folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Antalya Hakkında Bilgi Birkaç Günlük

Antalya Hakkında Bilgi Birkaç Günlük

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

selam hocalar özellikle antalyada yaşayan ağalar sizlere geliyor bu sorum

bu ayın sonunda yani bi 8 gün kadar sonra 2-3 günlügüne antalyaya geleceğim aslın işim 1 günlük ama 2 gün bi tatil havasında deniz kum güneş şeklinde geçmesini istiyorum

hacılar önerebileceğiniz yer varmı nerede denize gireriz (merkezde olucam) önerileriniz neler

bide dönüşte uçak olarak dalaman mı daha yakın olur alanya gazipaşa mı ? dalamandan dönüşe 45 tlye uçak gazipaşadan ise 90 tl buldum ne diyosunuz ? 

cccyyyzzz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    acab bunu yazdı

bu ayın sonunda yani bi 8 gün kadar sonra 2-3 günlügüne antalyaya geleceğim aslın işim 1 günlük ama 2 gün bi tatil havasında deniz kum güneş şeklinde geçmesini istiyorum

hacılar önerebileceğiniz yer varmı nerede denize gireriz (merkezde olucam) önerileriniz neler

bide dönüşte uçak olarak dalaman mı daha yakın olur alanya gazipaşa mı ? dalamandan dönüşe 45 tlye uçak gazipaşadan ise 90 tl buldum ne diyosunuz ? 

Deniz istiyorsan, Antalya konyaaltı

Sahil istiyorsan lara plajları daha güzeldir. Kumdur ama denizi kirlidir.

Birde Aramanın gücüne inanmalısın: http://www.tahribat.com/forum/antalya-bolgesinde-gezilecek-yerler-217863#msg2708911

Havalimanı olarak Antalya merkez havalimanından alabiliyorsan al.

Gazipaşa en az 2 saat uzakta.

Dalaman muğlada hiç gitmedim.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    acab bunu yazdı

Deniz istiyorsan, Antalya konyaaltı

Sahil istiyorsan lara plajları daha güzeldir. Kumdur ama denizi kirlidir.

Birde Aramanın gücüne inanmalısın: http://www.tahribat.com/forum/antalya-bolgesinde-gezilecek-yerler-217863#msg2708911

Havalimanı olarak Antalya merkez havalimanından alabiliyorsan al.

Gazipaşa en az 2 saat uzakta.

Dalaman muğlada hiç gitmedim.

hocam gezilicek dısında birkac sorumda vardı genel olarak yol ulaşım otel konaklama tavsiye tarzında ondan konu açmayı tercih ettim

konaklama olarak bildiginiz merkeze yakın bi otel varmıdır arena civarlarında ? veya temiz günlük kiralık ev vs.

cccyyyzzz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Hocam merkeze geleceksen Cumhuriyet Meydanında Mevre otelde çalışıyorum.

Saat kaç gibi burada olacaksın ? Kalacak yer ayarladın mı ? Ayarlamadıysan direk bin gel geceliği 90 lira ama sana indirim ayarlarım ben.
    Buradan ben sana nereye gitmek istiyosan yüz yüze canlı tavsiye verir yönlendiririm :)

Not: Gece çalışıyorum akşam 8 sabah 8.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı

Saat kaç gibi burada olacaksın ? Kalacak yer ayarladın mı ? Ayarlamadıysan direk bin gel geceliği 90 lira ama sana indirim ayarlarım ben.
    Buradan ben sana nereye gitmek istiyosan yüz yüze canlı tavsiye verir yönlendiririm :)

hocam 25 kesin gelicem ama dönüşü daha almadım dönüş büyük ihtimal 27 aksamı olucak yani 2 gece.. meltem bulvarına nasıl ulasım sizin ordan ?

cccyyyzzz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Gazipaşa Alanya için iyi, diğeri Antalya merkez tarafları için.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    acab bunu yazdı
    Lupin bunu yazdı

hocam 25 kesin gelicem ama dönüşü daha almadım dönüş büyük ihtimal 27 aksamı olucak yani 2 gece.. meltem bulvarına nasıl ulasım sizin ordan ?

sen direk benim yanıma gel 2 gece otelde kalırsın hocam buradan her yere yönlendiririm seni.
    Meltem bulvarına 1 dolmuşla gidersin buradan olmadı taksi ile 20 liraya gidersin max.

Uçakla mı geliceksin ? Öyle ise servisle Mark Antalya ya da Cumhuriyet Meydanına gel
    pm'den bana telefon num. yolla ben sana her şekilde yardımcı olurum dostum sıkıntı olmaz.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Antalya çok soğuk ya hiç gitme, geçen hasta oldum geldim.

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avezgista
    avezgista's avatar
    Dişi

Falezler, düden şelalesi, kemer, acısu, olympos, demre, göynük (kanyon) çıralı,  phaselis, hepsini gezemezsin 1 günde ama içlerinden bir kaç tane seç güzel yerler hepsi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Hocam Gazipaşa nere Antalya nere. Sen ilk gün merkezde otele davet eden arkadaşın yanına uğra sora işlerin bitince 2 saat otobüs yolculuğu ile Alanya'ya geç. Orada Deniz gezi vs kafana göre takılır sora yarım saat yolculuk ile Mahmut'lardan Gazipaşa ya geçersin.

antalya Gazipaşa arası 2.5 saat 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Hocam Gazipaşa nere Antalya nere. Sen ilk gün merkezde otele davet eden arkadaşın yanına uğra sora işlerin bitince 2 saat otobüs yolculuğu ile Alanya'ya geç. Orada Deniz gezi vs kafana göre takılır sora yarım saat yolculuk ile Mahmut'lardan Gazipaşa ya geçersin.

antalya Gazipaşa arası 2.5 saat 

hocam pic havayolu firmaları 27-28 dönüş yapıcagımızı bildiginden antalyadan uçuşlar şuan bildigin pahalı gazipaşanında fiyatları uçtu bitek dalaman kaldı bakalım dalamandan ayarlıcam dönüşü

cccyyyzzz
Toplam Hit: 1790 Toplam Mesaj: 15
antalya deniz kum güneş muratpaşa