Antalya'da Tek Başına Tatil ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bir arkadaşla haftasonu için Antalya'ya tatile/gezmeye gitmeyi planlıyorduk ancak arkadaş işyerinden izin alamayacak gibi.

Aslında benim Pazartesi günü üniversitede (Adres Pınarbaşı mah. oalrak geçiyor galiba) işim var, gelmişken hem tatil yapıp hem gezeyim diyorum.

Tek başıma olacağım için neler yapılır, nerelere gidilir gibi bütün önerilere açığım. Konyaaltı'nda olacağım.

Edit: önce çok ucuz, sadece uyumak için kullanacağım bir pansiyon benzeri yer lazım.

DadasAdam tarafından 22/Haz/18 01:30 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Bir arkadaşla haftasonu için Antalya'ya tatile/gezmeye gitmeyi planlıyorduk ancak arkadaş işyerinden izin alamayacak gibi.

Aslında benim Pazartesi günü üniversitede (Adres Pınarbaşı mah. oalrak geçiyor galiba) işim var, gelmişken hem tatil yapıp hem gezeyim diyorum.

Tek başıma olacağım için neler yapılır, nerelere gidilir gibi bütün önerilere açığım. Konyaaltı'nda olacağım.

Edit: önce çok ucuz, sadece uyumak için kullanacağım bir pansiyon benzeri yer lazım.

Konya altında pansiyonlar doludur şimdi  boş olan yerlerde 120 tl üstüdür bilgin olsun  ,side manavgata gidebilirsin gezmek içinde

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Yarin orda olup pazartesi checkout yapacak sekilde booking hotels hostelworld vs baktim, fiyat performansi en iyi olan yer surasi bence: erkan pansiyon

Edit. Burasi konyaalti degil kaleici. Ve istedigim linki yapistiramisim clipboarddaki sey gelmis duzeltip yazacagim pardon.

Bu sitelerden kendin de bakabilirsin, bookingden alacaksan vpn kullanman lazim, bir de adamlari telefonla arayip sorsan iyi olur sorun edene ben denk gelmedim ama olmayacak sey degil gidince acikta kalma.

Airbnb dusunursen ve uye degilsen refsiz uye olma, refli olunca 30$ 40$ vb indirimleri oluyor refe gore. Simdi baktigimda uygun fiyatli guzel bir yere denk gelmedim ama hepsine bakmadim sen bak istersen.

izzmarit tarafından 22/Haz/18 09:56 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Hocam side manavgat seni yorar oradan gidip geleceksen eğer 2günden fazla kalacaksan Beldibi ve Kemer bölgesine bak.

Eğer 1 2 gün kalıp gideceksen ayak üstü otel bulmak zor sakın rezervasyon yapmadan gitme.
    Kaleiçi de alternatif olabilir ama Erkal, Aziz, Dedehan ve Mevre (burada çalıştım) pansiyon otelleri tavsiye etmem uykunu bile alamazsın.
    Sana önerebileceğim ve kaldığım bir otel

La Paloma Hotel Kaleiçi

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

http://www.kadirstreehouses.com/tr/odalar

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Exporoyal diye bir yerden rezervasyon yaptim, yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim. Kaleiçi ve Konyaaltı'na yakın diye orayı seçtim.

Gezerken sürekli GPS kullanıcam. Şurasını da yer imlerine ekle, gider gezer görürsün dediğiniz yerler var mı ? Tarihi, antik, görülmesi gereken yerler vs.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Exporoyal diye bir yerden rezervasyon yaptim, yardımlarınızdan ötürü teşekkür ederim. Kaleiçi ve Konyaaltı'na yakın diye orayı seçtim.

Gezerken sürekli GPS kullanıcam. Şurasını da yer imlerine ekle, gider gezer görürsün dediğiniz yerler var mı ? Tarihi, antik, görülmesi gereken yerler vs.

tarihi antik olarak bilmem de konyaaltında 5m migrosun arkasında akvaryum var oraya mutlaka git hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

hocam markantalya karsısında 40 tl ye kalabilecegin pansiyon var yönlendirebilirim seni  

bu arada uzmanlık alanlarımız aynıymıs :))

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

tarihi antik olarak bilmem de konyaaltında 5m migrosun arkasında akvaryum var oraya mutlaka git hocam

Aktur park mi hocam ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    Lupin bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Aktur park mi hocam ?

aynen hocam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı

hocam markantalya karsısında 40 tl ye kalabilecegin pansiyon var yönlendirebilirim seni  

bu arada uzmanlık alanlarımız aynıymıs :))

50ye buldum hocam exporoyal diye bir yer rezervasyon yaptırdim.  

Toplam Hit: 2318 Toplam Mesaj: 18
antalya konyaaltı