APP Plaka Yapan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Aracım için APP plaka yaptırmak istiyorum. Aramızda yapan kişi var mı acaba?

Para dışarıya gitmesin :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

heryerde ceza kesıyorlar sıkertıyorlar haberın olsun.

ben görürsemde özellikle fotografını cekıp https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx 

den ıhbar edıyorum :) 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

ben görürsemde özellikle fotografını cekıp https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx 

Hocam app plaka ne gibi bir güvenlik unsuru, ne gibi bir rahatsızlık, ne gibi bir durum oluşturuyor acaba merak ettim şikayet konusunu? Sizi rahatsız eden nedir?

What are you doing???
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

Hocam app plaka ne gibi bir güvenlik unsuru, ne gibi bir rahatsızlık, ne gibi bir durum oluşturuyor acaba merak ettim şikayet konusunu? Sizi rahatsız eden nedir?

35 tl ye gidip istediğim kişinin plakasını yazdırıp arabamda kullanabiliyorum.

yediğim trafik cezalarını ona yönlendirebiliyorum. birazda işi biirsem aynı model yıl renk seçerek trafikte ölümsüzlük yazmış gibi dolanıyorum. vs.vs.vs.

http://www.leyladansonra.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

polisten yana sıkıntı yok :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Emniyet artık kalın yazı olarak plaka veriyor ücret farkıyla neden damgasız plakayla gezmeye gerek olsun ki.. Hele şu dönemde damgasız plaka = Sahte plaka ve öttürürler..

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

En temel olay Suçun Suç olarak kalması gerektiği.

Suçu bir kere meşrulaştırdın mı artık bütün suçlar senin benim keyfime göre meşru durumuna gelir bu da gerçekten isteyeceğin bir şey olmaz.

Sahte plaka ile girdiğin(aynı plakayı da yazdırıyor olabilirsin ama mühürsüz ve sahte artık) suç hayatına diğer yollarda da devam etme yolun açılmış oluyor.

Sonrası çorap söküğü. Suç bir kötülüğe yol açar. Kötülük ve Korku çok hızlı yayılır.

Bende kaldırıma park edenleri sadece kaldırıma değil kaldırım rapmpalarının önüne park edenleride (Tekerlek sandalyeli engelli, bebek arabalı bir anne veya bastonlu bir yaşlının kaldırıma çıkması inmesi ve burada yol almasını engellediği için)

Eksoz patlatanları (İnsanın hastası var yaşlısı var bebeği var bunlar yoksa da lan ben senin salak arabanın gürültüsünü dinlemek zorundamıyım diye)

Havalı korna kullananları(Bunlarla ilgili açıklamam yok anne bacı bilimum sülaleli söylemlerim var. Havalı dediğimde şu tır havalısından bahsediyorum git ince bir god father taktır normal korna gibi sessiz sakın çalsın ama yok illa sülalesine sövdürecek) şikayet ediyorum

Sizde etrafınızda gördüğünüz her türlü usülsüzlüğü ilgili yerler bildirin arkadaşlar.

Geri dönüş almasanızda bildirin. %30 durulsa ülkede suç oranı %70 azalır.

Sevgiyle kalın hoşçakalın

Anıl
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı

Merhabalar,

Eskiden di hacım o iş , orjinal plakalarda oynama , sahte plaka (ki app plaka sahte  , mühürsüz ) gibi konularda ciddi maddi cezalar , trafikten men ve araç bağlamaya kadar giden anormal cezalar geldi,uygulanmaya başladı.

Hatta Tek işi App Plaka olan küçük dükkanlar bir bir kapatılıyor (sahipleri tarafından).Sahibindencom da da zebille olan app plaka ilanları bitti silindi. 

Kısaca tavsiye etmem ,önermem .

Edit: app plaka yerine yeni trend plakalık . güzel cix isimli plaka çerçevesi.Bir incelemeni isterim.

network tarafından 13/Ara/16 08:09 tarihinde düzenlenmiştir

I Love Software , Software is a life...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek
    network bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Merhabalar,

Eskiden di hacım o iş , orjinal plakalarda oynama , sahte plaka (ki app plaka sahte  , mühürsüz ) gibi konularda ciddi maddi cezalar , trafikten men ve araç bağlamaya kadar giden anormal cezalar geldi,uygulanmaya başladı.

Hatta Tek işi App Plaka olan küçük dükkanlar bir bir kapatılıyor (sahipleri tarafından).Sahibindencom da da zebille olan app plaka ilanları bitti silindi. 

Aynen, N11 sahibinden falan doluydu şimdi hiç kalmamış hocam. Peki bir çok yerde cemiyet mühürlü diyor bu APP plakalara? Hikaye mi yani?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı
    Kentaki bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

En temel olay Suçun Suç olarak kalması gerektiği.

Suçu bir kere meşrulaştırdın mı artık bütün suçlar senin benim keyfime göre meşru durumuna gelir bu da gerçekten isteyeceğin bir şey olmaz.

Sahte plaka ile girdiğin(aynı plakayı da yazdırıyor olabilirsin ama mühürsüz ve sahte artık) suç hayatına diğer yollarda da devam etme yolun açılmış oluyor.

Sonrası çorap söküğü. Suç bir kötülüğe yol açar. Kötülük ve Korku çok hızlı yayılır.

Bende kaldırıma park edenleri sadece kaldırıma değil kaldırım rapmpalarının önüne park edenleride (Tekerlek sandalyeli engelli, bebek arabalı bir anne veya bastonlu bir yaşlının kaldırıma çıkması inmesi ve burada yol almasını engellediği için)

Eksoz patlatanları (İnsanın hastası var yaşlısı var bebeği var bunlar yoksa da lan ben senin salak arabanın gürültüsünü dinlemek zorundamıyım diye)

Havalı korna kullananları(Bunlarla ilgili açıklamam yok anne bacı bilimum sülaleli söylemlerim var. Havalı dediğimde şu tır havalısından bahsediyorum git ince bir god father taktır normal korna gibi sessiz sakın çalsın ama yok illa sülalesine sövdürecek) şikayet ediyorum

Sizde etrafınızda gördüğünüz her türlü usülsüzlüğü ilgili yerler bildirin arkadaşlar.

Geri dönüş almasanızda bildirin. %30 durulsa ülkede suç oranı %70 azalır.

Sevgiyle kalın hoşçakalın

Katılıyorum. Suç olarak gördüklerinizi bildirin. Çünkü polis, "hmm demekki kimse şikayet etmediğine göre bir suç işlenmiyor" diye düşünüyor. Siz şikayet edin ki polis rahatsız olsun biraz. Geçen haberlerde vardı polis arabasının önünden hızsızlar geçip gidiyor poliste bakıyordu.

Birde arabasına çakarlı lambalar takanlar var. Ayrıca trafikte emniyet şeridini işgal edenler var.

Dün haberlerde vardı adam motordan yol istemiş vermemiş diye gidip benziklikte kavga etmişler.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    tolgasen bunu yazdı
    network bunu yazdı
    tolgasen bunu yazdı

Merhabalar,

Aynen, N11 sahibinden falan doluydu şimdi hiç kalmamış hocam. Peki bir çok yerde cemiyet mühürlü diyor bu APP plakalara? Hikaye mi yani?

Aynen hacım , plaka emniyetten çıkmadığı taktirde sahtedir.Mühürü taklit edilebilinir ama plakaların bazı standartları olduğundan mühürlü app plakada verseler sana bu anlaşılır bu sefer kalpazanlık ta girer işin içine . 

Dediğim gibi yeni trend plakalık bir incele derim . 

I Love Software , Software is a life...
Toplam Hit: 1637 Toplam Mesaj: 18
app plaka