folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Antalyada Dükkan Mi Yoksa Ticari Taksi Plakasimi İyi Gelir Getirir.

Antalyada Dükkan Mi Yoksa Ticari Taksi Plakasimi İyi Gelir Getirir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Öneriler icin tesekkürler.

Ben bu ki alternatifden hangisi iyi olur diye buraya konuyu actim.

Zira ordan gelen gelr bana emekli Parasi gibi olacak.

Cocuklar var ama onlar kendilerini kurtardi orasi sorun degil.Su a Antalyada bir Dairem var, kira sorunumda olmayacak.

Aslinda site icinde 4-5 lüx daiere (300.000 TL lik)  alip  Kirayami versem diyede düsünmüyor degilim ama her zaman dogru kiraci cikmayabilir karsima agrimayan kafami agritmayim, o nedenle bir büyük kurumsal kiracili Dükkan diye düsünmüstüm.

Kanakan tarafından 02/Mar/18 01:22 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

Universite yakinlarindaki 100-120 bin civari apart daireler bak. Kira gelirleri 650-700 tl civarinda. Gidip 300 bin verip bi daire alicaksin 1200tl belki kira getirecek diger turlu 2000 tl kira gelirin olcak. Senin ilgilenmene bile gerek yok ver bi emlakciya her daireden aylik 50-100tl ver ilgilensinler uzak sehirde bile olsan. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

Öneriler icin tesekkürler.

Ben bu ki alternatifden hangisi iyi olur diye buraya konuyu actim.

Zira ordan gelen gelr bana emekli Parasi gibi olacak.

Cocuklar var ama onlar kendilerini kurtardi orasi sorun degil.Su a Antalyada bir Dairem var, kira sorunumda olmayacak.

Aslinda site icinde 4-5 lüx daiere (300.000 TL lik)  alip  Kirayami versem diyede düsünmüyor degilim ama her zaman dogru kiraci cikmayabilir karsima agrimayan kafami agritmayim, o nedenle bir büyük kurumsal kiracili Dükkan diye düsünmüstüm.

Bende senin kafadayım bende olsam dukkan alırım her zaman kiracı bulunacak bi Muhitten paraya ve aylık gelire ihtiyacın yoksa toprak her zaman değerlendir arsa alsan 1 senede yerine göre ikiye bile katlar 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

ben antalyada üniversite taraflarında oturuyorum, en temizi kurumsal firmalara kira vermek, öğrencileri geç hocam boku püsürü cok oluyor merkezi bir yerde firmalara kira verebilirsin

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

arazi alıp muzculara kiralayabilirsin.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Kendine dublex bir ev al ayrı girişli oturması keyifli olsun zor gün görürsen üst katı kiraya verme gibi bir garantin olur malum dublex ev metrekare bazında ortalama olarak %30-40 daha ucuz oluyor tapu çıkmadığı için çatıya. 

Kalan paranın 100.000 lirasını dövizde veya altında ve bankada tut. sigortan olur acil bir iş için.

Kalan parayı da bist 30 hisselerine bölüştür. bu memlekette tüpraş'a ereğli demir çeliğe petkim'e vs. bir şey olmaz devlet batmadan bunlar batmaz. bunlar batmak için çok büyük işletmelerdir. zaten bunlar batarsa vatandaş acından ölür veya meriçte kim daha iyi yüzüyor yarışmalarına katılır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

Arkadaslar

Sizlere danismak istedigm bir konu var.

Elimde biraz Para var, yatirim yapmak istiyorum ama is arkasinda falan kosmak istemyorum.

Antalya icin soruyorum bu soruyu.Su elimdeki Mevla 1.300.000 TL kadar.

Acaba Kurumsal Kiracisi olan bir Dükkan mi satin alsam, yoksa ticari Taksi Plakasimi satin alsam.

Yasim 50'ye dayandi artik is güc arkasinda kosmak istemiyorum.Bu iki secenekten birisini yapip Kiraya verip Kirasini almak istiyorum.

Hangisi avantajli olur?

Elindekinin mevla olup olmadığından emin ol. Belki de meblağ 'dır :D

Sadece bu iki seçenekse Dükkan bence daha iyi olur.

Sadece bunlar değilse Bitcoine yatırım yap dursun, lazım oldukça bozdur harca bozdur harca

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

14 yildir antalya , 3 yildir side manavgat turizm bôlgesindeyim. Farkli bir ônerim var, avrupa ya da asıl ônerim rus turist ağırlıklı olan bir otelde popcorn, patlamis misir standı.. Arkasinda kosmana da gerek yok, koy bir yakini adamini guvenebilecegin birini, aylik sana 4 - 7 bin arası euro ciro 

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı

Taksici adamla ugrasilmaz sen surmeyecegine gore abi. Paranin hepsini tek bi dukkana yatirma neden dersen kira alamazsan sikinti yasarsin. Parayi 4 e 5 e bolup dukkan ve 1+1 ev alip ( universite civarinda ) kira geliri elde edebilirsin.

Katılmıyorum, her zaman daha az sayıda ama daha pahalı gayrımenkule yatırım daha iyidir. 2 gayrımenkul alırsan bakım masrafı 2 katına çıkar, 2 kat ilan parası, 2 kat git gel, kiracıyla 2 kat uğraşırsın genelde daha zor satılır

HolyOne tarafından 02/Mar/18 12:59 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    geberlan bunu yazdı

14 yildir antalya , 3 yildir side manavgat turizm bôlgesindeyim. Farkli bir ônerim var, avrupa ya da asıl ônerim rus turist ağırlıklı olan bir otelde popcorn, patlamis misir standı.. Arkasinda kosmana da gerek yok, koy bir yakini adamini guvenebilecegin birini, aylik sana 4 - 7 bin arası euro ciro 

Hocam orda popcorn kaç paraya satılıyor ki? ortalama 5000 eur getirsin? 

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 4446 Toplam Mesaj: 39
taksi dükkan ticari