folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder [AOSPA:Android 4.2.2 JDQ39][28MAR] PARANOIDANDROID 3.15 Kurulumu (S3)

[AOSPA:Android 4.2.2 JDQ39][28MAR] PARANOIDANDROID 3.15 Kurulumu (S3)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

revolution hd kullanıyorum htc one'da bunu da denemeli miyim yoksa aynı şeyler mi hemen hemen ikiside

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    hocam bi antutu benchmark alsana ben normal romla en fazla 14 bini gördüm.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

s 1 için olur mu :) bendeki sürüm hala 2.3.3 (daha önce 2.2 idi orjinal güncellemesini yaptım cihaz almanya çıkışlı) ya da tavsiye ettiğiniz farklı bir

rom var mı. benim şu sıralar çektiğim sıkıntı bellek yetersizliği .. 

kullandığım carbon romun bi derlemesi var s için onu deneyebilirsiniz hocam.

slim bean var bide S ler için önerilen , carbon derim ben :)

http://www.c-rom.biz/c-rom-mix-v21/

gapps : http://goo.im/gapps

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

şimdi 3 seçenek oldu :) ben bu konuda biraz özürlüyüm. cihazım rootlu ama hiç harici rom falan yüklemedim. performanslı ve hoş bir görünüm olsun

bir de stabil çalışsın :) bir de bende karar verme problemi var. 2 tane sakız arasında bile karar veremem :) o yüzden seçim bana kalırsa ikisini de

seçemeyeceğim  o yüzden kesin net bir şey söylerseniz sevinirim direk onu yükleyeyim :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

222.png%20%28720×1280%29

PanxeR tarafından 16/May/13 17:16 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

deja-vu sadece s3 için değil hocam aynı rom'u s3 , note , noteII içinde kullanabilirsiniz.

tosun seninkinde çalışması çok düşük ihtimal. sen joker yada aurora dene.

Tamamdır :)

Razr'un CM 10.1 ve AOSP'si bitmedi ben de onları bekliyorum.  Kamera olayını çözemediler henüz Full HD-HD video çalışmıyor ah bi yapsalar hemen geçicem.

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

şimdi 3 seçenek oldu :) ben bu konuda biraz özürlüyüm. cihazım rootlu ama hiç harici rom falan yüklemedim. performanslı ve hoş bir görünüm olsun

bir de stabil çalışsın :) bir de bende karar verme problemi var. 2 tane sakız arasında bile karar veremem :) o yüzden seçim bana kalırsa ikisini de

seçemeyeceğim  o yüzden kesin net bir şey söylerseniz sevinirim direk onu yükleyeyim :)

tamamdır başlıyalım :P

1 - telefonu komple yedekleyin (resim - müzik - rehber - vs.)

2 - ROM'u ve GAPPS (alternatif) indirip telefonun içine atın veya hafıza kartına.

3 - recovery modda telefonu açıp , mount and storage girip , data / cache / system / preload formatlayın.

4 - advanced'dan wipe dalvik cache yapın , en son fix permission diyin , telefon reboot edin. recovery modda.

5 - install zip den gidip romu kaydettiğiniz yere gelin , rom'u seçin. 

6 - gapps kurun.

7 - reboot edin bu kadar. ilk açılma 4-5 dakkayı geçebilir daha da kısa sürebilir.

8 - hayırlı olsun :P :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

tamamdır başlıyalım :P

1 - telefonu komple yedekleyin (resim - müzik - rehber - vs.)

2 - ROM'u ve GAPPS (alternatif) indirip telefonun içine atın veya hafıza kartına.

3 - recovery modda telefonu açıp , mount and storage girip , data / cache / system / preload formatlayın.

4 - advanced'dan wipe dalvik cache yapın , en son fix permission diyin , telefon reboot edin. recovery modda.

5 - install zip den gidip romu kaydettiğiniz yere gelin , rom'u seçin. 

6 - gapps kurun.

7 - reboot edin bu kadar. ilk açılma 4-5 dakkayı geçebilir daha da kısa sürebilir.

8 - hayırlı olsun :P :)

tamam hocam sağolasın :) ancak dikkat edilecek şeyleri yazmamışsın.. mesela hafıza kartının içeriği sıfırlanıyor mu ya da simkart takılı olursa

içindekiler siliniyor mu ... ve de sanırım bu işi odin ile yapacağım :) araştırayım bakalım teşekkürler.. hattımı kaybettim inşallah bi de telefondan

olmayalım :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    heza bunu yazdı

923465_101516171.jpg%20%28540×960%29

ne ettin hocam :) yanlış yazmışım 15 bin mis

heza tarafından 16/May/13 17:45 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

tamam hocam sağolasın :) ancak dikkat edilecek şeyleri yazmamışsın.. mesela hafıza kartının içeriği sıfırlanıyor mu ya da simkart takılı olursa

içindekiler siliniyor mu ... ve de sanırım bu işi odin ile yapacağım :) araştırayım bakalım teşekkürler.. hattımı kaybettim inşallah bi de telefondan

olmayalım :) 

hayır silinmiyor , ama ben ilk kurulumdan sonra hafıza kartınızı sıfırlanımızı öneririm. simkarta herhangi bir müdalesi yok. yok odinlikte birşey yok.

zaten root etmissiniz cmw yüklü telefonunuzda. direk bu sırayla yapmanız yeterlidir.

baristbt tarafından 16/May/13 15:29 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 3891 Toplam Mesaj: 29