Apartda Uygun Tatil Yerleri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Beyler apart da uygun tatil yapılabilecek nereleri var denize yakın, sahili güzel vs bildiğiniz deneyimleriniz varmı?

Mod not. Konu yerlerine dikkat edelim.

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hacı abi uygunluk açısından apart düşünüyorsan Antalyada 3 gün 4 gece 300 400 tl ye olan oteller var.5 yıldızlı her şey dahil araştırabilirsin.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hacı abi uygunluk açısından apart düşünüyorsan Antalyada 3 gün 4 gece 300 400 tl ye olan oteller var.5 yıldızlı her şey dahil araştırabilirsin.

Yok hacım egeye bakıyorum antalyaya geçen sene gittim alanyaya o havada yaşayamam ben ölürüm

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Edirne/Keşan/Erikli ya da Mecidiye
    Günlük 80-100 liraya kiralık daireler var. Beldelerde gayet güzel ve temiz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Bu yaz muğla göcek yapacağım ve otel yada beton yığınıyla uğraşmak yerine çadır kamplar var geceliği elektrik duş herşey dahil 30-50 arası değ kişiyor ben baya araştırdım hatta bi kaç kamp aradım cidden uygun ve denize sıfır olanlar var hem gece çadırda uyumak sıcaklık açısından daha iyi bence bence bi araştır derim hocam yada çadır uyar dersen buradan yazayım camp isimlerini 

ben hesapladım kendimce 10 gün tatil bana gidiş geliş ücretimle birlikte rahat 500-600 arası rahat yetiyor buda 10 gün için aşırı uygun ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

Ayvalik / Sarmisakli 

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

Ayvalik / Sarmisakli 

Sarımsaklı tam yeri 4 arkadaş 3 yıl önce gittik 500 liraya 1 hafta kaldık mavi bayraklı sahil buz gibi ve tertemiz deniz it kopuk yok rahat bir tatil yapılır aile çok akşam çarşısı kalabalık oluyor dahada olmadı araba ile ayvalık 10 dakika güzel yerler var oturmak için gündüz tekne turları düzenleniyor cunda adası ve diğer adaları gezdiriyorlar iyi geçmişti tavsiye ederim.

-
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Yok hacım egeye bakıyorum antalyaya geçen sene gittim alanyaya o havada yaşayamam ben ölürüm

Bi Antalya'li olarak bende tavsiye etmem orada tatili. Oralari gormek isteyene de mayis ve eylul aylarini tavsiye ederim.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

Beyler apart da uygun tatil yapılabilecek nereleri var denize yakın, sahili güzel vs bildiğiniz deneyimleriniz varmı?

Senin arastirmanla buldugun yerler var mi peki?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

antalya / lara'da 7 sene önce yapmıştım :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

Bu yaz muğla göcek yapacağım ve otel yada beton yığınıyla uğraşmak yerine çadır kamplar var geceliği elektrik duş herşey dahil 30-50 arası değ kişiyor ben baya araştırdım hatta bi kaç kamp aradım cidden uygun ve denize sıfır olanlar var hem gece çadırda uyumak sıcaklık açısından daha iyi bence bence bi araştır derim hocam yada çadır uyar dersen buradan yazayım camp isimlerini 

ben hesapladım kendimce 10 gün tatil bana gidiş geliş ücretimle birlikte rahat 500-600 arası rahat yetiyor buda 10 gün için aşırı uygun ;)

Yerleri paylaşırmısın?

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 2061 Toplam Mesaj: 15
tatil apart