Arabadan Anlayan Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

al bi dizel ford fiesta hb, hem fazla sıkıntı çıkarmaz hem ekonomik olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-22.500-de-garantisi-devam-ediyor-servis-bakimli-210190504/detay

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek

her zaman araba alacak arkadaşlara söylerim volvo dan şaşmayın bırakın geri kalan arabaları 

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    cenk88 bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    Turania bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

Hocam yaşını beğenilerinide yazsan çok güzel olur.

Şahsen şu anda odada 3 kişiyiz. 

Benim 35 bin liram olsa e36 cabrio alırım.

Diğer arkadaş focus alır.

Bana göre bu mantıklı ona göre o :)

yaş 25 iş bankasında çalışıyorum sigorta uzmanı olarak çok şekil falan lüks düşkünlüğüm yok ayağımı yerden kessin bana çok pahalıya mal olmasın devamlı başıma iş açmasın falan yeter yani 3-4 sene sonra da çok zarar etmeden satayım işe yarar birşey olsun mantık bu :)

Is bankasında çalışıyorsanız eğer, mensupların kendi aralarında satış bilgisi paylaştığı bir yer olmasi lazim. Oraya bir sorunuz. Uygun ve temiz birşey çıkabilir.

Ayrıca uygun lüx dusnkunlugum yok diyorsan istediğin fiyata en temiz olarak sana tavsiyem 2013 sonrası Fiat Linea dır. 1.3 motor olmasına rağmen torku yüksek ve az yakan bir araçtır. Istanbul içi 200 tl yakıt ile 800 km yapılmıştır. Düşünün istanbul un trafiğini. 

Hocam naptın fiat linea ya ben wurdum ki çook az bi hızla önü dağıldı.benim arabada çıktı 50tl hasar onda çıktı 500tl.aman diyim

BMW ile Fiat kiyaslarsak dediginiz normal. Alman arabaların sağlam olduğunu herkes iyi biliyor. Arkadaşın söylediği gibi o fiyata alması zor. Hadi eski model aldı diyelim, masrafları baya fazla. Alman arabalarını normal bütçeli birinin uzun süre kullanması çok zor bence. Onun bakımı için servis e gitmek bi dünya para. Anca  alman araba ustası  sağlam tanıdık bulacaksın öyle basedebilirsin. 

Yok hocam bütçesine göre bmw lerde war. Bizde trilyon kazanmıyoruz ,) bakıma gelince tüm samimiyetimle yazıyorum. Ford fiesta wardı bende ağır bakıma soktum arabayı 1700tl bayıldım. Bmw yi ağır bakıma soktum 2bin bayıldım. arkadaşımda fiat wardı o ağır bakıma soktu 1500 bayıldı. Demeye çalıştığım doğru biraz daha pahalı oluyo alman arabaları ama diğerlerinden parçaları daha uzun ömürlü oluyo. 

İstanbulda bmw için ayrı ford için ayrı çok sağlam ustalar önerebilirim.yiyici olmayan ,)

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi
    gestapo26 bunu yazdı

her zaman araba alacak arkadaşlara söylerim volvo dan şaşmayın bırakın geri kalan arabaları 

Hocam wolwo w40 benim hayalim ama ona param yetmedi.

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek
    irwa bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    irwa bunu yazdı
    cenk88 bunu yazdı
    Turania bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

Hocam yaşını beğenilerinide yazsan çok güzel olur.

Şahsen şu anda odada 3 kişiyiz. 

Benim 35 bin liram olsa e36 cabrio alırım.

Diğer arkadaş focus alır.

Bana göre bu mantıklı ona göre o :)

yaş 25 iş bankasında çalışıyorum sigorta uzmanı olarak çok şekil falan lüks düşkünlüğüm yok ayağımı yerden kessin bana çok pahalıya mal olmasın devamlı başıma iş açmasın falan yeter yani 3-4 sene sonra da çok zarar etmeden satayım işe yarar birşey olsun mantık bu :)

Is bankasında çalışıyorsanız eğer, mensupların kendi aralarında satış bilgisi paylaştığı bir yer olmasi lazim. Oraya bir sorunuz. Uygun ve temiz birşey çıkabilir.

Ayrıca uygun lüx dusnkunlugum yok diyorsan istediğin fiyata en temiz olarak sana tavsiyem 2013 sonrası Fiat Linea dır. 1.3 motor olmasına rağmen torku yüksek ve az yakan bir araçtır. Istanbul içi 200 tl yakıt ile 800 km yapılmıştır. Düşünün istanbul un trafiğini. 

Hocam naptın fiat linea ya ben wurdum ki çook az bi hızla önü dağıldı.benim arabada çıktı 50tl hasar onda çıktı 500tl.aman diyim

BMW ile Fiat kiyaslarsak dediginiz normal. Alman arabaların sağlam olduğunu herkes iyi biliyor. Arkadaşın söylediği gibi o fiyata alması zor. Hadi eski model aldı diyelim, masrafları baya fazla. Alman arabalarını normal bütçeli birinin uzun süre kullanması çok zor bence. Onun bakımı için servis e gitmek bi dünya para. Anca  alman araba ustası  sağlam tanıdık bulacaksın öyle basedebilirsin. 

Yok hocam bütçesine göre bmw lerde war. Bizde trilyon kazanmıyoruz ,) bakıma gelince tüm samimiyetimle yazıyorum. Ford fiesta wardı bende ağır bakıma soktum arabayı 1700tl bayıldım. Bmw yi ağır bakıma soktum 2bin bayıldım. arkadaşımda fiat wardı o ağır bakıma soktu 1500 bayıldı. Demeye çalıştığım doğru biraz daha pahalı oluyo alman arabaları ama diğerlerinden parçaları daha uzun ömürlü oluyo. 

İstanbulda bmw için ayrı ford için ayrı çok sağlam ustalar önerebilirim.yiyici olmayan ,)

Istedigi fiyatlara bmw bulabilir evet, ama model eskidikce masraf daha fazla çıkıyor. Çevremde kullanan çok kişi tanıyorum. Çünkü adamlar hastası alman arabalarınin. 

Ustaların isimlerini rica edeyim, belki tanıdık çıkar. Olmadı bende onlara öneride bulunayim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hocam hiç arabadan satış işlerinden anlamayan biriysen seni üçkağıda da getirebilirler dikkat et

ya işi bilen bir arkadaşınla araba bakıcan misal araba pazarı varsa yakınında veya çevre illerde ilçelerde gidicen gezicen

temiz araba bulmak zor

türkiyede olduğu için 35k ya kadar tek mantıklı araba vw jetta geliyor

eğer biraz rakamı arttırıp temiz ellenmemiş bulabilirsen yeni kasa jetta dahada iyi olur

illa 35k ya araba almıcam dersen b5 kasa passat fln düşünebilirsin

satıyorum dediğinde satmasıda kolay olur

şöyle arabadan biraz zevk almak istiyorsan 2.0 motor alman lazım

yeni model alıcaksan 1.6 da olur

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlar teşekkürler herkese 2011 volkswagen 1.4 polo comfortline buldum bi tane benzinli tanıdık satıyor 37 bin km'de 35 bine bırakacak gibi sanırım onu alacağım kötü bir görüş bildirecek kimse var mıdır? :)

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

konu kirliligi olmasin ya banada istanbul ici 40 bin civari arac lazim aile araci olucak tiki isine gerek yok az yakan cok kacan masrafi az olabilir marka takintim yok guvenli konforlu olsun yeter

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Turania bunu yazdı

Arkadaşlar teşekkürler herkese 2011 volkswagen 1.4 polo comfortline buldum bi tane benzinli tanıdık satıyor 37 bin km'de 35 bine bırakacak gibi sanırım onu alacağım kötü bir görüş bildirecek kimse var mıdır? :)

Hocam km'si düşük ama o paraya dizelini alırsın.

Aman acele etme fiyat yüksek geldi bana.

Bende dizeli var aynı aracın.Benzinlisinden uzak dur.

Yılda 20 bin km yapıyorum sen de 20 bin yapacağım demişsin.

Parana yazık olur demedi deme sonra.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

volvo s40 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 4126 Toplam Mesaj: 39