Antalya'da Dükkan & İş Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam işlek bi yerde açsan dükkanı, ufak rakamlarla ince bi hesap yapalım.
    günde 100 bira satsan 10 liradan bin lira eder 500 liradan fazlası kar demektir. ki antalyada efesbüfelerde bile biralar 8 liradan satılıyor, istanbulda 4 lira. aradaki fark.. senin cafende ucuza döke saça gider.
    100 bira sattın yanında 50 çerezde geçirirsen, 500 de ordan kar edersin, çerezin karı daha yüksek. etti sana kar carin bin lira.
    bunun yanında, tost, hamburger, kumru, cips zart zurt bir sürü nevale satacaksın.
    sadece bira satmayacaksın ;)
    bu işte para var ama yapabilene.
    selametle 

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı:
    -----------------------------

günde 100 bira satsan 10 liradan bin lira eder 500 liradan fazlası kar demektir. ki antalyada efesbüfelerde bile biralar 8 liradan satılıyor, istanbulda 4 lira. aradaki fark.. senin cafende ucuza döke saça gider.
    100 bira sattın yanında 50 çerezde geçirirsen, 500 de ordan kar edersin, çerezin karı daha yüksek. etti sana kar carin bin lira.
    bunun yanında, tost, hamburger, kumru, cips zart zurt bir sürü nevale satacaksın.
    selametle 

bira fiyatı sabit değil mi lan :W nasıl değişiyor öyle 3.75 tlye satılıyordu

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    CaNNi bunu yazdı:

selametle 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

sabit değil olm :F
    mesela bi cadde var, cadenin adı a.koyim, caddede tek bayi var. adam nasıl olsa tek herkez s.ke s.ke ordan alacak satıyor 12 liradan. tabi her zaman bu fiyata satmıyorlar, s.kerler. genelde yabancılara uygularlar, sabit bi fiyat listeleri asılı değildir dükkanlarında.. 2. bayi varsa rekabet çıkıyo piyasaya böle saçma bişey ;) istanbulda adam bira başına 25 kuruş kar yaparken adamlar orda bira başına en az 3 lira kar koyuyorlar. zaten gelen gidenin haddi hesabı yok, adama orda 10 lira geçirmişsin o adama koymaz. o adam hazırlıklı gelmiştir emin ol ;) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

CaNNi bunu yazdı:

selametle 

Yapma hocam yaa adamı gaza getirecen şimdi :) senin verdiğin fiyatlar bar eğlence yerlerinde geçerli bu adam 20.000 tl ye anca oranın sandalyelerini alır :)) sen 12 tl ye hangi büfede gördün adam mekan da 8 tl içiriyor hatta yüzüncüyılda bira+meze 5 tl olan yer gördüm o yüzdn adamı gaza getirip hayallerini suya düşürmemek lazım dimi :))

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

hocam büfe degil demek istenen .. efesin mekanını aç diyor .. bildigim kadarı ile sen dükkanı tutuyorsun efese basvuruda bulunuyorsun onlar efes baskılı masa sandalye tabela ve diger şeyleri karşılıyorlar ama bu işin ayrıntısını ögrenmek lazım ne kadarlık bi yatırım gerekiiyor 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SaNaL_AjaN bunu yazdı:

Yapma hocam yaa adamı gaza getirecen şimdi :) senin verdiğin fiyatlar bar eğlence yerlerinde geçerli bu adam 20.000 tl ye anca oranın sandalyelerini alır :)) sen 12 tl ye hangi büfede gördün adam mekan da 8 tl içiriyor hatta yüzüncüyılda bira+meze 5 tl olan yer gördüm o yüzdn adamı gaza getirip hayallerini suya düşürmemek lazım dimi :))

yapan yapıyor hocam :) ben şahsen 2009 da antalyaya gittim ''büfe''den bira aldım, bira başına 7 tl ödedim. ben ödemişsem oraya giden herkez öder :) bar değil büfe kardeşim yanlış anlaşılmasın :)
    bar fiyatları daha uçuk kaçık.

istanbulda 4 lirayada bira içersin yanında mezesinide yersin. nasıl içersin, fıçıdan içersin. adam orayıda düşünmüştür sana tutup efes bide yanında meze 5 tl ye ne içirir nede yedirir :)
    bahsettiğimiz yerde istanbul değil antalya :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

hocam burada mekanlarda bira fiyatları 5 ila 15 lira arasında degişiyor .bu iş aklıma yattı aslında ama şartlar nedir bilmek lazım biraz hafiften ayrıntı sahibi biri olsa 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Valla hocam beni dinle haşlanmış mısır yap :)) akarı yok kokarı yok temiz iş :))

edit:Yanlış anlaşılma olduysa kusura bakmayın ;)

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

SaNaL_AjaN bunu yazdı:

Valla hocam beni dinle haşlanmış mısır yap :)) akarı yok kokarı yok temiz iş :))

edit:Yanlış anlaşılma olduysa kusura bakmayın ;)

hocam aslında iyi iş olabilir ama başlıktada belirttigim gibi iki kişi yapacagız bu işi sonuçta kurtarırmı bizi ??.. yapacagımız işin 12 yada 24 saat bi iş olması farketmiyor 

Toplam Hit: 7206 Toplam Mesaj: 45