Arabadan Anlayanlar Yardım ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    merhabalar arkadaşlar bir tanıdığım bu arabadan almayı düşünüyor. ikinci el alacak acaba kullanan, fikri olan yorumlarını yazabilirlermi? çok bilinen bir araba olmadığı için yorumlara ihtiyacım var http://www.araba.com/3156604/Subaru%20Forester%202.0%20Awd arabayı temsili olarak koydum alınacak araba bu deil ama modeli kasası aynı. otomatik- benzinli olacak tüp takılacak teşekkür ederim

çocuktum,büyüdüm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Mükemmel bir araçtır, büyük şehir jiplerini aratmayan bir konfora sahip fakat benzini ciddi harcıyor, LPG ile düşünülebilir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

eğer araba alacaksan , satımkı kolay ve masrafı az olmali, yedek parça sıkıntısı çekmemelisin. 10 liraya aldıgın bir arabayı 5 liraya satacak bir araba olmasin bu da benim için böyle

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

subaru forester süper bir araç ama subaru motoru karmaşıktır biraz güvendiği bir ustası varsa yani geleceğini düşünürse kaçırmasın derim...

l enfer c est les autres Sartre ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

yakar

He is finding himself.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    tüplü alınacak yada tüp takılacak benzin cok sorun değil not:: konunun boyle iç içe karmaşık gorunmesinin benimle alakası yok sitedeki bişeyden dolayı enter tuşu mesajı gondere bastıktan sonra işlemiyor.

çocuktum,büyüdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

hocam lpg sokmayın derim ben subaruya boxer motorlarda verimi ii olmuyo...

l enfer c est les autres Sartre ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek

yedek parçası bakımı ikinci eli yakıtı hepsi zarar subaru kalitesine diyecek yok ama Türkiye'de iyi bi seçenek değil bence

revolution-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

33.500 verdikten sonra lpg taktirmazdim hocam.

İpimle kuşağım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

zputnik bunu yazdı:
    -----------------------------

33.500 verdikten sonra lpg taktirmazdim hocam.

38 kuruş yakıyor hocam :) Araç mükemmel, ancak bütün büyük araçlar gibi şehir içi kullanıma uygun değil. Bende bir adet twingo bir adet de logan mcv var loganı alıp bir yere gitmeye kalktığımda ara sokaklarda canım çıkıyor, trafikte bunalıyorum, twingo ile girip çıkmadığım yer olmuyor. Şehir içi kullanacaksanız kesinlikle büyük araç almayın, alacaksanız da connect gibi yada doblo gibi araçlara yönelin; hem burun hem kıç uzun olunca aynı anda trafikteki otomobilleri, aradan fırlayan motorları, dengesiz yayaları çukurları, düzensiz yanıp sönen ışıkları diğer etmenleri kontrol zorlaşıyor zaten dikkat ederseniz küçük araçlar kolay kolay kaza yapmaz çünkü hem aynaların hem gerinin kontrolü iyidir hem de kısıtlı alanlardan daha rahat geçersiniz e tabi yakıt ekonomisi de cabası.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    scuderia bunu yazdı:

hocam lpg sokmayın derim ben subaruya boxer motorlarda verimi ii olmuyo...

hocam neden iyi olmuyor ? bazıları hiç tüp takılmaz boxer motora yoksa motoru yakarsınız falan dedi, varmı boyle bi şey acaba

çocuktum,büyüdüm
Toplam Hit: 2442 Toplam Mesaj: 12