Kız diyorsan Konyaaltı Plajı Para Var Diyorsan Lara Beach Var Örnekköy'ün İlerisinde Pansiyon İçin Örnekköy Denen Bir Yer Var Sahile Çok Yakın Oradaki Pansiyonlardan Tut Şansın Varsa Sokiş Mokişli Yerlerde Bulabilirsin :D Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana 

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

kkkcakmak bunu yazdı:
    -----------------------------
    zeytin köy(esra,uyuşturucu vs. vs.) satılan tek adres:)

Harbi Ya Birde Bi Çingenler Var Kara Kara Aklıma Geldi Gene :D 

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Hocam, gündüz kaleiçinde tekne turlarına çıkarsın. Güzel yerlere gidersin. Yalnız teknecilerle pazarlık et. adamlar 15-20 liradan kapı açar kişi başı 5 liraya girersin :) buna dikkat et sömürülme.

Kapalı yolda gezebilirsin, olmadı mı sarmadımı. Ben antalyya geldim deniz görcem diyosan hemen binicen taksiye dayı çek konyaaltına git diceksin. Haa konyaaltına giderken alışveriş merkezi vardır Migros 5M, istersen orada bi yemek yiyebilirsin. Biraz gezersin alışveriş yapmak istersen. Ordan konyaaltına akşama doğru git ki ece beach parklarda mekanlar vardır. Oturursun birisine. Kazık yer kalkarsın :D

lara taraflarına gidebilirsin yada. ne bilim işte. gez :D biz antalyadayız gezemiyoz sen gel gez. 

yalnız dikkat et sıcak geçmesin başına. En son termometreyi gördüğümde 39-40 a dayanmıştı. Tabi bu normal sıcaklık. Bide hissedileni varki :D off anam offf. üç yüz beşyüz kopuyoruz yolda yürürken :D 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    heryeri :|

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

as3programmer bunu yazdı:

Hocam, gündüz kaleiçinde tekne turlarına çıkarsın. Güzel yerlere gidersin. Yalnız teknecilerle pazarlık et. adamlar 15-20 liradan kapı açar kişi başı 5 liraya girersin :) buna dikkat et sömürülme.

Kapalı yolda gezebilirsin, olmadı mı sarmadımı. Ben antalyya geldim deniz görcem diyosan hemen binicen taksiye dayı çek konyaaltına git diceksin. Haa konyaaltına giderken alışveriş merkezi vardır Migros 5M, istersen orada bi yemek yiyebilirsin. Biraz gezersin alışveriş yapmak istersen. Ordan konyaaltına akşama doğru git ki ece beach parklarda mekanlar vardır. Oturursun birisine. Kazık yer kalkarsın :D

lara taraflarına gidebilirsin yada. ne bilim işte. gez :D biz antalyadayız gezemiyoz sen gel gez. 

yalnız dikkat et sıcak geçmesin başına. En son termometreyi gördüğümde 39-40 a dayanmıştı. Tabi bu normal sıcaklık. Bide hissedileni varki :D off anam offf. üç yüz beşyüz kopuyoruz yolda yürürken :D 

+1,Tekne Turlarını Unutmuşum Hocam Birde dikkat Et 5 Dk Sonra Kalkıyor Diyorlar 30 Dk Bekliyorsun :D Orda 2.5 Ytl'ye Binmiştim Ben Yemeği İçeceği Herşeyi İçinde Pazarlıgın En iyi Yolu Adam 5 Ytl dediğinde Olmaz diyip Gidiceksin Arkadan Bağırıyor zaten 2.5da Olur diye O Bağırmanın Bana Verdiği huzur Çok Güzel Ayrıca Dedeman'da AquaPark Var 20 Ytl Giriş Bütün Gün Kalabiliyorsun Bulamazsan Konyaaltında 5m migros'un Yakınlarında AquaLand Var Orasıda Eğlenceli Hoca Para Oldumu Antalyada Çok Güzel Yaşanıyormuş :D Ama Ne Kadar Antalyada Olsakta Tatil Yapamıyoruz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

zoom8 bunu yazdı:
    Kas,kalkan ve patarayi tavsiye ederim cok güzel yerler.

aynen çünkü Kaş'ta yaşıyorum..

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aydin_aydin_
    aydin_aydin_'s avatar
    Erkek
    hocam şelaleleri görmeden gitme sakın, varsak kasabasına yakın 1. düden şelalesi karpuzkaldıran da ise 2. düden şelalesini kesinlikle görmeni tavsiye ederim, bir de kurşunlu şelalesi var şehir merkezine biraz uzak ama aracın varsa atlar gidersin, merkezde gideceğin yeler konyaaltı beach park, kaleiçi öellikleri barlarına takılmanı tavsiye ederim, lara taraflarına gidersen disko ve barlara takılabilirsin, ben de antalyada ve tatildeyim şuanda :) takıldığın biyer olursa özelden mesaj at ayrıntılı bilgi alabilirsin... ;) iyi tatiller...
Toplam Hit: 2795 Toplam Mesaj: 20