folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Apo"Nun Gizli İfadesi Resmi Belgeli

Apo"Nun Gizli İfadesi Resmi Belgeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    GİZLİ" T.C
    İçişleri Bakanlığı
    Jandarma Genel Komutanlığı
    ANKARA
    TERÖRİSTBAŞI ABDULLAH ÖCALAN'IN
    16-21 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA
    ALINAN İFADESİNE İLİŞKİN TUTANAK
    (İfade tutanağı Teröristbaşı A.Öcalan
    tarafından imzalanmıştır)
    "GİZLİ" sf 39

) Sanatçılar
    Ahmet Kaya, Şivan Perver, Gülistan, Şahturna (bana Med TV'ye çıkmak istediğini ve yardımcı olması yolunda mektup yazmıştı) bu sanatçılar programlara ücret almaksızın Med TV ve diğer etkinliklere katılarak örgüte katkı sağladılar.
    3) Zengin iş adamları Tatlıses Turizmin İstanbul bağlantılı ve gönüllü yardımlarını gördük.
    Toprak Holding (Halis Toprak)'in parasal yardımlarını zaman zaman gördük.
    Batman'da petrol sendikaları iyi dosttur. Örgüte zaman zaman yardımları oldu.
    Antalya'da da geniş yatırımlara giren Ceylan Holdingin birçok yardım ve katkılarını gördük.
    4) Eğitimciler Haluk Gerger bizi yani örgütü yazılarıyla desteklemektedir.
    Doğu Ergil örgütü yazılarıyla ve bize yaklaşımlarıyla desteklemektedir.
    5) Medya Grubu
    Yeni Ülke, Özgür Gündem gibi gazeteler istediğim çizgide olmasalar da destekleri fazladır.
    En son görüştüğüm Tayfun Talipoğlu bana dosttu. İtalya'da bana bunu belirtti.
    Ben Mehmet Ali Birand'ın yaklaşımlarını çok olumlu buluyorum. Türkiye'de yanıma gelmeye cesaret eden ilk gazeteciydi. Bekaa'ya geldi. Kendi görüş açısına göre yazardı.
    1991'de Güneri Civaoğlu, Ramazan Öztürk ile yanıma geldi. İyi bir röportaj yaptık.
    İsmet İmset yanıma geldi. Hatta HADEP'ten aday olma çabaları oldu. Med TV'nin kuruluşunda yardımcı oldu. Şu an nerede olduğunu bilmiyorum.
    sf 40

Hasan Cemal yanıma geldi. 1993'de Bekaa'da görüştüm. Devlet katında olup biteni bana aktardı. İçişleri Bakanı İsmet Sezgin'den üslubuna dikkat etsin diye mesajını da getirdi. İsmet Sezgin o mesajında Türkiye sert konuşursa dikkate alma da demişti. Şam'da Türk televizyonlarını seyredebiliyordum.
    1993 sürecinde Cengiz Çandar, İsmet İmset, M. Ali Birand, Güneri Civaoğlu bizle Türkiye arasında elçilik yapan gazetecilerdir."

Alıntıdır...

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Acaba hangi resmi tutanakta, adamın isminin başına lakabı konuluyor?

Yada Abdullah Öcalan denen ipnenin göbek adımı teröristbaşı???

Ya editlenmiş, yada iyi sıkılmış bi yazı...

Tabiki doğruluk payı olabilir ama...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    banada sikma geldi bole bi belge `gizli` olarak gelmez cunku onemli bi bilgi bu, eften puften normal bilgiler `gizli`olarak gelio zaten hicbisey normal zarfta diil yani alt sinir `gizli` . bole bi belge ya `cok gizli` yada `kisiye ozel `gelir.

hız emniyettir...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    ahmet kaya adı çıkmış 9 a inmez 8e :D yorum yok :D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nerde resmi belge???
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    ßoyLe SeyLeri qeTirmein karde$im 1 kaynak Yok 1 dayanak Yhok ßende Sıkarım aha $uracıkTa 2 dakka da aLın size qiZLi.

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Azapp 50 kere söledik sana böle yazma forumu zikion die...

Git nerde takılıosan takıl şimdi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BBS
    BBS's avatar
    Erkek
    bariz sıkma bi belge gizli olsa zaten yayınlıyamazsın ayrıca senden önce görsel medya kapar ;) ama geçkeçilik payı azda olsa var bi iki isim dogru en azında.. hadi bakalım sende daha gizli haberler bekliiik selametle =)

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Öncelikle tabiki doğru olup olmaması tartısılır alıntıdır. Dikkatimi çekti paylaşıyorum. ve aZaPp denilen şahsiyet mümkünse sen bana yorum yapma. işin gücün millete kusur bulmak kulp takmak. Biraz icraat yap onu görelim. Düzeni bozma ve kimseye laf atma.
    Yeter

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    doğruluk payı olduğu gibi sallamasyon bilgide çok.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aZaPp
    aZaPp's avatar
    Erkek
    EmiRReiS Sen maLmıSın ?

Hayat bir oyun olmuş sokaklar sahne,herşey sahte...
Toplam Hit: 4695 Toplam Mesaj: 28