AÖF Web Tasarim Ve Programlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

merhaba dostlar. Yeni acilan bu bolume kayit yaptirip yaptirmamak arasinda muallaktayim. Kimileri bilgisayar ve yazilim muhendisligine dgs ile gecebiliyosun iki yildan snra demis, kimisi yalanlamis, kimisi tavsiye etmis kimisi etmemis. Birde sizin goruslerinizi alayim. Bolum hakkinda dusunceleriniz neler?

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

bildiğim tek şey çok fazla kayıt yaptıran var bu bölüme. Ben mesela :)))

Bu kadar yığılma varken 4 yıllığa geçiş varsa bile yapmazlar ileride. Başka bir konu vardı orada tartışıldı bu konu ama tam netleşmemişdi diye hatırlıyorum.

edit: bu konu

https://www.tahribat.com/forum/ikinci-universite-bolum-tavsiyesi-231380

heza tarafından 22/Eyl/17 08:42 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

bildiğim tek şey çok fazla kayıt yaptıran var bu bölüme. Ben mesela :)))

Bu kadar yığılma varken 4 yıllığa geçiş varsa bile yapmazlar ileride. Başka bir konu vardı orada tartışıldı bu konu ama tam netleşmemişdi diye hatırlıyorum.

edit: bu konu

https://www.tahribat.com/forum/ikinci-universite-bolum-tavsiyesi-231380

Konuyu inceledim ve kayit yaptirmaktan vazgectim hocam :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

sen yapmak istiyorsan okumak istiyorsan oku herkes kayıt olmus diye olmamak saçma olur. zaten seni yaptığın başarı yükseltecek. 1 milyon kişi okusa ne 100 kişi okusa ne. 

dcpromo tarafından 22/Eyl/17 11:09 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Bu bölümü seneye ben de yazmayı düşündüm, bulunduğum kurumda bilgi işleme geçmek için. Bölümde programalamaya dair hçibir şey yok. Sadece ad olsun. Ama sanmıyorum ki geçişi falan kolay olsun. :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı

Bu bölümü seneye ben de yazmayı düşündüm, bulunduğum kurumda bilgi işleme geçmek için. Bölümde programalamaya dair hçibir şey yok. Sadece ad olsun. Ama sanmıyorum ki geçişi falan kolay olsun. :)

web alanında ya da diğer alanlarda kendi kendinizi yetiştirmeniz lazım okullarda örgünde bile adam gibi eğitim verilmiyor.

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

web alanında ya da diğer alanlarda kendi kendinizi yetiştirmeniz lazım okullarda örgünde bile adam gibi eğitim verilmiyor.

Web öyle müdür, alaylı yetişmen lazım. Bugüne kadar web'den çok para kazandım ancak okulların pratikle alakası yok her zaman olduğu gibi. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    Telekinesis bunu yazdı

Web öyle müdür, alaylı yetişmen lazım. Bugüne kadar web'den çok para kazandım ancak okulların pratikle alakası yok her zaman olduğu gibi. 

Hocam zaten kodlama filan ogrenmek istiyorsan buna verecegin zaman ve parayla bi kursa gitsen daha iyi. Bunda ki maksat, okulunu okumus sayilmak. O da zaten acik ogretimden hakimlik te olsa bir anlami yok. Acik ogretim yani degersiz..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

bence cihad falan bölümleri varsa onlara yazılalım :D 5-10 seneye böyle giderse pakistan style olacağız cihad kafa kelle kesme bölümleri güzel pirim yapar [utanan_maymun]

şaka bir yana 

http://www.duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri/sayfa/8108/yonetim-bilisim-sistemleri-bolumu-mezunlari-ne-is-yapar

bu YBS bölümü baya tatlı duruyor ben tercihe koyacam ilk sıraya bakalım

dcpromo tarafından 22/Eyl/17 12:14 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

bence cihad falan bölümleri varsa onlara yazılalım :D 5-10 seneye böyle giderse pakistan style olacağız cihad kafa kelle kesme bölümleri güzel pirim yapar [utanan_maymun]

şaka bir yana 

http://www.duzce.edu.tr/yonetim-bilisim-sistemleri/sayfa/8108/yonetim-bilisim-sistemleri-bolumu-mezunlari-ne-is-yapar

Puanlari kac acaba buranin? Duzce uni myo  mezunuyum bidaa gideyim olmadi

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

şaka bir yana 

Puanlari kac acaba buranin? Duzce uni myo  mezunuyum bidaa gideyim olmadi

puana bakmadım hiç baktim açık öğretim yazdım geçtim :D

next next next install
Toplam Hit: 1765 Toplam Mesaj: 12
web tasarim