Arabadan Anlayanlar Bakabilirmi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    araba neden birden bire elektirik keser yolda giderken hiz yapip deviri zorlamadim daha once olmayan birsey ilk defa oldu hava sogukluguyla alakasi olurmu?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

v kayışı sağlammı? sigortalara bak öncelikle  soğuktan olmaz araç model ne? 

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

sigorta ve akü şase bağlantısını kontrol et hocam.

hiç bir şekilde mi elektrik gitmiyor ? 

far 4lü korna vs. ? 

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

kutup başlarını kontrol ettin mi ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

gormeden anlamak cok zor cok alakasiz bi sebepten bile olabiliyor

bi ustaya goster derim yolda kalma sonra

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

arabadan anlayanlar nasıl bakabilir kardeş ya e yuh artık ya buraya bu konuyu da açtınız ya tebrik ederim sizi ya arabada o arıza oldu ve sen tamirciye gideceğin yerde gelip burda mı konu açtın seni gerçekten can-ı gönülden tebrik ederim bravo. En yakın zamanda kazak ördüm şu örgüler nasıl olmuş bi bakarmısınız diye de konu bekliyorum müridlerden

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    toyota auris 2007 model ilk defa oldu

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

bu çok genel bişey, hatta az bir süre kısa devre bile olmuş olabilir, allah korusun araban yanabilir de,elektrik işi çok önemli genelde arabalardaki yangın elektrikten çıkıyor.

Çok iyi bir oto elektrikçiye gitmen lazım,arabanın şasesinde oksitlenme de olabilir(eksi kutbun gövdeye bağlandığı nokta), soğuktan sigorta temas etmemiş olabilir,kabloda kopuk olabilir,bilgisayar denetimli ise işlemcide bir sorun olmuş olabilir...

sebebi çok ve elektrik işi şakaya gelmez, sonucu yangın bile olabilir,hemen iyi bir oto elektrikçiye...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

hemmen elektrikçiye

http://kocaer.me
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çok fazla nedeni olur nasıl tepki verdiğini servise anlat en doğru cevapı onlar verir,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

bujilere bak, bide sıralı sistem lpg varsa EGR valf diye bi zımbırtı var onu söküp içini hidrolik ile temizle

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 1678 Toplam Mesaj: 15