Antalya Tatil Yerleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Merhabalar

Iki sap arkadasim Antalya da tatil yapmak istiyor. Kendileri Antalya Alanya / Konakli Oasis otelinj bulmuslar. 6 gece otel hersey dahil 900 TL kisi basi. Ucak biletleri de 200 tl tutuyor. Toplamda 2.500-3.000 TL limitleri var. 

Sorum;

1- Bu gencler bu Limite burada eglenebilirmi ? Buraya daha once giden var mi ve tavsiye eder mi ? Club girislerinde problem olur mu ?

2- Baska önerebileceginiz,eglenebilecek yerler var mi bu limete gore ? 

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Hocam bulabilecekleri en boktan oteli bulmuşlar. Çeçenler oraya minübüslerle gelip kalıyorlar. Mülteci kampı gibi bir yer orası.

Otel hakkında yorumları okusunlar ama hasan erkan ahmet(isimlere karşı önyargı değil bunlar büyük ihtimal otel çalışanlarının yorumları ondan diyorum) gibi kişilerin attıklarını değil mümkünse yabancıların ve bayanların attığı yorumları okusunlar otel hakkındaki.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Yorum icin tesekkur ederim hocam baska yorumlarada bakalim

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bence kemer antalyadıyım bir çok kez gittim kalcakyer dert etmesin sahile kursun bi çadır önünde bi köpek koysun 

Aress tarafından 10/Ağu/15 20:44 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Bence kemer antalyadıyım bir çok kez gittim kalcakyer dert etmesin sahile kursun bi çadır önünde bi köpek koysun 

Herşeyi anladımda orda köpeği nerden bulacaklar :D

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

gece herifin biri içer gelir çadırın üstüne işer yada kız var sanıp dalmasın diye :) sokaktan bulsun iki et versin 

Aress tarafından 10/Ağu/15 20:53 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

sakın sakın sakın  aynı otelde kaldım kesinlikle tavsiye etmiyorum berbat 6 gün o sıcakta aynı çarşafla yata yata koktum denizine giremedim kaya dan  yemekleri azcık güzeldi başka hiç bi iyi yanı yoktu ama illa gidicem diyorlarsa havuz kenarı oda istemesinler o binalar eski doğal olarak içleri de eski  ağaçlık yerdeki binalardan oda istesinler oralar yeni belki oranın çarşafını da değiştiriyolardır :D havuzu da güzel sayılır ama kaydıraklardan su akmıyo eski haberiniz olsun bide çeçen çocukları karınca gibi cidden karınca gibi havuzlar filan tıklım tıklım eğlence derseniz pet bardakta bi bardak bira için 20 kişi sırada beklıo ben alkol kullanam ama izlerken tiksindim bi disko gibi bişii var akşama kadar bi allahın kulunu göremezken akşam amele yığılı + içkisi paralı diskosunda tam karşısında bi eğlence klubü var orasıda bayaa olaylıydı  ben bi kere tatile gittim dahada davosa pardon konaklıya gitmem :D 

rockes tarafından 10/Ağu/15 21:48 tarihinde düzenlenmiştir

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Antalya da tatil "kemerde" yapılır abi, ben bunu bilir bunu söylerim. hele ki 2 sapsa :D

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı

Antalya da tatil "kemerde" yapılır abi, ben bunu bilir bunu söylerim. hele ki 2 sapsa :D

sen istiyor duj verecek 100 daha hahahahaha :)

Aress tarafından 10/Ağu/15 21:55 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı

da daaa :D :D

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı

da daaa :D :D

eğer sapsalar karşılaşacak durumlar :))

Toplam Hit: 3009 Toplam Mesaj: 24
tatil antalya