folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Araba Alıcam Klasik Olabilir

Araba Alıcam Klasik Olabilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bang-bang
    bang-bang's avatar
    Dişi

resimdek araba alınırmı tanıdık buldum 20bin euroya kapatırız diyo, aynısının bordo kemik renklisinden almayı düşünüyorum :) kazıkmı yiyorum fiyatı iyimi modifiyesi varmış 40 ay krediyle düşünüyorum nası sizce?

Kurtlarla arkadaş ol, yalnız elinden baltayı bırakma. bang-bangle arkadaşsan ona asla yamuk yapma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    InFlames
    InFlames's avatar
    Erkek
    Pek fiyattan anlamam ama eski bir modele benziyor..Düşünmeden önce arabanın eskiliğine ve motoruna bak kesinlikle..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flayk
    flayk's avatar
    Erkek
    hiç tereddüt etmeden al bence gayet güzel bi arabaa ama fiyatta biras oynama yapsın modele göre biras pahalı modifiyeli olması fazla bi fark yapmas kendin modifiye etmen daha ii

aLLeSz VooR Me LaNd fl@yk De HaNdEn DiE AaN OnZe vLaG KoMeN MoGeN BrEkEn ToeN JiJ WeG WaS HeB Ik HeT BeGrEpEn DaT Ik Me ZelF NieT WaS ZoNdEr JoU MijN GeZiChT iS OuD GeWoRdEn zOaLs WijN En DaN BeLaNgRijK GeWoRdEn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    alınmaz bence bi araba alcan uç sene boyunca odeyecen alma bence pahalı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barikat129
    barikat129's avatar
    Erkek
    Anlıyorum sende klasik hayranısın çoğu insan gibi klasik arabaların ayrı bi zevki var ama 20 bin euro bu araba için çok.Sürekli araba piyasasının içinde olan biriyim bu araba sana 20bin eurodan fazlasına mal olur.O paraya 0 km yada 2005-2006-2007 bir çok farklı modellerde ve seçeneklerde modifiyeli olsun sade olsun araba alabilirsin kendi zevkine uygun yapabilirsin.Saygılar.

dünya bi gündür o gün bugündür
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

67 model mustang al fiyat konusunda motor gücü vsvsvs konularda bilgim yok mustang olsun 1 kuruş fazla olsun

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    ben yardımcı olayım sana arabanın kaportası cok iyi durumda bi kere cok iyi bakılmıs buyuk kazası varmı? sonra motordan çekil bi resim iç dösemelerin resimleri ve koyabilirsen arabanın motor sesi koyarsan fikir verebiliirm ama secim cok güzel süper  bir nostanji bide araba kac kilometrede gerci mercedeslerin 1 milyon km si var onları koyarsann ben sana fyat hakkında tam bi fikir soyleyebilirim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    Bu arabalar benzini içiyo diye biliyorum alıp benzin yok diye köşeye koymak da var.  tüp  olayı tartışılır tabi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Ikisi de dehset arabaymis..Özellikle Mustang harika..Kac lira isterler o 67 model Mustang'a?

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    yapmayın böyle işler :(.... eski model araba hastasıyım yahuuuu
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    battı balık yan gider, sen en iisi bi camarro al (:

all this pain is an illusion...