folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Aldım Ama Aksesuar Neler Olur Bilmiyorum.

Araba Aldım Ama Aksesuar Neler Olur Bilmiyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hocam arabada hiçbir şey yoksa bir anda alma. Her ay azar azar git. Bagajımda bulunanlar:

Tekerlekli hidrolik kriko,

Bijon anahtarı(levye şekilnde olanlar iş görmüyor, mutlaka + şeklinde olanlardan alınmalı),

Trafik ve illk yardım çantası,

Sağlam çekme halatı(metal olmayanlar direk kopuyor),

Çakmaklıktan elektrik alan pompa(dandik olanlar 10dk'da bi lastiği şişiremiyor, kaliteli alınmalı),

Akü aktarma kablosu(kalın ve uzun olmalı)

Alet çantası(eldiven, gözlük, pense, makas, yan keski, tornavida, maket bıçağı, çeşitli bantlar, metal ve plastik kelepçe, yapıştırıcı vs, kontrol kalemi)

Yedek çantası(sigorta seti, ucuzundan ampül, yedek bijon, radyatör bağlantıları için vs. 1-2m hortum, 8-10 m kablo)

Benzin bidonu, WD-40, motor, hidrolik ve atf yağı.

Bagajda en az 5l su, el feneri, pilli radyo, yiyecek ve kıyafet tutmak hayat kurtarır.

İstersen hepsiburada dan falan link atabilirim. Mutlaka internetten al, esnaf 5 liralık ürünü 50 liraya satmaya uğraşıyor. Yangın söndürücü hariç yazdıklarımın hepsini kullandım :) Liste uzun ama fazla yer kaplamıyorlar. İlk haftalarda hevesten dolayı yolda kalana yardım ediyordum, çok fena sevap kasmış oldum.

Balyoz99 tarafından 05/Kas/15 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-C2-Quick-Charge-2_0-4-Port-USB-Car-Charger-51W-p-993678.html

www.banggood.com/REMAX-Magnetic-Adsorption-Car-Charging-Stand-Holder-Mount-for-Phone-p-996193.html

heza tarafından 05/Kas/15 01:07 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Sipariş verdim yoldalar. Banggoodan xiaomi ürünleri dışında alinabilecek en iyi markalar blitzwolf ve remax benim için. Linkteki remax ürünü harika bir sey (benim için) TR de baktım ama bulamadim amazon ebay fiyatlari da banggood dan pahali. 

Daha kullanmadim ama hepsi lisansli sertifikali ürünler, ürün incelemelerine vs baktim, 5-10 tl verip dandik cin mali alacaginiza bir kere alin kaliteli olsun bunlara değer bence.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Sipariş verdim yoldalar. Banggoodan xiaomi ürünleri dışında alinabilecek en iyi markalar blitzwolf ve remax benim için. Linkteki remax ürünü harika bir sey (benim için) TR de baktım ama bulamadim amazon ebay fiyatlari da banggood dan pahali. 

Daha kullanmadim ama hepsi lisansli sertifikali ürünler, ürün incelemelerine vs baktim, 5-10 tl verip dandik cin mali alacaginiza bir kere alin kaliteli olsun bunlara değer bence.

Hacım sana zahmet gelicen hem buraya yazarmısn ? olmadı birde pm yolla dadından yenmez .D 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
Toplam Hit: 2662 Toplam Mesaj: 26
araba araba