folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Antalya'da İş Arıyorum! (Bilgisayar - Web Tasarım - Programlama)

Antalya'da İş Arıyorum! (Bilgisayar - Web Tasarım - Programlama)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carus07
    carus07's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Hikmet Tolunay MYO Bilgisayar Bölümünden Mezunum.
    Antalya'da iş arıyorum. Bilgisayar firmaları veya şirketirinde çalıştırılmak üzere. Web tasarım veya programlama olabilir en son çarem donanımla ilgili şirkete girmek ve kendimi dahada geliştirmek istiyorum. Yani bilgisayarla herhangi bir iş olabilir.

Html, Css, Asp, Php, C#, Vb, MySQL, Access Veri Tabanında okulda gördüğüm ve kendim öğrendiğim konular var. Yeteri kadar kendime güveniyorum.
    B sürücü ehliyetim,
    Askerlik Tecilli,
    Antalya'da ikametgah ediyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.İlginiz için teşekkürler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

inşallah bulursun , rastgele carus :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carus07
    carus07's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

İnş Kardeşim =)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

Sakaryada olsaydin ayarlayabilirdim. ama soyle bisey soylemek istiyorum sana. Madem ki webte kendine guveniyosun sahaya cikip kendın ıs kovalasana. Ayda birtane is baglasan max 500 600 tl butceli isler herturlu ısını gorur. Tabi orada ki sartlari bilmedigim icin bir tane dedim senin performansına baglı birden fazlada ayarlayabilirsin.

Ve birde otel pansiyon cok degil mi ? Orada. Mesela o sektore yonelik bir calisma yap ve otel otel gez sat. Websayfasi olmayan bircok otel baglayabilirsin bu sekilde. 

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carus07
    carus07's avatar
    Erkek
    izleyici bunu yazdı

Sakaryada olsaydin ayarlayabilirdim. ama soyle bisey soylemek istiyorum sana. Madem ki webte kendine guveniyosun sahaya cikip kendın ıs kovalasana. Ayda birtane is baglasan max 500 600 tl butceli isler herturlu ısını gorur. Tabi orada ki sartlari bilmedigim icin bir tane dedim senin performansına baglı birden fazlada ayarlayabilirsin.

Ve birde otel pansiyon cok degil mi ? Orada. Mesela o sektore yonelik bir calisma yap ve otel otel gez sat. Websayfasi olmayan bircok otel baglayabilirsin bu sekilde. 

Arada sırada iş çıkıyo ama evde oturunca sıkıntı çıkıyo illa bir yerde çalışmam lazım ki ailem çalışıyor desinler.  Yoksa sabahtan akşama kadar bilgisayar başında napıyon diyorlar. =)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carus07
    carus07's avatar
    Erkek

Up!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

kariyer.net den bak hocam iş ilanlarına. varsa imkanın şehrini değiştir. antalyada bir hocam var da hocalığı bırakıp şirket açmış bana da iş teklifi

yapmıştı bilmem kaç bin tl maaş falan veriyordu ben de o ara yurtdışında çalışamya gidiyordum reddettim teklifini. sonra bu adamdan bir daha

haber alamadım ne yaptı ne etti bilmiyorum. uğraşsam ulaşırım ama güvenilir biri değil. iki dakikada satar adamı o yüzden bulaşmaya gerek yok :)

kariyer.net harici şöyle bir yol izleyebilirsin. antalyadaki bilişim firmalarının listesini barındıran bir siteden çek bu listeyi. tüm firmaların mail

adreslerini topla ve hepsine güzel anlaşılır biçimde bir mail yazıp cv ni ekle. bu şekilde dönme ihtimalleri var en azından olumsuz da olsa dönerler.

toplu mail atarken cc değil de bcc olarak yollarsan herkes kendne mail geldiğiniz zanneder. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

İnteranalize başvur hocam cok sağlam bi firmadır

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    AsortiC bunu yazdı

Sarvon du dimi o

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carus07
    carus07's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    AsortiC bunu yazdı

Sarvon du dimi o

İkiside aynı firma zaten 

Toplam Hit: 1748 Toplam Mesaj: 14