folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Arabada Serserilik Yaparken Dinlenicek Sarkılar

Arabada Serserilik Yaparken Dinlenicek Sarkılar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

güzel bir liste var elimde ama sırf arabayla serseriliği bağdaştıramadığım için paylaşmayı uygun görmüyorum. umarım başkalarının canı yanmaz.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

Αrabada serserilik yapmak :)

Bu yapmış olduğun eylem sayesinde seni gören insanların %90' ı ana bacı soy sop sövüyor sana biliyorsun değil mi?

Ama sende ki dayılanma durumunu da biliyorum "ulan yüzüme söyleyemiyorlar ya! Hadi sıkıysa yüzüme söylesinler!"

Bir insan bu kadar küfür yemek için neden bu kadar gayret gösterir garip!

Neyse sana bir iki müzik önersinler böylece arkandan söylenen yaşlı amcayı duymaz inip darp etmezsin.

Tez vakitte bariyerlerde rendelenmiş olman dileğiyle...

Solak Cerrah
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurlncn
    onurlncn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PremiumGraphics bunu yazdı:
    -----------------------------

bENDEN BUKADAR HEPSİ SAF eSenyurttur.(basshunter hariç)

:D esenyurttttttttttttttt

10UR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Alanyada çok var öyle tipelrden nefret ediyom yhaw :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

bizim zamanimizda okul onlerinde falan serseilik yapiliyodu simdi zaman degmis ortam arabada

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

yabancı müzik istersen elimde var

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

Gecement bunu yazdı:

Αrabada serserilik yapmak :)

Bu yapmış olduğun eylem sayesinde seni gören insanların %90' ı ana bacı soy sop sövüyor sana biliyorsun değil mi?

Ama sende ki dayılanma durumunu da biliyorum "ulan yüzüme söyleyemiyorlar ya! Hadi sıkıysa yüzüme söylesinler!"

Bir insan bu kadar küfür yemek için neden bu kadar gayret gösterir garip!

Neyse sana bir iki müzik önersinler böylece arkandan söylenen yaşlı amcayı duymaz inip darp etmezsin.

Tez vakitte bariyerlerde rendelenmiş olman dileğiyle...

çok sert yapmışsın be hajı o sövenlerin ben taa .. o sövenlerin git çocuguna kardeşine bak o.ç önde gidenidir herkes kendine baksın

bariyer mevzusuna gelince söz konusu bile yapılamaz bi mevzuu Allah korusun

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

EfEkSiYoN bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

Arabanın egzozunu deiştirerek müziği son sese açıp caddede turlayanların götüne o egzozu sokmak istemişimdir hep.

bi gün sen de basarırsın abisi =) ben de kıvırcık saclı metalci tipler icin aynı seyi istiyorum

Hangi davranışımız götüne battıki ? Beni dışgörünüşümle yargılıyorsun. Ben senin ne dinlediğine laf ettiğimi hatırlamıyorum. Müziği son ses verip hasta yaşlı varmı diye düşünmeden elin karısınına kızına laf atmayı adamlık saymak en büyük oc luğu deyilmi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

insanları dinledigi müzikle yarılamamak lzım yada sacı bası götü kaşı ile halamın kızı rap dinledigni sanıo fakad dinledigi sey dj akman mc serkan :| sagopa dinlettkden sonra aaa bu kim dio :| veya trancelerden ve hiphop dan baz alırsak hocam araba dinleyecegin en iyi sarkı böyle hızlı bass 2 saniyede bir vuran millet sana değilde arabadaki calan sarkıyı cok güzel dien bi müzik bulman lazım :| basshunter aslında tam senlik :| ama bizim oradaki serseriler gelişmedi hala dale don dale dinliolar :( he arabayla mahallenin arasından geçerken son ses verir evde uyuyan var mı die düşünmeyen dingillerden olmamak lazım :W cık otobatana ver son sesi ne kroluktur ne baska b sey insanın egosunu tatmin etmesidi bi nevi içindeki hayvana hö demesidir:W sayglar:W

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

yorumlara gel yorumlara youtubeden bakıyordum şu şarkılara neymiş die alltta adamlar neler yazmış neler :D

maloglu mal olnurnuda bu kadar mı mal olunur ya başka birşey demiyorum :D

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
Toplam Hit: 9934 Toplam Mesaj: 65