folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Aof Sınavda Kitapçık Türünü İşaretlemedim

Aof Sınavda Kitapçık Türünü İşaretlemedim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Konuyu doğru yere açmışımdır umarım.Arkadaşar pazar günki aof oturumu sınavında kitapçık türünü işaretlemeyi unuttuğuma %100 eminim.Daha sonradan aklıma geldiği için ilk yaptığım internetten araştırmak oldu.Tabi kimisi geçersiz sayılır, kimisi sorumlu senden sonra işaretlemiştir gibi yorumlarda bulunmuş.Emin olamadım aof büro'yu aradım.Adam birşey olmaz inşAllah deyince dilekçe vermek için büroya gittim.Orda bir yetkili beni ikna etti.Merkeze dahi gitse orada düzeltirler dedi.Tabi içim rahat değil.Sonuçların açıklanmasına bir aydan fazla bir süre var.Bunu düşünmekten bıktım.Daha önce işaretlemeyi unutup sınavı geçersiz sayılan varmı ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

hocam ordaki görevli kontrol ediyor ama etmedimi cvp kagıdını isim soyisim imza ve kitapçık türünü 2 senedir her  sınav ortasında ve çıkışta kontrol ettiler :/

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tbtgezgini bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam ordaki görevli kontrol ediyor ama etmedimi cvp kagıdını isim soyisim imza ve kitapçık türünü 2 senedir her  sınav ortasında ve çıkışta kontrol ettiler :/

Biliyorum hocamda şimdi bu 2 salak görevli 55 dakika boyunca kontrol yapmadı.Zaten ben 55. dakikada çıktım.Sınav başlamadan önce kimlik kontrolü yapıldı sadece.Ben 55. dakikada cevap kağıdı ile soru kağıdını verince görevli aldı ve masaya koydu.Benden sonra kontrol etme ihtimali var.Peki ya etmemişse ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

hocam bürodakiler öyle dediyse sonuçları beklersin,aksi durum başgösterirse sonuca itiraz için dilekçe verip cevap kağıdının yeniden incelenmesini talep edebilirsin..an itibariyle elden gelen bir şey olmadığı için sıkıntı stres yaparak sonuç elde edemezsin ..

açık öğretimde bildiğim kadarıyla sonuca itiraz edebilme hakkı veriyor,sonuç açıklanır açıklanmaz ilk bir haftada bu itirazı gerçekleştirirsin.Maddi hata olduğunu,düzeltilmesini talep edersin.Gerekli görürlerse düzenlemeyi yaparlar,yapmazlarsa da yapacak başka bir şey aklıma gelmiyor .. 

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Stres yapmamak elimde değil.Aylarca çalıştım sınavda iyi geçti.Geçersiz sayılırsa yıkılırım hocam.Bürodaki adam dilekçe vermene gerek yok, düzeltirler dedi ama aradığımda geçerl olur inşAllah demişti telefondaki dangalak.İnternette geçersiz sayılır diyenlerde var.İçim içimi yiyor, sınav bitti stresini çekiyorum hala... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu arada söylemeyi unuttum.Arkadaşıma söylemiştim bu olayı.O da pazar günü kampüste oda başkanımı, bina başkanımı ne ona çıkmış.Bu olayı sormuş.Adamda direk geçersiz sayılır demiş.Bende daha sonra dilekçe vermek için gitmiştim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

CyberAngel bunu yazdı:

tbtgezgini bunu yazdı:

Biliyorum hocamda şimdi bu 2 salak görevli 55 dakika boyunca kontrol yapmadı.Zaten ben 55. dakikada çıktım.Sınav başlamadan önce kimlik kontrolü yapıldı sadece.Ben 55. dakikada cevap kağıdı ile soru kağıdını verince görevli aldı ve masaya koydu.Benden sonra kontrol etme ihtimali var.Peki ya etmemişse ? 

senden sonrada bakmış düzeltmiş olabilir. olay çok karışık hocam sen sıkma canını ama büroda öyle dendiyse sorun olmaz diye düşünüyorum birdahaki aradığında ses kaydı yap mutlaka ama :)

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

AÖF'ün bize verdiği bir kağıt var. Sınavınız devam ederken, sıraları dolaşıp o kağıda herkesin kitapçık türünü giriyoruz. Sizin cevap kağıdınızdan bağımsız bir kağıt. O kağıdı da cevap kağıtları ve soru kitapçıklarıyla beraber poşetleyip AÖF merkezine gönderiyoruz. Eğer kitapçık türünü işaretlemediysen merkezdeki yetkililer o kağıda bakıp işaretleme yapıyorlar. Bize bu kağıdın verilmesinin amacı bu(ymuş) Sen yine de dilekçeni yaz, ama için rahat olsun.

Çekil,Önümden Çekil...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Geçen yaz aöf açıköğretim cevap anahtarı ayrılması kutulanması geri dönüşte kitapçık ve cevap anahtarı kontrolü falan olan bilgi işlemde çalıştım anadolu üniversitesinde. Kitapçık türün gözetmenin eline giden listede var. ve bize dönüşte cevap anahtarlarının çıktığı poşetten senin kitapçığın da çıkıyor. Çalışanlar cevap anahtarlarını bir bir elleriyle sayıyor sayım yaparken kitapçık türü kodlanmış mı bakıyor, kodlanmadıysa o gözetmene gönderilen liste de geri döndüğünden ondan bakıyor ve kodluyor. Sen rahat ol. Gözden kaçma olasılığı da var tabi ama %5 bilemedin 3. Gözden kaçsa da bilgi işlemden bize geri dönüyor saatlerce arıyoruz kitapçığını bulup kodluyoruz. Dolgun küfür yiyiyosun ama işin olur senin :|

Avukat/Hukukçu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

edit ..

karatahta  Ephesus  yazmış zaten olan biteni hocam .. 

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

karatahta bunu yazdı:

AÖF'ün bize verdiği bir kağıt var. Sınavınız devam ederken, sıraları dolaşıp o kağıda herkesin kitapçık türünü giriyoruz. Sizin cevap kağıdınızdan bağımsız bir kağıt. O kağıdı da cevap kağıtları ve soru kitapçıklarıyla beraber poşetleyip AÖF merkezine gönderiyoruz. Eğer kitapçık türünü işaretlemediysen merkezdeki yetkililer o kağıda bakıp işaretleme yapıyorlar. Bize bu kağıdın verilmesinin amacı bu(ymuş) Sen yine de dilekçeni yaz, ama için rahat olsun.

Ben çıkana kadar kontrol (yapılması gerekiyordu) yapılmadı ama içimi rahatlattınız hocam, teşekkürler.Bürodaki yetkili çok emin konuuşunca dilekçeyi yazmaktan vazgeçmiştim.Yinede yarın gidip dilekçemi verim ben.

Toplam Hit: 10631 Toplam Mesaj: 15