Apple İpod Nano 8Gb 150Tl.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

imkanı yok acayip ucuza veriyorum en oluru bu. 150tl.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Shephard bunu yazdı:
    -----------------------------

imkanı yok acayip ucuza veriyorum en oluru bu. 150tl.

pm ye bak hocam

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar ben konuştum anlaştım ama tanımıyorum kendisini Shephard a kefilim yolla parayı diyen varmı?

9200 feetde alınan ilk nefes...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLsanCaK
    aLsanCaK's avatar
    Erkek

ben kefilim icin rahat olsun :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

ben 200 e aldım daha yeni bide tanıdıktan.arkadaşı okadar tanımıyoruzda ki alet çok sağlamdır arkadaşlar.hele birde sık seyahat ediyorsanız atın filmi içinde izleyin.yok izlenirmi okdar küçük ekranda demeyin.öyle güzel oluyoki:D

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Muqi güvenmiyosan hocam anlasma alma. Shep kaliteli bi arkadasimizdir zaten 150 lira için orta yerde kimse kimseden küfür yemeyi göze almaz 

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Satışı problemsiz gerçekleştirin arkadaşlar. Kötü bir izlenim oluşmasın. Saygı , sevgi , anlayış ve fedakarlık içinde gerçekleştirin. Ciddiyim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Vala ben anlaştım alıcaktımda o caydı boşuna o kadar yorduk kendimizide adresler.... telefonlar.... bıdı bıdı... neyse hayırlısı.

9200 feetde alınan ilk nefes...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben aldım parayı bugun arkadaşa yolladım oda bana yolladı yarın elime geçicek

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Muqi bunu yazdı:

Vala ben anlaştım alıcaktımda o caydı boşuna o kadar yorduk kendimizide adresler.... telefonlar.... bıdı bıdı... neyse hayırlısı.

muqi ilk archair istemişti sonradan kararını verince ilk isteyene verdim o yüzden ufak bi problem yaşadık kusura bakma. Ürün arkadaşa gönderildi ücreti alındı.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
Toplam Hit: 4146 Toplam Mesaj: 36