folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Antalyalı Müridlere Soru

Antalyalı Müridlere Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

aerobiletleri ne kadar aldınız?

melik var antalyalı kıyak bir mürit ona pm atın zamanı varsa karışılasın sizi ;)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hacılar gidecekler Melik kardeşime ulaşsın faceden konuya bakıver dedim şöyle yazmış

_______

eyvallah yardımcı olayım müridede telefondan giremiyorum sifreyi unuttum bildigin. ben sana yazayım sen söyledigimi yazarsın.

öncelikler selamın aleykûm ben Melik.
    Hocam antalya çok güzel şu sıralar, yaz geldi hemen bi program çıkartayım sana.
    ôncelikle eğlence ortamlarından başlıyayım, eger canlı müzik türkü bar tarzı bir yer istiyorsan, koonyaaltına baki beach'lere git. club tarzı yerlere giderim dersen, dedemanda soho, boleyn club, ceila gibi güzel ortamlar var. yok ben tur gezisi yaparım diyorsan. kaleiçinden denize in orda tekne turları var pazarlık yaparsan 2 saatlik tekne turunu 5 tl'e yaparsın. kaleiçindede bolca bar vardır öneririm. Tarihi olarak bisikim yok diyebilirim. Normal gezmelik dolaşmalık gene cumhuriyet meydanı, kaleiçi, ışıklar kısımları iyidir. ışıklarda nargileciler vardır gezebilirsin tozabilirsin. denizde yüzmek isterim dersen, konyaaltı plajları ve lara plajları var. konyaaltı taş, lara ince kumdur.
    diyebileceklerim bunlar. face'den melik fırat buğdaycı diye arat ulaşırsın bana.

Melik Fırat Buğdaycı

yukardan ulaşın gitmeden ayarlar işte size birşeyler ;)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:
    -----------------------------

melik var antalyalı kıyak bir mürit ona pm atın zamanı varsa karışılasın sizi ;)

heh yok hocam o karşılayamaz :)))) o Manavgat'da çalısıyor otelde o yüzden en fazla mesai saatinden sonra manavgat'ı gezdirir 

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mecri266
    mecri266's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı:

zone bunu yazdı:

heh yok hocam o karşılayamaz :)))) o Manavgat'da çalısıyor otelde o yüzden en fazla mesai saatinden sonra manavgat'ı gezdirir 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

mecri266 bunu yazdı:
    SaNaL_AjaN bunu yazdı:

zone bunu yazdı:

en azından yardımcı olur be hocam ;) hiç bilmediğin yer için en azında şuralara git şunu yap bunu yapma şu otobüs nerde deme şansı var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Teknopat00
    Teknopat00's avatar
    Erkek

Antalya merkez ise .. Bilemicem Ama Alanya/Antalya Gelirsen gidebileecegin yerleri yazabilirim.

1- ALANYA KALESİ

2- İSKELE , LİMAN ,TERSANE ,CİVARI

İLK İKİSİ ZATEN 1 GÜNÜNÜ ALIR.

3- DAMLATAŞ VE DİM MAĞRALARI

4- SEĞİR TERASI

5- DAMLATAŞ(KLEOPATRA) PİLAJI

6-YAT LİMANI MARİNA

7- ÇARŞI TURU , ANIT , ŞELALE. (BARLAR SOKAĞI :) )

2 GÜNLÜK GEZİ İÇİN FAZLASINI YAZDIM BUNLARI YAPSAN ZATEN 3. GÜN DİNLENMEYLE GEÇECEKTİR ..

- Ne Mutlu Müslüman Türküm Diyene . <br> <br> - İyi Savunma En İyi Saldırıdan Daha İyidir . <br>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Yabancı birisine verilecek tüm yardımlar yapılmış gerisi güzel bir plan  ve o plana sadık kalarak hareket etmek.Ama bu şekilde düşünen her kim olursa olsun yanında kamerası fotoğraf makinası olsun şehirdışına çıkacak olanlar.zannedersem şehir için gezmeye gelecekler fazla bişey öğrenemeden gidersiniz tatil ile ilgili beklenti = tatmin olgusu bu şekildedir.Rast gele.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 2086 Toplam Mesaj: 18