AÖF Sonuçları Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Merhaba müridler, 

Aöf sonuçları açıklandı, 3 dersten geçmişim ama 1 dersten 44.5 ortalama gelmiş. Bu buçuklu sayıdan dolayı kalacakmıyım? Üste yuvarlanıyormu bilginiz varmıdır?

Edit: Geçmişim çok mutluyum :D Hemde CC değil CB ile

ArduouS tarafından 14/Haz/16 15:15 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

kardığın nerede yazıyor? 35 ustu çan eğrine giriyor buda genel ortalamaya bakılacağı anlamına gelmezmi ben mi yanlış biliyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    tri bunu yazdı

kardığın nerede yazıyor? 35 ustu çan eğrine giriyor buda genel ortalamaya bakılacağı anlamına gelmezmi ben mi yanlış biliyorum

45 oldu artık diye biliyorum ben hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    tri bunu yazdı

hayır 35 ve üstü her türlü geçiyor dert etme ama şartlı tabi 2.00 üzerindeyse şartlı geçersin yoksa alttan almaya devam.

Bu Yüce Türk Milleti ne ihanetler gördü hepsinin üstesinden gelmeyi başararak tarihe nice zaferler yazdırdı. Bu Millet Kuva-yı milliye hareketini yeniden başlatır. Sivas Kongresini yeniden toplar, Ya İstiklal, Ya Ölüm diye haykırır ve gereğini yapar. Türk Milleti ihaneti ve hainleri hiç affetmez. Dileğimiz odur ki bu iş sandıkta bitsin, aksi halde "sürüye dalmayı göze alan Kurt, çobanın da, köpeğinde hesabını yapmaz."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    EmQceR bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    tri bunu yazdı

hayır 35 ve üstü her türlü geçiyor dert etme ama şartlı tabi 2.00 üzerindeyse şartlı geçersin yoksa alttan almaya devam.

Ben ortalamaya göre hesaplamıyorum hocam CC olsun bizim olsun kafasındayım ders azalmaya çalışıyorum ondan 45 altı çan eğrisine dahil oluyomuydu onu merak etmiştim, bide 44,5 u yuvarlıyolarmı 45 e yani oydu sorun

ArduouS tarafından 14/Haz/16 13:13 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Bu sene hiç bir sınava girmedim,büt yaz okulu gibi bir şey var mı bu açık öğretimde?

The Beginning and The End.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

Laaaan yanlışlıkla mezun olmuşum... bi ders bırakcaktım amk ya

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yapacakları sistemin içine tüküreyim. Yok 35 yok 40 puan. Abi milli eğitim nasıl ilkokul sistemiyle oynuyor bunlarda sınıf geçme olayını elliyor. Mezun olan çok olunca müşteri azalacak tabi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zukkum
    Zukkum's avatar
    Erkek

Ben şimdi mezun muyum? İnanamıyom laaynnn.

muratdemirbag.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3d_enjoy
    3d_enjoy's avatar
    Erkek

Sonunda mezun olabildim :)

gerçekçi ol imkansızı iste...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zukkum
    Zukkum's avatar
    Erkek

Hocalar Harf notunu niye yayınlamadılar.

muratdemirbag.com
Toplam Hit: 7791 Toplam Mesaj: 66
aöf sonuçlar