Apple Iphone 6S Canlı Tanıtımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

adamlar her hizmeti paraya dönüştürmeye çalşıyorlar amk.

yani cihazı alıp rahat edemiyorsun. illaki tırtıklayacak birşeyler.

herşey güzel hoş ta. uygulama özgürlüğü çözümü yok. bununla ilgili konu açmayı düşünüyorum.

eğer istediğim uygulamaları açacaksa tekrar basar parayı alırım.

zalimadam tarafından 09/Eyl/15 22:21 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

adamlar her hizmeti paraya dönüştürmeye çalşıyorlar amk.

yani cihazı alıp rahat edemiyorsun. illaki tırtıklayacak birşeyler.

herşey güzel hoş ta. uygulama özgürlüğü çözümü yok. bununla ilgili konu açmayı düşünüyorum.

eğer istediğim uygulamaları açacaksa tekrar basar parayı alırım.

Hocam saydığın sorunlarının hepsinin çözümünün jailbreak olduğunu sana söylemiştim zaten. Jailbreak'ten nedense virüs gibi korkuyor insanlar.

Bu arada iphone 6 sahiplerinin bu 6S almalarına gerek yok. iphone 7'yi bekleyin. Apple en sonunda 2 GB rame geçti. Kamera 12 MP olmuş güzel. Sensörleri güzeldi iphone 6'nın fakat çektiği fotoğraflarda zoom girince çamur oluyordu. Gene aynı batarya kullanılmış o tırt işte. LG G2'nin tanıtımında LG "Müşterilerimiz cihazın kalınlığına bakmıyor, şarj süresine bakıyor" diye bir cümle söylenmişti aynen katılıyorum. Biraz kalın yapıp batarya koyun koduğumun telefonuna.

16 GB nedir hala ? Yıl olacak 2016 16 GB hafıza. Sanırsın Commodore 64 kullanıyor millet. 16 GB modeli ürün yelpazesinden çıkarmalıydı. 4K video çekiyor birde bu alet. Artık 1 dakika çekip buluta yüklemekle uğraşır millet. Hele 4K ile 1.810 amperlik bataryanın halini düşenmiyorum.

Özetle force touch ve kamera harici 6S'ler çöp.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada ram konusu şuanda yılan hikayesi. Apple lansmanda bir bilgi vermedi. Ayrıca 6S harici altın rengi iphoneların üretimini durdurmuş Apple. Altın renk istiyorsan sike sike 6S alacaksın diyor Apple. Altın rengi iphoneların 2. elde değeri artacaktır. :)

Fakat şahsi kanaatim altın rengi 5S'e yakışıyor sadece. 6'da çok çirkin duruyordu.

Duruşu bile karizma aletin :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

bu fiyatlar oldurecek benı ya aramızda nerden baksanız 3 kata yakın fark var ya ne olcak abı boyle

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

3D touch' ı pek anlamamakla beraber, anladığım kadarıyla çokta abartılacak bişeyi yok. Kolaylık açısından, şahsen vuruş şiddetini ayarlıcam onları aklımda tutmak yerine girer bakarım basa basa.

Öte yandan o kalem tanıtımındaki cetvele takıldım ben :D O nedir abi yav, note da var mıydı o cetvel muhabbeti, acayip yaratıcı geldi

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

3D touch' ı pek anlamamakla beraber, anladığım kadarıyla çokta abartılacak bişeyi yok. Kolaylık açısından, şahsen vuruş şiddetini ayarlıcam onları aklımda tutmak yerine girer bakarım basa basa.

Öte yandan o kalem tanıtımındaki cetvele takıldım ben :D O nedir abi yav, note da var mıydı o cetvel muhabbeti, acayip yaratıcı geldi

Yalnız o kaleme pek özenme hocam 300 tl ve kutudan çıkmıyor ayrı satın alacaksın. Ek olarak Samsunglardakı gıbı degıl sarja takman gerekecek. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Yalnız o kaleme pek özenme hocam 300 tl ve kutudan çıkmıyor ayrı satın alacaksın. Ek olarak Samsunglardakı gıbı degıl sarja takman gerekecek. 

Yok hocam, ben zaten gidip o parayı verip hayatta öyle bişey yapmam da cetvel olayı çok akıllıca geldi. Iphonecular artık 2 şarj aleti taşıyacak demek ki :D

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    ozgunlu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı

Yok hocam, ben zaten gidip o parayı verip hayatta öyle bişey yapmam da cetvel olayı çok akıllıca geldi. Iphonecular artık 2 şarj aleti taşıyacak demek ki :D

yok la kendi cihazina bagliyip sarj edebiliyorsun. yeni gelecek kiliflarda otomatik sarj icin soket bile cikar yani.. Note'un kaleminden cok farkli adamlar 2012 de wifi li kalem, kamerali kalem gibi konularda patentleri almaya baslamisti. o zamanlar bunu duyunca seneye gelir vs gibi bloguma yazmistim bir heves bunlar ozenti samsungdan fikir calip uretecekler vs diye simdi anca cikti.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

beyler bu muhabbet nedir

http://www.teknoblog.com/apple-iphone-yukseltme-programi-107055/

le le le sakine
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

ulan ipad pro iyi güzelde niye ibnelik edip sadece 128 gblığa koyuyolar mobil veriyi

Toplam Hit: 4849 Toplam Mesaj: 38
apple iphone iphone ipad apple apple tv