folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Aof.Anadolu.Edu.Tr Öğrenci Mailim Kapatılıyor.

Aof.Anadolu.Edu.Tr Öğrenci Mailim Kapatılıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Gizleyin la konuyu :)

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Konu up olsun.

geçen sene yenilediğim youtube premium öğrenci hesabımı ( spotify da öğrenci kullanıyorum ) aöf mail adresimi sildiği için kullanamıyordum fakat bugün bir şey denedim.

Youtube premium uyarı verdi lütfen öğrenci olduğunuzu kanıtlayın diye , bilgilerimi girdim beni aöf ün mail sistemine yönlendirdi ( ingilizce sayfa )

ardından mail adresimi bildiğim için şifremi unuttum dedim TC girerek yeni şifre oluşturdum.

Ardından bir baktım silinen mail adresimin içindeyim ( outlook )

ve youtube premium öğrenci hesabım yenilenmiş.

yani kısca aöf ün sildiği mail adresime şuanda giriş yapabiliyorum.

Onedrive daki dosyalarım da silinmemiş hepsi duruyor , microsoft uygulamaları duruyor ve mail atıp alabiliyorum.

https://portal.azure.com/#view/Microsoft_Azure_Education/EducationMenuBlade/~/software

azure üzerinden de microsoft yazılımları ve işletim sistemlerini indirip lisans oluşturabiliyorum.

Hocam işletim sistemlerini nereden indirdiniz? Ben yapamadım. Bu sayede lisanslı windows kullanılabiliyor mu ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Catapat bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Konu up olsun.

geçen sene yenilediğim youtube premium öğrenci hesabımı ( spotify da öğrenci kullanıyorum ) aöf mail adresimi sildiği için kullanamıyordum fakat bugün bir şey denedim.

Youtube premium uyarı verdi lütfen öğrenci olduğunuzu kanıtlayın diye , bilgilerimi girdim beni aöf ün mail sistemine yönlendirdi ( ingilizce sayfa )

ardından mail adresimi bildiğim için şifremi unuttum dedim TC girerek yeni şifre oluşturdum.

Ardından bir baktım silinen mail adresimin içindeyim ( outlook )

ve youtube premium öğrenci hesabım yenilenmiş.

yani kısca aöf ün sildiği mail adresime şuanda giriş yapabiliyorum.

Onedrive daki dosyalarım da silinmemiş hepsi duruyor , microsoft uygulamaları duruyor ve mail atıp alabiliyorum.

https://portal.azure.com/#view/Microsoft_Azure_Education/EducationMenuBlade/~/software

azure üzerinden de microsoft yazılımları ve işletim sistemlerini indirip lisans oluşturabiliyorum.

Hocam işletim sistemlerini nereden indirdiniz? Ben yapamadım. Bu sayede lisanslı windows kullanılabiliyor mu ?

aöf e giriş yaptıktan sonra outlook a da login olun mail adresiniz ile sonra o verdiğim azure linkine girin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Catapat
    Catapat's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Catapat bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

aöf e giriş yaptıktan sonra outlook a da login olun mail adresiniz ile sonra o verdiğim azure linkine girin

Hocam böyle yaptım ve yükleyebileceğim ücretsiz uygulamaları görüyorum. Ancak win10 veya win11 yok bu uygulamaların arasında. Windows Server sürümleri var. Sizde win10 veya 11 görünüyor mu ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Catapat bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Catapat bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hocam böyle yaptım ve yükleyebileceğim ücretsiz uygulamaları görüyorum. Ancak win10 veya win11 yok bu uygulamaların arasında. Windows Server sürümleri var. Sizde win10 veya 11 görünüyor mu ? 

yok hayır hocam oralardaki sürümler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Bana da mesaj geldi sonradan. ne olur e olmaz diye bi bölüme daha kayıt oldum :D aynı maille devam