AÖF Okuyan Arkadaşlar Sınav Hak.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

aq ilkokul biter sistem değişir, liseye giderim hazırlık okurum bitirdiğimde hazırlık kalkar 4 yıllık sisteme geçilir. lise biter öss değişir. 2 yıllık bi yer tutar. 2 yıllığı bitiririm yine sistem değişir. aöf kayıt olurum aöf sistemi değişir. cenabetlik bendemi anlamadım bir türlü.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    command3r
    command3r's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok yanlış zamanda doğmuşssun 1 yıl erken ya da geç yazılsan :(

djarum black kanka
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

aq ilkokul biter sistem değişir, liseye giderim hazırlık okurum bitirdiğimde hazırlık kalkar 4 yıllık sisteme geçilir. lise biter öss değişir. 2 yıllık bi yer tutar. 2 yıllığı bitiririm yine sistem değişir. aöf kayıt olurum aöf sistemi değişir. cenabetlik bendemi anlamadım bir türlü.

aynısı bana oldu bro

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

benden sonra doğanlar çok şansı aq. sistem değiştiğinde hep ben ve benim gibiler kobay olduğu için giren bize oluyordu. hatta okuduğum bölümde 2.sınıfa geçtiğimde 1.sınıf müfredatı değişti. mezun oldum 2.sınıf müfredatıda değişti. ne garip bişe la. aöften mezun olunca askere gittiğimde (kısa dönem 5 ay) kesin oda 15 aya felan yada 18 aya çıkar diye korkuyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

benden sonra doğanlar çok şansı aq. sistem değiştiğinde hep ben ve benim gibiler kobay olduğu için giren bize oluyordu. hatta okuduğum bölümde 2.sınıfa geçtiğimde 1.sınıf müfredatı değişti. mezun oldum 2.sınıf müfredatıda değişti. ne garip bişe la. aöften mezun olunca askere gittiğimde (kısa dönem 5 ay) kesin oda 15 aya felan yada 18 aya çıkar diye korkuyorum

http://img384.imageshack.us/img384/2141/bahtszbedevi.jpg

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

aynı tedirginlik ben de var yalnız değilsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

yalnız değilsin

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek
    nolanded bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

yalnız değilsin

aynen bi lisedeki değişiklige denk gelmedim diğer hepsini yaşadım 3 yıl vermediğim dersi verdim öteki sene ders kalktı ek sınavlar var diye yaz okuluna gitmedim ek sınavlar kalktı aöf ye girdim sistem değişti  :D

bu arada sınav yerlerine nerden bakıyoruz 

sahinka tarafından 10/Ara/12 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

imza
Toplam Hit: 2264 Toplam Mesaj: 29