folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Apandist Ameliyatı Olan Var Mı?

Apandist Ameliyatı Olan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gannicus
    Gannicus's avatar
    Erkek
    Hocam bi kere ağrıdan düz duramazsın yatağa uzan ağrıyan yere bastırsınlar birakınca sıçrama oluckmı bi bk ameliyat olayıda değişiyo kilo varsa uğraştırıyo benim sanrm böbrekleri (tam bilmyorum) başka yere bağlamışlarda gaz falan çıkaramadm 1 hafta civari hastanede kalmıştm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Hacı ihmale gelmez bu zıkkım. Koş hastaneye en azından kontrolünü ol.

Bizim nenenin apandisti patlamış, o zamanlar imkanlar daha kısıtlı tabi, hastaneye yetiştirene kadar vefat etmiş :S

( Belirtiler varmış, senin gibi önemsememiş ne olduğunu bilmeden öyle idare etmiş, öldükten sonra apandisti patladığından öldü diye teşhisini koymuşlar )

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juliet
    Juliet's avatar
    Erkek

Ağrıyan kısma doktor iki parmagıyla bastıracak söyle sende acı cekicek sonra apantis olmusun dicek sana. Ardından hemen ameliyat alıcaklar ki agrıların var ve yürümede bile sıkıntı cekiyosun. Tam dedigin bölgeden bende ameliyat oldum 6 dikişlik 13 sene evvel. Hatırladıgım kadarıyla ben 1 hafta kalmıstım. Patladıysa çok ciddi sıkıntı yaratır.Ölüme kadar gider aman. Genel anesteziyle oluyo ameliyat başka bişeyi yok.

011100110110000101111010011000010110111000101110011000010111011001101001
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

hemen git hocam noolur noolmaz, eğer öyle bir şey varsa zehirlenirsin sabaha ölün çıkar.

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Nooldu adam ameliyat mı oldu girmemiş dünden beri bilen var mıi? Yoksa doktora gitmedi mi?....

enjoy i'm vaccinated
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

apandisti bilmiyorumda babam bel fıtığı ameliyatı olmuştu.3-4 gün evde yattı ameliyatdan sonra düzeldi.Bildiğim kadarıyla ağır kaldırmakdan,aç karnına asitli bişeyler içmeyle oluyormuş.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    Ben oldum her doktor anlamıyor ben 3 doktor gezdim ağrısı çok pistir hep iğne ile dayandim 4-5 gün ultrason da baktı işte doktor apandis mis ameliyata girdim 30dk maksimum sürüyor sonra 3-4 gun en fazla hastanede kaldım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

gece hastaneye gitmeyip sabahı beklemişse ve ağrıdan dolayıda ilaç içmişse arkadas gg

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

hocu benım annemde apandıstı aldırdı.cok kotu bı organ patlasa sıkıntı patlamasa agrısı sıkıntı.git aldır gıtsın.sadece karnını yarıyolar bıde amelıyattan sonra bı kac gun agrın oluyo gercı genc adamsın toplarsın hemen kendını

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

acil'e git kontrol ettir. ağrı birden artar yerinden kalkamazsın daha çok sıkıntı olur.. bi arkadaşım ameliyat oldu anestezi geçtikten sonra 3 4 saat anaa anaa diye böğürdü tabi oda başka bişi..

Toplam Hit: 6105 Toplam Mesaj: 67