Araba Seçiminde Destek.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

iyimiş :) senindir kesin :D

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-samil-turkiye-nin-ilk-super-sporu-samil-s-74-105668000/detay

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Honda Civic 2.0 Type-R   Bak derik..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    zamazingo bunu yazdı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-samil-turkiye-nin-ilk-super-sporu-samil-s-74-105668000/detay

131`e modifiye yapar binerim daha iyi :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    zamazingo bunu yazdı

131`e modifiye yapar binerim daha iyi :)

öyle dema hoca şamil milli arabamız :)

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

1- vw scirocco bu araç biraz pahalı daha ucuzunu alabilirsin ve ilk tercihlerin aranasında olabilir. Sanayiye gitmez bu araba kesınlıkle ve yolda cogu arabayı tokatlarsın yanlız bol bol benzınlıge gıdersın hocam.. turkiyede araba almak sorun degil benzın almak sıkıntılı iş. Satılırkende spor arabaların hepsınde sorun yaşarsın min 5 bın tl zararla satarsın bunu goze almalısın.o kadar para vericeksen yuksek model arac tercih et derım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-scirocco-1-4-tsi-160-ps-sportline-dsg-beyaz-full-donanim-hatasiz-155929482/detay

2.RCZ alma pejonun arabasına girilmez sanayiden cıkamazsın sorun cıkarır surekli.Fransız arabası alınmaz alıcaksan alman arabası alıcaksın.

3-z3 z4 tercih edebılırsın yanlız bence evdekı ıkıncı araclardan birisi olmalı bu tecih edecegın araba cunkı bir süre sonra sana yetmıyecek ve degıstırmek ıstıceksın kucukluk bakımından ha ben keyif adamıyım zararda etsem bınecegım satacagım bana dokunmaz dıyorsan z3 z4 al keyfıne bak. Disardan cok ilgi cekersın bu kesin.

4.C 180 Mercedes den herhangi birini almanı öneriririm en cok hangısı satılıyorsa..tutulan modeli hangisiyse konforlu aractır.

5-Bmw 1.16 lara hic girme piyasası yok bmw nın hıc tutulmayan bir modeli, 75 bın limitine kadar cıkıcaksan dizel 3.20 alabilirsin keyfıne bakabılırsın.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Honda S2000'lere bakabilirsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

İllede ikisinden birini alıcam diyorsan 1.16 al hocam , 2. el piyasasını motor teknolojilerini, yaşını göz önünde bulundurduğunda bana göre 1.16 daha ağır basıyor. 

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Üstad,senin fiyat aralığındaki araçlara biz rüyamızda biniyoz,hangisi daha iyiydi diye sorarsan,uyandıktan 1 dk sonra herşeyi unutuyorum...

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

subaru der geçerim 4 çekerse sti da sorunun hemen brz ye  yönel  subaru dışında

evo s2000 rx8 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 3060 Toplam Mesaj: 37